Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Marcos73 napisał:

Piotruś, proszę Cię, taki światły człowiek, erudyta pełną gęba i nie wie??? Kłąb, to to samo co głąb tylko pisane przez k. Jak pskiutas bez S, albo potop pisane wspak. Proste sprawy 😉

pozdrawiam

Ja tam prosty doktor ze wsi jestem, więc takie trudne rzeczy są mi obce. Mam na przykład kota, który ma 15 cm w kłębie, podobnie jak u psa sąsiadów, ale co ma to wspólnego z pszczołami i w ogóle dlaczego nazywa się kłąb, to ni chu chu. Może @Leximi jutro wytłumaczy, z 0,5 euro dał radę, to i z kłębem se poradzi. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Chertan napisał:

Ja tam prosty doktor ze wsi jestem, więc takie trudne rzeczy są mi obce. Mam na przykład kota, który ma 15 cm w kłębie, podobnie jak u psa sąsiadów, ale co ma to wspólnego z pszczołami i w ogóle dlaczego nazywa się kłąb, to ni chu chu. Może @Leximi jutro wytłumaczy, z 0,5 euro dał radę, to i z kłębem se poradzi. 

W końcu gdzie padło??? Gdzie śmigacie??? Orava noSnow 😉

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lexi napisał:

Wiele opcji nie ma ..Ruchacze na dole teraz -4 na górze też.. starczy..będzie żyleta.. 😄

Ożesz, jak na Ruchacze to Piotruś uważaj. Zabierz tabletkę dzień po. Bo jak Cię Maras złapie w kłębie i rajtuzy przetrzepie za te 0,5 ojro.....

pozdrawiam i życzę tyle samo wyjazdów co zjazdów 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lexi napisał:

Może jeszcze @Victor dojedzie jak sie nie "skuje" całkiem w Chochołowie dzisiaj .... 🙂

 

No ten to ma dobrze blisko z Chochołowa, nawet towarzysko powinieneś przyjechać @Victor, bo gdzie się lepiej odkuwać, jak nie na świeżym powietrzu. 

15 minut temu, Marcos73 napisał:

Ożesz, jak na Ruchacze to Piotruś uważaj. Zabierz tabletkę dzień po. Bo jak Cię Maras złapie w kłębie i rajtuzy przetrzepie za te 0,5 ojro.....

pozdrawiam i życzę tyle samo wyjazdów co zjazdów 😉

Tabletkę to se mogę w domu zażyć, chociaż może lepiej po prostu tych rajtuz nie brać i stawkę podnieść, to się i na karnet zarobi. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprd z kim ja się zadaje … brzuch mnie już boli ze śmiechu jak to czytam 🤣😹

Ja pszczelarzem byłem za gnoja tylko kilka lat i miałem raptem dwa ule ale zarobiłem na miodzie konkretną kasę jak na ówczesne czasy 🤣 i uwarunkowania. Jest tu pszczelarz to rozwinie temat kłębu. Ja chętnie posłucham i odświeżę wiedzę. 

Edytowane przez KrzysiekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, KrzysiekK napisał:

Jprd z kim ja się zadaje … brzuch mnie już boli ze śmiechu jak to czytam 🤣😹

Ja pszczelarzem byłem za gnoja tylko kilka lat i miałem raptem dwa ule ale zarobiłem na miodzie konkretną kasę jak na ówczesne czasy 🤣 i uwarunkowania. Jest tu pszczelarz to rozwinie temat kłębu. Ja chętnie posłucham i odświeżę wiedzę. 

A ja za gnoja pszczelarzem nie byłem ale Ule miałem i to dwie😉. Czasami się kłębiło.

Adaś z tego zapasu coś jest dla mnie, Marasa nie dopuszczaj, zostaw dla Michała 1,5 piwa za ostrzałkę. Tzn. Wypij sobie pół piwka, zakapsluj i zostaw. Schowaj w bezpieczne miejsce. Nie wiem kiedy Maras przyjedzie, ja i tak będę wcześniej, bo nic nie zostawi. Jak zwykle.

pozdro

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marcos73 napisał:

A ja za gnoja pszczelarzem nie byłem ale Ule miałem i to dwie😉. Czasami się kłębiło.

