Jump to content

Valdi55

Members
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Valdi55's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Pomimo że jeździ dużo mniej narciarzy, to jednak tragiczne w skutkach wypadki się zdarzają     https://wiadomosci.w...11295448017760a
 2. Valdi55

  Nowa Osada

  Dzięki i za to, nie nastawiam się na ostrą jazdę bo zdaję sobie sprawę że na tym co chodzi szału nie ma. Niestety Szwajcaria to nie będzie ale tam jak na razie nie mam się z kim wybrać. Ale mnie nosi i muszę chociaż parę dni się "poślizgać" nawet na takich stokach. A że się otworzyli i z noclegiem nie ma problemu, to jadę. 
 3. Ponieważ nie mam ekipy na wyjazd narciarski, samemu trochę nudno, więc szukam 2-3 osoby chętne na wyjazd w najbliższych dniach( do uzgodnienia) na 4-5 dni jazdy na nartach, na aktualnie działających stokach w kraju. Miejsce docelowe i termin do uzgodnienia. Wyjeżdżałbym z Ostródy ( Mazury) , 3 miejsca w samochodzie, po trasie w zależności gdzie byśmy jechali mogę zgarnąć chętnych. Ponieważ mam czas, po ustaleniach co do miejsca, mogę  poszukać kwatery/ noclegów . Koszt dojazdu to tylko rozłożenie kosztu paliwa na wszystkich uczestników wyjazdu, resztę każdy płaci za siebie. Wiek nie gra roli, jestem co prawda emerytem, ale z tolerancją na młodych. O polityce lepiej nie rozmawiać, ale jeżeli już, to jestem w opozycji do obecnej ekipy rządzącej  . Jeżeli ktoś zainteresowany, zapraszam do kontaktu na priv.
 4. Ponieważ nie znam tego stoku, czy mógłbyś go porównać np. z Jurgowem czy Kotelnicą Białczańską ? Mam zamiar w przyszłym tygodniu wybrać się na 3-4 dni jak znajdę jeszcze 1-2 chętnych, bo samemu to trochę nudno
 5. Nie żebym Was straszył ale już niektóre firmy w Polsce zaczynają przebąkiwać o skróceniu okresów rozliczeniowych, na razie do pół roku A że w tym kraju wiele rzeczy niezbyt mądrych, by nie powiedzieć że głupich, przechodzi, więc i to w niedalekiej przyszłości jest możliwe.
 6. "...że specjaliści od manipulacji społeczeństwami (to ma jakąś swoją nazwę, może marketing polityczny czy jakoś tak)..." To po prostu socjotechnika, na której opierają wszelką propagandę polityczną rządy i partie na całym świecie. Oczywiście nie tylko polityka opiera się na socjotechnice.   
 7. Za udokumentowane wpisy płacą im średnio od 0,9zł do 1,5zł za wpis. Ale młodzieżówka ma gorzej, gimbazie płacą max 0,8zł za wpis. Więc gimbaza włóczy się po takich jak to forach, bo na poważniejszych nie mają szans 
 8. A my ciebie jak okaz betonu z poglądami rodem z gomułkowskiego peerelu. Ortodoks to mało powiedziane. Gówna się nie rusza bo śmierdzi i może ochlapać. Ciebie ruszyli nieopatrznie no i mamy efekt. Cuchniesz jak skunks i gówno razem wzięte.
 9. Trollu? Chyba te twoje wypociny na tym forum są dla ciebie formą onanizmu Weź kobietę i poobracaj, będzie lepsza korzyść, acha, zapomniałem że dla ciebie i waszych wyznawców to przedmiot do garów i morda w kubeł , więc nie ma pewnie dla ciebie różnicy, a wręcz tutaj możesz się popisać "erudycją". Kobieta pewnie cię nie rozumie   *********** z tego forum, paszoł won
 10. Koledzy, nie karmcie tych trolli. To taki katopislam lub coś około. Oni się pewnie tym tak jarają, że dostają orgazmu przy takich sporach. ***** *** !!! Skoro sędziowie jedynie słusznej partii już się gryzą, to może w końcu szlag ich trafi. A transmisja prywatnej mszy za matkę ich wodza w tvpis, to dla nich pewnie najwyższe dobrodziejstwo i przejaw najwyższej kultury pislamu.
 11. Zaraz jakiś zwolennik pisdzielców napisze ze to łamanie rozporządzeń, i pod..doli chłopa, a szkoda.
 12. Widzę, że ten ortodoks zaraz nam wmówi że w Polsce bezrobocie rzeczywiste to 6% a inflacja 2%. Kraj najlepiej mający się w unii i najbardziej prawy ?! On nie rozumie że zachodnie kraje wprowadzając obostrzenie w formie rozporządzeń, daje każdemu podmiotowi pieniądze rzeczywiste i do ręki, a nie w formie umorzeń groszowych w stosunku do utraconych dochodów ulg. Bez pisania próśb. Wystarczyło potwierdzenie że firma do rozpoczęcia obostrzeń normalnie działała. Wiem to na pewno, bo jeszcze dopóki pracowałem w ubiegłym roku to z tego korzystałem, pomimo że nie jestem obywatelem, rezydentem ani nie mam zameldowania w RFN. Tylko firmę tam miałem. I od samego początku pierwszych obostrzeń dostałem pieniądze od Niemców proporcjonalne do wykazywanych przychodów. 
 13. Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. A jeżeli Twoja wiara w to, że jeżdżą w klubie tak jak podałeś, to jest to typowy przykład wiary elektoratu pisdzielców w ich obietnice. 
 14. Przy średnio udanym sezonie narciarskim jest naprawdę dochodowa. Zwłaszcza tam gdzie jest dobra infrastruktura.
 15. "Żeby się żyło, żeby się wiodło, żeby się chciało i żeby się mogło"   Wszystkiego najlepszego w tym nowym roku 2021 .
×
×
 • Create New...