Jump to content

adamski10

Members
 • Posts

  260
 • Joined

 • Last visited

adamski10's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Też to mam od kilku miesięcy i tylko na skiforum,pisałem do administracji e-mail z dwa mies temu ale cisza..
 2. Też przyjadę przed 9tą, doberman slr
 3. Ktoś mi powie co się dzieje z kontem że co chwilę mnie wylogowuje i nic nie mogę napisać??
 4. Faktem jest że zawsze tylko kilka osób jeździło i było tanio. Drugim faktem że jak tam jeździłem to ciągle naprawiali te orczyki,wymieniali na inne stare i zatrzymywal się wyciąg co chwilę. Gdyby to pociągnąć do góry i zrobić krzesełko..w Rabce narzekają ze nic nie ma,najbliżej Spytkowice i Kasina,Chabowka ale to dla początkujących.
 5. Wczoraj tam byłem,nad górną stacją stoi duża wieża widokowa,nie widać żeby coś miało się dziać.. wrzucam też widok na Grzebień z wieży,tylko ścieżki od crossów.Chlopaczki na motorach coś gadali że słyszeli o krzesełku ale bez konkretów. Załączone miniatury
 6. Wiesz że shake-owanie to jest kontrowersyjny temat na forach.. Ja jeżdżąc głównie w teren nie przejmuje się bardzo syfem na łańcuchu bo prawie po każdej wycieczce wracam przez myjke cisnieniową,później staram się osuszyć, nasmarować dedykowanym olejem i wytrzeć. Zdarzyło mi się wielokrotnie szczególnie na wyścigach jeździć w takim błocie że cały napęd był zalepiony, koła z trudem się krecily ale przerzutki chodziły zadziwiajaco bez problemu. Nie lubię teoretyzowac i przyglądam się jak przygotowują sprzęt przed startem lepsi,nie gotują łańcuchów w domu,nie shake-ują,tylko rozbierają,czyszczą wszystko i smarują łańcuch i linki od przerzutki.
 7. A jakie miały by być..? śniegu jest masa,wszystko działa.
 8.    Kręci się co jakiś czas
 9. ` W tym okresie trudniej znaleźć narty w okazyjnej cenie,może ktoś Ci podrzuci propozycję,ja teraz nie rozglądałem się po ofertach..  f18 to dobre narty ale lepiej jeżdżący potrzebuje coś więcej,spróbuj f19 w okolicach wzrostu powinny Cię zadowolić. Magnum ma dobre opinie,sporo osób chwali,ale mnie zupełnie nie zachwyciły i uważam że cena nowych jest zdecydowanie wygórowana,można za to kupić rasową race.
 10.   Na wszystkim można pojeździć,ale jeśli prezentujesz poziom instruktora to i jedne i drugie narty są słabe.
 11.   I stacji na karnecie nawet teraz więcej m.in.PKL Szczawnica i Mosorny Groń.. co ciekawe w związku z tym na tym samym stoku jedni będą jeżdzić taniej drudzy drożej   dzienny karnet na Mosornym to 79zł ,a w systemie tatry super ski 99zł.
 12.   Doczytałeś chyba wcześniej że zrobili przerwę techniczną do soboty... armatki idą aż miło.
 13.  Świeża miejscówka na rower  -bardzo fajna. Może ożywienie w tym rejonie przyniesie wreszcie jakieś nowe inwestycje narciarskie na Mosornym Groniu - mam nadzieję         https://www.facebook...aGoraTrails/
 14.   Też zacząłem jeździć na rowerze tylko dla nart,ale wyszło że mnie wciągnęło   Wiekiem się nie tłumacz bo na forum jestem dość długo i kojarzę że raczej jesteś w dobrej formie   Też jestem totalnym amatorem hobbistą z kilkuletnim stażem,na komercyjnych maratonach ok 80% to amatorzy. Czasem jest mi trochę wstyd,ale i z podziwem patrzę kiedy 60-cio kilkulatkowie siedzą mi na kole a nawet wyprzedzają na podjeździe (to tylko w xc lub uphill-u) dopiero na wyścigu można się przekonać że kres możliwości jest zupełnie gdzie indziej niż nam się wydawało w luźnej jeżdzie.   Poza tym spotyka i poznaje się tam fajnych ludzi  
 15.   W moich okolicach takie przewyższenie na 100km jest nie osiągalne,na 40km trzeba zrobić z 700m,a czasem na 25km robi się 1000m ,specyfika górskiego terenu Mało pijesz,na wczorajszym wyścigu ok. 50minut wypiłem ponad pół litra wody ,na maratonach ok 2 -2,5 godzinnych z 1,5litra.  Polecam spróbować wyścigów,fajna motywująca zabawa   macie tam Mazowię u Zamany ,w górach Cezary też robi fajne wyścigi.
×
×
 • Create New...