Jump to content

widzewiak_z_gor

Members
 • Posts

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

widzewiak_z_gor last won the day on November 8 2021

widzewiak_z_gor had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

widzewiak_z_gor's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

100

Reputation

 1. Wygląda to bardzo dobrze. GrasSki WorldCup 🙂 https://youtu.be/I1S3eIaTz-I Producent GrasSki https://www.grasski.net/cs/ Pozdrawiam.
 2. Pierwsze kroki - (zakładanie nart, hulajnoga, podchodzenie, obracanie, upadanie, hamowanie, skręcanie) zaczyna się zawsze na polankach, łączkach, płaskich stokach i jest to ogólnie przyjęty schemat w nauczaniu jazdy na nartach. Mnie trafia, jak widzę osoby, które są pierwszy raz na nartach i za namową znajomych, pchają się na kanapę. Przyjemny wjazd na górę a później przerażenie, strach w oczach i walka o życie.
 3. Ostatki na dostojnym Pradziadzie. Warun Super, śnieg jak masełko, którego jest tutaj jeszcze całkiem sporo. Miłośników wiosennych szusów niewielu, pogoda piękna. Chodzi już tylko Vlek B, do soboty można jeździć. Pozdrawiam.
 4. Cześć. Dzisiaj wybrałem się na Żmijkę aby na górnej kanapie, wypić sobie kawę i zjeść ciasto. Na trasie C, którą podchodziłem, jest jeszcze całkiem sporo śniegu i może faktycznie do połowy maja będzie można foczyć. Pozdrawiam.
 5. Serdecznie pozdrowienia z Czarnej Góry. Warunki na narciarski spacer idealne, piękne Słoneczko, lekki wiaterek. Na A trasie warunki do zjazdów znakomite.
 6. Na Pradziadku warun cały czas doskonały. Dzisiaj chodził tylko Vlek B. Karnet całodzienny to koszt 700 koron, parking na dole 100 koron i podróż autobusem w obie strony też 100 koron. Pozdrawiam.
 7. Świąteczne szusowanko przy pięknej pogodzie, warun bardzo fajny. Spokojnych Świąt!
 8. Cześć. Dobrze myślisz, pazur musi być. Spokojnych Świąt.
 9. Dzisiejszy freeraidowy wypad na Pradziada. Pogoda znakomita, świeży opad śniegu z nocy a w ciągu dnia, Słoneczko oraz opady śniegu na przemian. Warun do jazdy znakomity. Pozdrawiam serdecznie.
 10. Pozdrawiam Grimsonie i do następnego. Dziękuję bardzo.
 11. Osełka diamentowa do noży, działa tak samo jak inne pilniki diamentowe do nart. Link: https://allegro.pl/oferta/oselka-diamentowa-mini-75x25mm-3-sztuki-7634465734 Pilniki płaskie, sprawdzają się bardzo dobrze. 1,2,3 nacięcia, szerokości i długości do wyboru. Link: https://eshop.pronar.com.pl/pilniki-slusarskie-bez-uchwytu-plaskie/pilnik-plaski-100-mm-naciecie-1 Pozdrawiam.
 12. Może wydają się być delikatne ale w dłuższej praktyce serwisowej dają radę. W metalowych SkiMan, Swix, wersja podstawowa i Pro Racing, z czasem pękają środkowe imadła, odklejają się gumowe chwytaki ( Imadło środkowe ), wylatują talerzyki dociskające narty, przynajmniej u mnie tak było.
 13. Cześć. Masz u siebie w Tychach, Serwisanta pasjonatę oraz sklep. Kontakt z właścicielem Sklepu REMSPORT (Jacek Antonik) Tel. kom.: 508-176-526 Tel. (032) 797-66-11 Pozdrawiam.
 14. Cześć. Masz u siebie w Tychach, Serwisanta pasjonatę oraz sklep. Kontakt z właścicielem Sklepu REMSPORT (Jacek Antonik) Tel. kom.: 508-176-526 Tel. (032) 797-66-11 Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...