Skocz do zawartości

Zlot Twardzielek i Twardzieli nr 3 - edycja letnia 2024


.Beata.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Zdaje się, że opadł już pył po zimowym złocie, a pokuta ma, to zorganizowanie letniej imprezy, więc wzniecam zadymę w związku w powyższym. 
Termin: Adam zaproponował czerwiec, ja dorzuciłabym jeszcze weekendy majowe  10-12, 17-19 i ewentualnie 24-26 - ale ten haczy o dzień matki, więc nie wiem jak się na to zapatrujecie, ja nie mam nic przeciwko, bo końcówkę maja corocznie spędzam w górach. Następny weekend to już Boże Ciało, procesję też możemy ogarnąć 😉
Czerwiec to już miesiąc wyjazdowo/ wylotowy, może być ciężko się ostatecznie zjechać. 

Baza - niby Halka, choć myślę, że wieczorkiem fajnie byłoby posiedzieć na zewnętrznej …wiecie - ognisko, drineczek/piwko, bujanki… a nie wiem czy Halka ma taką opcję.

Zatem rzucam temat.

 

Edytowane przez .Beata.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .Beata. zmienił tytuł na Zlot Twardzielek i Twardzieli nr 3 - edycja letnia 2024
54 minuty temu, .Beata. napisał:

Cześć 

Zdaje się, że opadł już pył po zimowym złocie, a pokuta ma, to zorganizowanie letniej imprezy, więc wzniecam zadymę w związku w powyższym. 
Termin: Adam zaproponował czerwiec, ja dorzuciłabym jeszcze weekendy majowe  10-12, 17-19 i ewentualnie 24-26 - ale ten haczy o dzień matki, więc nie wiem jak się na to zapatrujecie, ja nie mam nic przeciwko, bo końcówkę maja corocznie spędzam w górach. Następny weekend to już Boże Ciało, procesję też możemy ogarnąć 😉
Czerwiec to już miesiąc wyjazdowo/ wylotowy, może być ciężko się ostatecznie zjechać. 

Baza - niby Halka, choć myślę, że wieczorkiem fajnie byłoby posiedzieć na zewnętrznej …wiecie - ognisko, drineczek/piwko, bujanki… a nie wiem czy Halka ma taką opcję.

Zatem rzucam temat.

 

Do zabawa wieczornych idealny jest peron...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, .Beata. napisał:

Mareczku, może być za rączkę i może być do Grzesia, tylko rzuć jakiś termin, który pasowałby Tobie…

Mnie to wszystko pasuje..ale to szmat czasu - ja raczej żyje chwilą więc miesiąc do przodu to odległy termin - do czerwca nie planuje żadnego dalszego wyjazdu/wylotu więc jestem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeżeli chodzi o nas to dwa ostatnie weekendy maja i pierwszy weekend czerwcowy odpada - kajaki i konieczność nadgonienia pracy. Podobnie ostatni weekend czerwca bo już będziemy w późnym etapie przygotowań do Wisły.

Pozdro serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Lexi napisał:

Peron w lutym w krótkich porteczkach  ....może się nie powtórzyć.. 🙂

Cześć

Nie chodzi o spodenki. Ławki, zadaszenie, światło, czasami coś się dzieje jak przyjedzie pociąg. Na terenach kolejowych nie można jarać więc coś dla zdrowia...

Pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, moruniek napisał:

Czekaj, czekaj, Ty czasem nie masz tam w okolicach działki, na którą byś chętnie przygarnął kilka namiotów 😉 ?

Znając "młodego" to za wynajem miejsc kempingowych na 2 dni dla 3 osób będzie chciał sie wybudować..nie stać nas..

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do naszej udanej wyprawy na Pilsko przypomniało mi się że kiedyś ktoś pisał że na szerokich dechach nie da się pojechać na krawędzi 😁 no to obaliłem mit, da się w ciapowatym miękkim śniegu 💪 zapierdalałem na narcie 100 pod butem 185 cm że hej są świadkowie. Narty z wiązaniem kręconym do dechy bez żadnej płyty. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...