Skocz do zawartości

Prośba o dobór nart


MariuszKce

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, MariuszKce napisał:

Po taki ch, że rozumiem testy w nartach modelowo 2021/2022, a testy nart 2017/2018 są już średnio wiarygodne.

Wiesz...są narty, które trudno kupić używane i takie, które mimo iż potestowe leżą 3 lata nie znalazły jeszcze chętnego.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://nartykrakow.pl/pol_m_NARTY-UZYWANE-_Narty-uzywane-Atomic-208.html?filter_price=&filter_traits[100]=101&filter_traits[25]=&filter_traits[58]=&filter_traits[258]=&filter_traits[70]=&filter_traits[20]=&filter_traits[63]=&filter_traits[37]=
 

tu kupiłam swojemu małżowi atomic x9 181

to używki, ale zanim je kupiłam, Pan wybrał najlepsze i wysłał zdjęcia. Roczne. Może coś znajdziesz dla siebie…

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MariuszKce napisał:

Dzięki za info. Zadzwonię jutro zapytać o te fischery

http://narciarski-sklep.pl/fischer-the-curv-xtr-178-p-547.html

 

 

 

A weź jakiegoś normalnego Fischera z serii the Curv, ten XTR to jakieś rentalowe coś, jakoś mam wątpliwości, że z testów. Mają w tym sklepie sporo rentalowych modeli opisywanych jako potestowe, przecież tego nikt nie testuje w testach tylko bierze do wypożyczalni. 

nie goń tak tego króliczka, albo weź tego RC one 72 tego z pierwszych linków, bo tak będziesz bez końca szukał, a potem pluł se w brodę, że źle doradzili, albo mogłeś coś innego. Nie znajdziesz świętego Graala. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Chertan napisał:

A weź jakiegoś normalnego Fischera z serii the Curv, ten XTR to jakieś rentalowe coś, jakoś mam wątpliwości, że z testów. Mają w tym sklepie sporo rentalowych modeli opisywanych jako potestowe, przecież tego nikt nie testuje w testach tylko bierze do wypożyczalni. 

nie goń tak tego króliczka, albo weź tego RC one 72 tego z pierwszych linków, bo tak będziesz bez końca szukał, a potem pluł se w brodę, że źle doradzili, albo mogłeś coś innego. Nie znajdziesz świętego Graala. 

Zapytam o co chodzi, ale mam podobne obawy, bo nigdzie w katalogu nie znalazłem dokładnie tego modelu. Najczestsza historia narty od handlarza jest taka, że jest to narta z austriackiej wypożyczalni opisana jako potestowa. Tego właśnie nie lubię w używkach, ale cóż. Coś za coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MariuszKce napisał:

Zapytam o co chodzi, ale mam podobne obawy, bo nigdzie w katalogu nie znalazłem dokładnie tego modelu. Najczestsza historia narty od handlarza jest taka, że jest to narta z austriackiej wypożyczalni opisana jako potestowa. Tego właśnie nie lubię w używkach, ale cóż. Coś za coś. 

Tu masz XTR jako rentalowy, wygląda inaczej ale pewnie coś w tym jest, https://www.skionline.pl/sprzet/narty,18-19,fischer,xtr-the-curv,10769.html 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MariuszKce napisał:

Zapytam o co chodzi, ale mam podobne obawy, bo nigdzie w katalogu nie znalazłem dokładnie tego modelu. Najczestsza historia narty od handlarza jest taka, że jest to narta z austriackiej wypożyczalni opisana jako potestowa. Tego właśnie nie lubię w używkach, ale cóż. Coś za coś. 

Musisz się zresetować, tzn.ostudzić głowę. XTR to model do wypożyczalni czyli coś jak rtm 7.4.

Jeśli  w obecnie kończącym się sezonie/świecie, nie masz już planów wyjazdowych, to zwyczajnie czekaj spokojnie na okazje. Każdy ma inne metody i charakter, ale wybierz sobie 1-2 modele i poluj lub nawet 4-5. Nie ma bata coś się pojawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gabrik napisał:

Musisz się zresetować, tzn.ostudzić głowę. XTR to model do wypożyczalni czyli coś jak rtm 7.4.

Jeśli  w obecnie kończącym się sezonie/świecie, nie masz już planów wyjazdowych, to zwyczajnie czekaj spokojnie na okazje. Każdy ma inne metody i charakter, ale wybierz sobie 1-2 modele i poluj lub nawet 4-5. Nie ma bata coś się pojawi. 

Miałem rtm 7.4

Fajne narty. Oczywiście na pewnym poziomie zaawansowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gabrik napisał:

Jeździłem na nich rok temu., gdy zamieniłem się z kolegą na stoku. Nic godnego mojej uwagi i pozytywnego nie odczuĺem.

Cześć

Jeździłem na nich rok temu, gdy zamieniłem się z kolegą na stoku. Zajebista narta, jak tylko poczułem ją pod butem to wiedziałem, że to jest to.

Pozdrowienia

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Jeździłem na nich rok temu, gdy zamieniłem się z kolegą na stoku. Zajebista narta, jak tylko poczułem ją pod butem to wiedziałem, że to jest to.

Pozdrowienia

odstaw to... nie wszyscy zauważą ze to ironia

Edytowane przez mig
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań słuchać pitolenia że za wysoki, za ciężki - jesteś normalny silny facet w żadnym calu nie odbiegający od normy i tylko pozazdrościć...kup sobie porządną sportową nartę max 70 pod butem w okolicach 185 - byle jaki kros lub drugi GS katalogowy, weź instruktora na kilka godzin (jakiś pakiet szkoleniowy) - opanuj podstawowe ewolucje i ciesz się jazdą lub wydaj na tytanowo carbonowe rdzeniowe z płytami, szynami, rockerami i tym podobnymi wynalazkami samojezdne i najważniejsze że wybaczające błędy narty wszechstronnie testowane i sprawdzone przez narciarzy którym za to płacą

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...