Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

Grimson zazwyczaj jeździ z rodziną, stąd pytanie. Jadąc z Żona też bym się musiał wrócić 🙂, Ona generalnie to boi się ze mną jeździć. W jej mniemaniu to nawet jak stoję to i tak za szybko stoję.

pozdrawiam

 

Widzisz dlatego dobrze jest jak zona prowadzi auto... znaczy lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mig napisał:

Ale na nieco zaśnieżonej drodze zawsze tak jest, ze auto zbacza z kursu...... te sprawne też. 

Nie do końca. Z posiadanych 4x4 na stałym napędzie Audi A6, Touareq oraz haldexy Skoda Octavia, Skoda Superb, Volvo XC90 nic nie schodziło z kursu, a mówimy o prędkościach +100km/godz. W Twarogu problemy zaczynały się powyżej 140km/godz. Ośki też ładnie sobie radziły, Ford Focus, VW Golf, BMW X1 do 100km/godz.

Jedynie teraz ten Kurak nie trzyma kursu. Zbieżność lub luzy w zawieszeniu, innych opcji nie ma.

Edytowane przez grimson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, grimson napisał:

Nie do końca. Z posiadanych 4x4 na stałym napędzie Audi A6, Touareq oraz haldexy Skoda Octavia, Skoda Superb, Volvo XC90 nic nie schodziło z kursu, a mówimy o prędkościach +100km/godz. W Twarogu problemy zaczynały się powyżej 140km/godz. Ośki też ładnie sobie radziły, Ford Focus, VW Golf, BMW X1 do 100km/godz.

Jedynie teraz ten Kurak nie trzyma kursu. Zbieżność lub luzy w zawieszeniu, innych opcji nie ma.

Być może tak jest, ale być może nie zauważasz. Nie wiem. 

Poza tym podziwiam... 140 po śniegu na publicznej drodze... hmmm, muszę się wiele nauczyć. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mig napisał:

Być może tak jest, ale być może nie zauważasz. Nie wiem. 

Poza tym podziwiam... 140 po śniegu na publicznej drodze... hmmm, muszę się wiele nauczyć. 

140 na 2km prostej przez las, bez skrzyżowań i bez ruchu. Jak zrobię kuku to sam sobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, grimson napisał:

140 na 2km prostej przez las, bez skrzyżowań i bez ruchu. Jak zrobię kuku to sam sobie.

 

Opowiadaj
Nikt nie opowiada tak, jak ty,
Choć bajeczki te na pamięć znam,
Jakże wszystko to cudownie brzmi.
Siądź naprzeciw
Niech tam sobie leci, płynie czas,
Chcę usłyszeć wszystko jeszcze raz.
😀
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mikoski napisał:

Warto posłuchać dobry tekst i wykon ciekawy

 

I to pisze Mikoski co zap... na nartach, nie wiem jak tam autem, ale znając przypadki Śpiocha, Labasa, Mastera32 to jakoś ciężko uwierzyć, ze nogę w aucie ma akurat lekkom, czy letkom? A Grimson robi te 60k czy 70k rocznie wiec jakoś ci niedzielni abnegaci nieprzekonywujący jak dla mnie. Choć jak już nie raz pisałem trochę ta need for speed tez się niepokoje, na wszelki wypadek unikał będę nie tylko stoków gdzie jezdzi ale i dróg dojazdowych;-) Żarcik taki, w USA wszystko jest jakby inne

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kordiankw napisał:
Opowiadaj
Nikt nie opowiada tak, jak ty,
Choć bajeczki te na pamięć znam,
Jakże wszystko to cudownie brzmi.
Siądź naprzeciw
Niech tam sobie leci, płynie czas,
Chcę usłyszeć wszystko jeszcze raz.
😀

To już jest pitolenie. Aleksander Fredro byłby niepocieszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, star napisał:

Dobry narciarz się nie przewraca. Jako rzecze Mitek.

No to sprawa prosta, jestem narciarzem ch...ym, nawet upadłym, ale przynajmniej się nie stoczyłem, po glebie grzecznie na miejscu.

10 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

Grimson zazwyczaj jeździ z rodziną, stąd pytanie. Jadąc z Żona też bym się musiał wrócić 🙂, Ona generalnie to boi się ze mną jeździć. W jej mniemaniu to nawet jak stoję to i tak za szybko stoję.

pozdrawiam

 

A to potwierdzam, stanie bywa stresujące, a przy jeździe oczy w słup. 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Chertan napisał:

No to sprawa prosta, jestem narciarzem ch...ym, nawet upadłym, ale przynajmniej się nie stoczyłem, po glebie grzecznie na miejscu.

A to potwierdzam, stanie bywa stresujące, a przy jeździe oczy w słup. 

 

Mów mi wuju! (z ta tendencja do wypierdolenia się xD)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chertan napisał:

No to sprawa prosta, jestem narciarzem ch...ym, nawet upadłym, ale przynajmniej się nie stoczyłem, po glebie grzecznie na miejscu.

A to potwierdzam, stanie bywa stresujące, a przy jeździe oczy w słup. 

 

To mi się podoba autoironia cechująca największych... oczywiście z tych stoczonych i upadłych aniołów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chertan napisał:

No to sprawa prosta, jestem narciarzem ch...ym, nawet upadłym, ale przynajmniej się nie stoczyłem, po glebie grzecznie na miejscu.

A to potwierdzam, stanie bywa stresujące, a przy jeździe oczy w słup. 

 

Ja miałem akcje przejazdu przez las zima gdy widziałem ze albo gaz albo zakopiemy się. Małżonka zdążyła wykrzyczeć ze jak coś się stanie to mnie pozwie. Tak zmotywowany wypadłem z lasu wpadając w dziurę i w tumanie śniegu ledwo szyby przetarłem oczywiście bazując i docierając do dobrej drogi jak na aspergera niezbyt wzruszony okolicznościami przyrody. Z mama kiedyś jak tir w śnieżycy zajechał droge pojechałem poboczem po trawie autostrada... zdazylem wrócić przed miękkim słupkiem na co mama... ocaliłes nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...