Skocz do zawartości

VÖLKL Racetiger SL13


Przemek_1983

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie chce mi się oglądać ale musi być to dość ciekawe jak się porównuje dwie identyczne konstrukcyjnie narty.

Pozdro

Nie Mirek,inne bebechy. Ten nowy master identycznie budowany jak fis, za to ta sklepowa ma te plastikowe wkładki przy krawędziach - Dynastar stosuje to teraz w swoich dechach. Osobiście mnie to nie przekonuje.

Edytowane przez Bruner79
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie chce mi się oglądać ale musi być to dość ciekawe jak się porównuje dwie identyczne konstrukcyjnie narty.

Pozdro

Warto zerknąć bo to dwie różne dechy jak napisał już Bruner-bebechy inne. 😉

Zdrowego i Spokojności 🐣🐰

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bruner79 napisał:

Co do jesionu, tutaj mamy deskę na jesionie, na pistonie, ale… jest to decha dla panów tylko i wyłącznie po 60tce 😂😂😁😁 no i to volkl 😁

cb314d0f-81b1-4ebe-b3a3-1cab1cf26a1c.jpeg

No i pompka w zestawie do pompowania własnego ego😁😁

Edytowane przez Edwin
Oczywiście to nie do Ciebie😄
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2024 o 09:48, Bruner79 napisał:

Nie Mirek,inne bebechy. Ten nowy master identycznie budowany jak fis, za to ta sklepowa ma te plastikowe wkładki przy krawędziach - Dynastar stosuje to teraz w swoich dechach. Osobiście mnie to nie przekonuje.

Cześć

Jeździłem na wszystkich SL Dynastara z zeszłego sezonu oraz na wymienionych nartach również. I jeździłem też na komórce. Praktycznie żadnych różnic w jeździe. Dopiero kolejne - czytaj sztywne komórki - robią znaczną różnicę. Kacper jeździł na wszystkich i to dokładnie potwierdził. Rozumiem, że również jeździliście na tych nartach?

My mieliśmy identycznie przygotowane być może Wasze były różnie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przebiłem się przez ostatnie kilka stron. W styczniu testowałem nowe narty (testowałem to złe słowo, bo je wcześniej nabyłem drogą kupna) Fischer FIS SL 165, nie widząc żadnej większej różnicy, co do moich Dynek też FIS SL 165. Pobawiłem się ujeżdżając je jednocześnie. Jedna na lewej nodze, druga na prawej, za chwilę odwrotnie.

Wiem, jestem dyletantem ale nie widziałem żadnej większej różnicy (kolorystycznie te Fischer-y ładniejsze, no i nowe). 

p.s.

Obydwie pary były porządnie naostrzone, było twardo. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2024 o 06:43, kordiankw napisał:

W zasadzie służy do pompowania kartuszy, ale jak ktoś potrzebuje, to ego może podpompować 🤣

To i butlę nurkową by nabiła, ino trochę by się trzeba namachać. A co za kartusze nabijasz powietrzem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...