Skocz do zawartości

Czorsztyn Ski Kluszkowce


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Jeździłem we wtorek 29.01. Wszystkie trasy czynne, około południa na łatwiejszych trasach zaczeły robić się muldy. Trasa III cały dzień w dobrym stanie. Na VI miejscami lód. Parkingi nadal za darmo, ubikacje też. Szkoda, że przy opadach śniegu nikt z obsługi nie pofatygował się z miotełką, żeby śnieg z krzesełek zgarniać, byłoby miło, gdyby ktoś o to zadbał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeździł ktos w Kluszkowcach w ostatnich dniach? Mam zamiar wyskoczyć na jeden na narty (sobota 4.01) i sie zastanawiam gdzie będzie najlepiej:

- Kluszkowce

- Wierchomla

- Krynica

chyba,że ktos ma inne propozycje, ale nie dalej niz te 200 - 250 km od Kielc.

Jestem w Kluszkowcach od 25.12, w godzinach szczytu sporo ludzi, bo okoliczne ośrodki słabo ze śniegiem, najlepiej 8-11 i 16 do zamknięcia, śnieg sztuczny, więc mąka, ale daje radę, w barze u strusi moskole z masłem czosnkowym i pyszny barszcz z uszkami, ostatnie 3 noce przymrozki, więc dośnieżanie trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
Dziś z rana super. Dość twardo mimo zera. Czerwona trójka fajna, podobna do Kout nad Desnou, tej stromszej. Piękne widoki. No i start od 8, kanapa 4x po prawej, o 9 ruszyła ta z lewej dwójka. Dobry moment na zmianę. Koło 10 zaczęły się odsypy, no i mzawka. Dobre zwieńczenie sezonu. Dość szeroko. 15 dzień na nartach. Powodzenia w Nowym Roku.
PS co to za heady?

Załączone miniatury

  • DSC_9589.JPG
  • DSC_9601.JPG
  • DSC_9587.JPG
  • DSC_9586.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z rana super. Dość twardo mimo zera. Czerwona trójka fajna, podobna do Kout nad Desnou, tej stromszej. Piękne widoki. No i start od 8, kanapa 4x po prawej, o 9 ruszyła ta z lewej dwójka. Dobry moment na zmianę. Koło 10 zaczęły się odsypy, no i mzawka. Dobre zwieńczenie sezonu. Dość szeroko. 15 dzień na nartach. Powodzenia w Nowym Roku. PS co to za heady?

Jeśli masz na myśli trasę Medvedi w Koutach to chyba jeździliśmy w różnych Koutach :). Medvedi jest dwukrotnie dłuższa, jest szersza a nachylenie też na korzyść Koutow. Nie zmienia to faktu, że lubię obie stacje. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę Kluszkowiec od czasu zmiany tras, łączników, trawersów.

Bardzo niebezpieczna jest jada starą ,,czerwoną", po dwóch skrętach na ,,ściance" trzeba ostro hamować - wylewający się tłum z łączników z prawej strony.

 

Palenica (FIS) rządzi :) i masz blizej :)

W niedziele tez bede musiał "znosić" Kluszkowce (zawody)  :D ale mnie tam nie przeszkadzają te trasy w sumie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę Kluszkowiec od czasu zmiany tras, łączników, trawersów.
Bardzo niebezpieczna jest jada starą ,,czerwoną", po dwóch skrętach na ,,ściance" trzeba ostro hamować - wylewający się tłum z łączników z prawej strony.


No właśnie ta ścianka podobna nachyleniem i skosem do końcówki Medvedi. Takie skojarzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć
Ambitnie postanowiłem brać z Ciebie przykład. Będę pisał dużo postów nie na temat w tematach o których nie mam pojęcia i na dodatek w sposób zupełnie niezrozumiały. Miłej lektury.
Pozdrowienia


Ja też odpowiedź wzorowałem na kulturze mojego guru. Ale, że nie znasz się na kaskach o to bym cię nie podejrzewał;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 16.10.2022 o 10:14, moruniek napisał:

W Kluszkowcach stawiają nową kanapę (to będzie już 3), pewnie dopiero na przyszły sezon, pewnie używaną, ale zawsze.

https://m.podhale24.pl/aktualnosci/artykul/81716

Nie wiesz może jaki będzie przebieg? Mam nadzieję, że nie w miejsce starej dwójki a dodatkowo ... 3 krzesła to nie 2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...