Skocz do zawartości

Sezon 2022/2023


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem też od nich odpowiedź - sezonówka obejmuje w tym roku Jaworzynę Krynicką.  

Dzień dobry,

Skipass obejmuje ośrodki:

  • Jaworzyna Krynicka
  • Palenica
  • Mosorny Groń
  • Góra Żar
  • Gubałówka Snow Park
  • Gąsienicowa, Goryczkowa oraz Kasprowy Wierch ( z dopłatą za miejscówkę 35 zł )

Zachęcam do zakupu i zapraszam do naszych ośrodków.

  

Kinga Sołtys

Biuro Obsługi Klienta Polskie Koleje Linowe S.A.
tel. (+48)182020300

 

 

Polskie Koleje Linowe S.A.

Biuro: ul. Bachledy 7d, 34-500 Zakopane

[email protected]

www.pkl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, moruniek napisał:

Dla przykładu karnet sezonowy w Bachledka.sk to koszt 239 Euro za dorosłego.

https://bachledka.sk/produkt/sezonny-skipass-bachledka-dospely-2022-2023-predpredaj-kopia

Cze

Właśnie to miałem pisać szybciorze, że też u nas się w takiej grupie nie da ogarnąć rozsądnej sezonówki. Jak mnie wkurzą - to kupię na Słowacji sezonówkę i g...... w PL zostawię. Tatry SS - 1700 za 14 dni? Słabo.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcos73 napisał:

Migu

Cały cennik jest dobrze skonstruowany. Nie tylko to co podałeś.

Są lepsze i gorsze oferty - ale każdy cos wybierze dla siebie.

pozdrawiam

Ja szukam czegoś  na częste wypady w rejon Wisły czasem Szczyrku. Mam to "za płotem". Cały dzień to już dla mnie przesada. 

Czekam jeszcze na "black friday". W zeszłym roku oferta była całkiem sympatyczna, szczególnie na Czantorię.

Acha... zapomniałem że nie wszyscy mają ulgową taryfę.... ;-))

Edytowane przez mig
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mig napisał:

Ja szukam czegoś  na częste wypady w rejon Wisły czasem Szczyrku. O mam to "za płotem". Cały dzień to już dla mnie przesada. 

Czekam jeszcze na "black friday". W zeszłym roku oferta była całkiem sympatyczna, szczególnie na Czantorię.

Acha... zapomniałem że nie wszyscy mają ulgową taryfę.... ;-))

Cze

A ile to jest to "za płotem". Ja najbliższe to mam 40/50 km (Harbutowice, Kasina, Myślenice)- reszta to 100 km min. Te pierwsze to ewentualnie na wypady w tygodniu - ale to wbrew pozorom nie jest tak blisko (korki). Te dalsze - to na 3h jazdy to szkoda mi jechać, bo więcej nieraz w samochodzie by wyszło niż na nartach. Tak jak już jadę to na pełny zegar.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Marcos73 napisał:

Cze

A ile to jest to "za płotem". Ja najbliższe to mam 40/50 km (Harbutowice, Kasina, Myślenice)- reszta to 100 km min. Te pierwsze to ewentualnie na wypady w tygodniu - ale to wbrew pozorom nie jest tak blisko (korki). Te dalsze - to na 3h jazdy to szkoda mi jechać, bo więcej nieraz w samochodzie by wyszło niż na nartach. Tak jak już jadę to na pełny zegar.

pozdrawiam

 

Gdy jestem w Ustroniu (często w zimie) to jest to 2-17 km. 2 km Poniwiec, 17 Istebna, Wisła pomiędzy. Gdy nie jestem, to jw+45km. Wolę pojechać przed 8ma i mieć te 2-3 godz normalnej  jazdy zanim dojedzie "szarańcza".... ;-).

Jest jeszcze Szczyrk w zasięgu. W poprzednim sezonie kilka razy przełamałem niechęć do TMR... 🙂

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mig napisał:

Gdy jestem w Ustroniu (często w zimie) to jest to 2-17 km. 2 km Poniwiec, 17 Istebna, Wisła pomiędzy. Gdy nie jestem, to jw+45km. Wolę pojechać przed 8ma i mieć te 2-3 godz normalnej  jazdy zanim dojedzie "szarańcza".... ;-).

Jest jeszcze Szczyrk w zasięgu. W poprzednim sezonie kilka razy przełamałem niechęć do TMR... 🙂

A to masz lepszą miejscówkę niż ja.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mig napisał:

Z jedną trasą...

A Ondraszek to pikuś? Jakieś trzy, cztery lata temu chodził cały ośrodek. W ubiegłym trasa FIS też była przez kilka dni przejezdna aż do Mety. Problemem jest zwykle góra KASKADY, bo tam wiatr wywiewa, a słońce topi snieg na ściance.

Edytowane przez kordiankw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mig napisał:

Gdy jestem w Ustroniu (często w zimie) to jest to 2-17 km. 2 km Poniwiec, 17 Istebna, Wisła pomiędzy. Gdy nie jestem, to jw+45km. Wolę pojechać przed 8ma i mieć te 2-3 godz normalnej  jazdy zanim dojedzie "szarańcza".... ;-).

Jest jeszcze Szczyrk w zasięgu. W poprzednim sezonie kilka razy przełamałem niechęć do TMR... 🙂

Cześć

A i tak zawsze znajdziesz czas, żeby przyjechać do Cz.G. choć na jeden weekend. Swoją drogą to dziwne, że mając tak przepiękny ośrodek jak Szczyrk w zasięgu ręki szlajasz się po jakichś zadupiach...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dziwię. Widocznie nie jest tak piekny...  ;-). 

W COS byłem 2x w marcu. Kaskada zamknieta, czynny Fis ( super trasa) do orczyka i dojazdowka z Kopy... chudo. Poza tym zaczynam już być w wieku krzesełkowym wiec orczyki mniej lubię... czyli fis-u mam do Jaworzyny.

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...