Jump to content

Valdi55

Members
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Valdi55

 1. @Authorrr " Rosja płaci Ukraińcom za przesył a my dostajemy wielkie nic a dodatkowo narażeni jesteśmy na spekulantów i dobrą wolę Niemiec." 😵🤯 Czy ten "ludź" ogarnia to co sam pisze ?! Wszystkie te wywody oparte na doktrynach Michalkiewiczów i jemu podobnych. Naprawdę, gdyby przyszło sie napierdalać obojętnie z kim, ale za wolną Polskę, to ci wszyscy "patrioci" z teoriami spiskowymi , pierwsi by spierdalali ze strachu, albo by zastanawiali sie jak kolaborować by przetrwać albo zarobić.
 2. Szkoda zachodu dla tych paru km. Przez Niemcy swobodniej, policja tak nie "poluje" , pamiętaj że czeska policja jest cięta na nas. Jak trafisz mandat to oszczędności na paliwie(znikome) odbiją się czkawką. Czas przejazdu bardzo podobny z tym że przez Niemcy może być szybciej.
 3. Jeszcze to, cała prawda nas też sprzedali w 1939 roku https://wiadomosci.wp.pl/mowia-trzeba-walczyc-z-putinem-potem-drza-ze-strachu-a-to-oni-uloza-nam-na-nowo-swiat-opinia-6745832633727584a
 4. Odrobina refleksji🤔
 5. Jak zwykle "żaba podstawia odnóże tam gdzie konie kują" . Polski rząd działa ?! Mam nadzieję że Ukraińcy i reszta polskiego społeczeństwa nie uwierzy w to "działanie " rządu. Ta banda politycznych złodziei i mafiosów, nie zrobi nic. Jak by ktoś nie czytał to link; https://wiadomosci.wp.pl/boze-chron-polski-rzad-i-pana-premiera-ktory-wlasnymi-rekoma-pomogl-milionowi-ukraincow-opinia-6745040973904448a
 6. VID-20220106-WA0015.mp4
 7. 40 lat minęło i historia się powtarza?!
 8. VID-20220106-WA0014.mp4
 9. Może Kronplatz w Południowym Tyrolu ? Dużo tras różnorodnych, ale i sporo ludzi na stokach, zależy od okresu w jakim będziesz. Atrakcja dla wielu, to potężny dzwon na szczycie który wybija zawsze godz. 12 w południe.
 10. Pomimo że jeździ dużo mniej narciarzy, to jednak tragiczne w skutkach wypadki się zdarzają     https://wiadomosci.w...11295448017760a
 11. Valdi55

  Nowa Osada

  Dzięki i za to, nie nastawiam się na ostrą jazdę bo zdaję sobie sprawę że na tym co chodzi szału nie ma. Niestety Szwajcaria to nie będzie ale tam jak na razie nie mam się z kim wybrać. Ale mnie nosi i muszę chociaż parę dni się "poślizgać" nawet na takich stokach. A że się otworzyli i z noclegiem nie ma problemu, to jadę. 
 12. Ponieważ nie mam ekipy na wyjazd narciarski, samemu trochę nudno, więc szukam 2-3 osoby chętne na wyjazd w najbliższych dniach( do uzgodnienia) na 4-5 dni jazdy na nartach, na aktualnie działających stokach w kraju. Miejsce docelowe i termin do uzgodnienia. Wyjeżdżałbym z Ostródy ( Mazury) , 3 miejsca w samochodzie, po trasie w zależności gdzie byśmy jechali mogę zgarnąć chętnych. Ponieważ mam czas, po ustaleniach co do miejsca, mogę  poszukać kwatery/ noclegów . Koszt dojazdu to tylko rozłożenie kosztu paliwa na wszystkich uczestników wyjazdu, resztę każdy płaci za siebie. Wiek nie gra roli, jestem co prawda emerytem, ale z tolerancją na młodych. O polityce lepiej nie rozmawiać, ale jeżeli już, to jestem w opozycji do obecnej ekipy rządzącej  . Jeżeli ktoś zainteresowany, zapraszam do kontaktu na priv.
 13. Ponieważ nie znam tego stoku, czy mógłbyś go porównać np. z Jurgowem czy Kotelnicą Białczańską ? Mam zamiar w przyszłym tygodniu wybrać się na 3-4 dni jak znajdę jeszcze 1-2 chętnych, bo samemu to trochę nudno
 14. Nie żebym Was straszył ale już niektóre firmy w Polsce zaczynają przebąkiwać o skróceniu okresów rozliczeniowych, na razie do pół roku A że w tym kraju wiele rzeczy niezbyt mądrych, by nie powiedzieć że głupich, przechodzi, więc i to w niedalekiej przyszłości jest możliwe.
 15. "...że specjaliści od manipulacji społeczeństwami (to ma jakąś swoją nazwę, może marketing polityczny czy jakoś tak)..." To po prostu socjotechnika, na której opierają wszelką propagandę polityczną rządy i partie na całym świecie. Oczywiście nie tylko polityka opiera się na socjotechnice.   
 16. Za udokumentowane wpisy płacą im średnio od 0,9zł do 1,5zł za wpis. Ale młodzieżówka ma gorzej, gimbazie płacą max 0,8zł za wpis. Więc gimbaza włóczy się po takich jak to forach, bo na poważniejszych nie mają szans 
 17. A my ciebie jak okaz betonu z poglądami rodem z gomułkowskiego peerelu. Ortodoks to mało powiedziane. Gówna się nie rusza bo śmierdzi i może ochlapać. Ciebie ruszyli nieopatrznie no i mamy efekt. Cuchniesz jak skunks i gówno razem wzięte.
 18. Trollu? Chyba te twoje wypociny na tym forum są dla ciebie formą onanizmu Weź kobietę i poobracaj, będzie lepsza korzyść, acha, zapomniałem że dla ciebie i waszych wyznawców to przedmiot do garów i morda w kubeł , więc nie ma pewnie dla ciebie różnicy, a wręcz tutaj możesz się popisać "erudycją". Kobieta pewnie cię nie rozumie   *********** z tego forum, paszoł won
 19. Koledzy, nie karmcie tych trolli. To taki katopislam lub coś około. Oni się pewnie tym tak jarają, że dostają orgazmu przy takich sporach. ***** *** !!! Skoro sędziowie jedynie słusznej partii już się gryzą, to może w końcu szlag ich trafi. A transmisja prywatnej mszy za matkę ich wodza w tvpis, to dla nich pewnie najwyższe dobrodziejstwo i przejaw najwyższej kultury pislamu.
 20. Zaraz jakiś zwolennik pisdzielców napisze ze to łamanie rozporządzeń, i pod..doli chłopa, a szkoda.
×
×
 • Create New...