Skocz do zawartości

Pomóżcie z nartami


cavi

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Marcos73 napisał:

Mitek, ilościowo to słabo, czasowo to już sporo. Razem 2,5 sztuki wyszło. Z dwójki jestem zadowolony, trzeci to beznadziejny przypadek, tyle sezonów i nie mam pomysłu. Dzisiaj z nim byłem na nartach, wyobraź sobie co za dzban, kupił nowe narty i nie sprawdził przed jazdą. Wiązania na zero ustawione, jak wy….bał dzisiaj, bo sie my narty odpięły samoistnie, na szczęście żyje, nic mu się nie stało. Jak się codziennie golę i widzę go w lustrze, to mi ręce opadają. I tak już ze 45 lat cymbała uczę😁.

pozdrawiam

6CB34959-1621-419A-890C-9E282BCEFCFD.thumb.jpeg.41df74a48eececda28d642d6966e702b.jpeg24D9D3B5-CFA8-4626-96F9-84DB4DADE91F.thumb.jpeg.c327599923692c6f8cb2849be95e2626.jpeg

Jak ma 45 to już bliżej jak dalej, długo nie będzie się męczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcos73 napisał:

Mitek, ilościowo to słabo, czasowo to już sporo. Razem 2,5 sztuki wyszło. Z dwójki jestem zadowolony, trzeci to beznadziejny przypadek, tyle sezonów i nie mam pomysłu. Dzisiaj z nim byłem na nartach, wyobraź sobie co za dzban, kupił nowe narty i nie sprawdził przed jazdą. Wiązania na zero ustawione, jak wy….bał dzisiaj, bo sie my narty odpięły samoistnie, na szczęście żyje, nic mu się nie stało. Jak się codziennie golę i widzę go w lustrze, to mi ręce opadają. I tak już ze 45 lat cymbała uczę😁.

pozdrawiam

6CB34959-1621-419A-890C-9E282BCEFCFD.thumb.jpeg.41df74a48eececda28d642d6966e702b.jpeg24D9D3B5-CFA8-4626-96F9-84DB4DADE91F.thumb.jpeg.c327599923692c6f8cb2849be95e2626.jpeg

Oczy mi pękły na widok tych ohydnych czerwonych plam 😱  nawet za dopłatą bym nie założył,  ta gleba to był znak ! sprzedaj to 🤪  będziesz miał zdrowe i wesołe święta czego Ci życzę 

Pozdro 

Edytowane przez Mikoski
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mikoski napisał:

Oczy mi pękły na widok tych ohydnych czerwonych plam 😱  nawet za dopłatą bym nie założył,  ta gleba to był znak ! sprzedaj to 🤪  będziesz miał zdrowe i wesołe święta czego Ci życzę 

Pozdro 

Te czerwone to Rossignioty? Też bym nie założył. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mikoski napisał:

Oczy mi pękły na widok tych ohydnych czerwonych plam 😱  nawet za dopłatą bym nie założył,  ta gleba to był znak ! sprzedaj to 🤪  będziesz miał zdrowe i wesołe święta czego Ci życzę 

Pozdro 

Damian

Ty się nie znasz, za dużo masz z Rogipsami do czynienia, tylko białe i białe😁

pozdrawiam

btw Tobie i całej Twojej rodzince też wszystkie dobrego życzę, wracaj do zdrowia. Jak Ci zrobią kolano to będziesz znowu śmigał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcos73Ale żeby się codziennie golić i codziennie idiotę w lustrze oglądać to chyba bym nie zniósł. Ponadto dobry narciarz się nie wywraca, bo już nie musi jeździć. Więc po co Ci było te 45 lat? @cavi weź kup jeden z podanych tu modeli i pojeździj, wszystkie są niezłe. Sam stwierdzisz czy OK, czy trzeba zmienić. Bo króliczka można gonić bez końca. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcos73 napisał:

Damian

Ty się nie znasz, za dużo masz z Rogipsami do czynienia, tylko białe i białe😁

pozdrawiam

btw Tobie i całej Twojej rodzince też wszystkie dobrego życzę, wracaj do zdrowia. Jak Ci zrobią kolano to będziesz znowu śmigał. 

Tak ta twoja gleba to był znak...

...by Mikoski sobie zrobił kolano 

😉 zdrowia Wam życzę... idą święta...

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chertan napisał:

@Marcos73Ale żeby się codziennie golić i codziennie idiotę w lustrze oglądać to chyba bym nie zniósł. Ponadto dobry narciarz się nie wywraca, bo już nie musi jeździć. Więc po co Ci było te 45 lat? @cavi weź kup jeden z podanych tu modeli i pojeździj, wszystkie są niezłe. Sam stwierdzisz czy OK, czy trzeba zmienić. Bo króliczka można gonić bez końca. 

Się nie wywraca bo on już leży... na kanapie komentując poczynania innych:-)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mikoski napisał:

Oczy mi pękły na widok tych ohydnych czerwonych plam

Cześć

Czekaj, czekaj, tego nie zauważyłem. Wczoraj była jakaś akcja w Białce. GOPR-owcy jeździli jak wściekli. Zwozili jakieś czarne worki ze stoku. Podobno jakiś rozpędzony idiota w czerwono-granatowym kombinezonie i biało-czarnych nartach wjechał w grupkę parapeciarzy spokojnie siedzących i jarających jointy na środku Kotelnicy. Nie skojarzyłem. Biorę szmatę i "Ludwika", może zejdzie 🙂. Chyba w Białce jestem spalony.

pozdrawiam

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, star napisał:

Tak ta twoja gleba to był znak...

...by Mikoski sobie zrobił kolano 

😉 zdrowia Wam życzę... idą święta...

Panowie jakoś tam ten sezon poślizgam ⛷️ w ortezie po emerycku 😜 moje kolano w obecnej formie ma dotrwać do 3 kwietnia już mam termin.

Wszystkim życzę spokojnych Świąt najlepiej na nartach i mocnych kolan 😁

Edytowane przez Mikoski
  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...