Adaś z tego zapasu coś jest dla mnie, Marasa nie dopuszczaj, zostaw dla Michała 1,5 piwa za ostrzałkę. Tzn. Wypij sobie pół piwka, zakapsluj i zostaw. Schowaj w bezpieczne miejsce. Nie wiem kiedy Maras przyjedzie, ja i tak będę wcześniej, bo nic nie zostawi. Jak zwykle.

pozdro

Czyli bzykanie opanowane...

pozdro

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

Zasygnalizował że przyszalał...chyba jednak wcześniej przyjadę do Zwardonia... 😄

Miało być na twój koszt ale ze strachu Słowaków wybrałeś 😜 

Zdrowego ! Może coś Adam zostawi choć ja bym pił ile zdoła każdego wieczora przed snem 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chertan napisał:

No ten to ma dobrze blisko z Chochołowa, nawet towarzysko powinieneś przyjechać @Victor, bo gdzie się lepiej odkuwać, jak nie na świeżym powietrzu. 

W planie było Zako na ten wieczór i pewnie by się skończyło z lekkim bólem głowy ale jak to plany czasem zmienne są . Cóż,moze gdzieś kiedyś wspólne szusowanie dojdzie do skutku . 
 

Udanego i zdrowego na jutro ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Victor napisał:

W planie było Zako na ten wieczór i pewnie by się skończyło z lekkim bólem głowy ale jak to plany czasem zmienne są . Cóż,moze gdzieś kiedyś wspólne szusowanie dojdzie do skutku . 
 

Udanego i zdrowego na jutro ! 

Jak jesteś w Chochołowie, to Chocho Burger ma całkiem dobre jedzenie. Polecam. 

p.s.

To wpis reklamowy pro publico bono.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, moruniek napisał:

Jak jesteś w Chochołowie, to Chocho Burger ma całkiem dobre jedzenie. Polecam. 

p.s.

To wpis reklamowy pro publico bono.

Dziś klasyk Polski syn zamówił po tych wszystkich przysiadach dzisiejszych IMG_1108.thumb.jpeg.ab6df547d446ba75ef39f9388f07aed0.jpeg

wciągnął prawie wszystko plus trzy ruskie pierożki ode mnie z talerza -lat 10

2A7F7A73-8CC2-48CC-AF9F-9EABC359FAA9.thumb.jpeg.d02b5c62ed9abcf884ee142931d6b306.jpeg
 

Ale dzięki za namiar, bankowo skorzystam👌 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Victor napisał:

Dziś klasyk Polski syn zamówił po tych wszystkich przysiadach dzisiejszych 

wciągnął prawie wszystko plus trzy ruskie pierożki ode mnie z talerza -lat 10


 

Ale dzięki za namiar, bankowo skorzystam👌 

 

W wolnej chwili wejdźcie na Cyrlicę, warto dla widoków (przy dobrej pogodzie).  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Victor napisał:

Dziś klasyk Polski syn zamówił po tych wszystkich przysiadach dzisiejszych IMG_1108.thumb.jpeg.ab6df547d446ba75ef39f9388f07aed0.jpeg

wciągnął prawie wszystko plus trzy ruskie pierożki ode mnie z talerza -lat 10

2A7F7A73-8CC2-48CC-AF9F-9EABC359FAA9.thumb.jpeg.d02b5c62ed9abcf884ee142931d6b306.jpeg
 

Ale dzięki za namiar, bankowo skorzystam👌 

 

Jest moc.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam ..DUCH napisał:

Zapraszam oczywiście, @Victor codziennie namawia mnie do wydojenia całości ale ja twardy jestem - nie dam się....ciężko jest....

Zobaczysz jak się dorwą to tylko kapsle Ci zostaną i zabawa w Szurkowskiego na betonie 🤣 Nie idź tą drogą ! 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adam ..DUCH napisał:

Zapraszam oczywiście, @Victor codziennie namawia mnie do wydojenia całości ale ja twardy jestem - nie dam się....ciężko jest....

Jak wpadne wcześniej to będziemy razem twardzi...przynajmniej do czasu.... 😉

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...