Jump to content

Sytuacja w UA

grimson
 Share

Recommended Posts

Taka ciekawostka przyrodnicza gdyż pojawił się watek eko. W mieście smoka trzeba będzie na zaraz wymienić blisko 50% pojazdów gdyż w zasadzie całe miasto wejdzie w strefę czystego transportu. Ktoś ma jeszcze ochotę na pytania o suwerenność jako taką i jakie zjeby nami rządzą w tym pięknym kraju... 

• Like 1

3 godziny temu, grimson napisał:

Popcorn do ręki i będę czekał, czy USmani rozpoczną proces denazyfikacji:

No i nawet kacapskie przydupasy czasem prawdę napiszą! O tym, że ruskie są nazistami. 

Na przyszłość możesz też używać słowa raszyści w odniesieniu do swoich mocodawców.

41 minut temu, Wujot napisał:

No i nawet kacapskie przydupasy czasem prawdę napiszą! O tym, że ruskie są nazistami. 

Na przyszłość możesz też używać słowa raszyści w odniesieniu do swoich mocodawców.

Jak USmani zaatakują Nikaraguę, to będę bronił USmanow cwoku.

Rozumiem, że się cieszysz i w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i zaczynamy wieeeelką współpracę z Koreańczykami... Ja również tylko czemu tak późno? Jeszcze powinniśmy militarnie pogadać o współpracy ze Szwedami a reszta z niemaszkami na czele niech spierdala od nas jak najdalej.

• Like 1

W dniu 31.05.2022 o 09:00, mig napisał:

Myślisz że przekaz dnia jest w jezyku Puszkina? Moge pomóc, "ruski" miałem w szkole, nawet dzisiaj przydał się na budowie, bo trafił się ktoś spod Charkowa....

myślę że chłopcy uczyli się polskiego zaocznie