Jump to content

robertw

Members
 • Posts

  458
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

robertw last won the day on March 4 2023

robertw had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

robertw's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

58

Reputation

 1. Widziałem że można na Was liczyć. Większość odpowiedzi jest bardzo merytoryczna w.... wywoływaniu uśmiechu na twarzy 😁. Super.
 2. Kurcze, zazdroszczę ja przy takiej prędkości to już muszę wymieniać pampersa 🤣
 3. Cześć. Luźne pytanie, jaka prędkość jest dla Was najbardziej komfortowa przy zjeździe na nie zatłoczonym i w miarę równym stoku? Mam świadomość że to sprawa mocna indywidualna zależna od pierdyliarda czynników, niemniej . .. ? Mnie najbardziej odpowiada przedział 50-65 km/h.
 4. robertw

  Narty?

  "My jesteśmy już na schodzącej ...." No chyba Ty? 🤣 Ja mam dopiero 59 lat 💪.
 5. Po ostatniej jeździe doszedłem do tego po co jest to"cuś" w czubach nart. To element który cytując Joannę Krupę z programu Top Model , przynoszący efekt "hipnotsjzing" u innych narciarzy. Wywnioskowałem to z faktu że po zjechaniu na dół ze stoku większość spoglądała na mnie. Nie podejrzewam żeby zachwycała ich moja jazda 🤔 więc pozostaje jedynie możliwość podziwiania tego bajeru w nartach 🤣🤣🤣. Tak więc zagadka została rozwiązana 💪.
 6. robertw

  Narty?

  Narty przetestowane-wreszcie. Po trzech godzinach jazdy muszę powiedzieć że jeździło się super. Stok był ubity, zmrożony, prędkość mieściła się pomiędzy 50 a 60 km/ h. Zarówno długim skrętem jak i krótkim śmigało się świetnie. Śmigiem również. Zobaczymy jak sprawia się w ciapie przy cieplejszych dniach.
 7. Mitek a ja sądziłem że to jakieś cudowne wynalazki które sprawią że nauczę się jeździć. Srodze się rozczarowałem 🙉😁
 8. Hej. Lamerskie pytanie. Do czego służy takie cuś na czubach nart?
 9. Serio? Nie to żebym miał coś przeciw podpaskom 🙂. Teraz pytanie, przykleić ja bezpośrednio na nogę czy na buta?
 10. Cześć, Na poczatku postu mały wstęp. Dwa lata temu miałem wypadek w wyniku którego była połamana prawa noga , kość strzałkowa i piszczelowa w kilku miejscach. Dodatkowo rozerwane więzadła stopy w wyniku urazu skretnego. Po dwóch operacjach i fizjoterapii jeżdżę na nartach w miarę komfortowo ale.... Prawa noga (podudzie i staw skokowy) są około 2 cm grubsze od lewej i pojawił sie problem z butami a konkretnie prawym butem. Uwiera mnie w miejscu gdzie kończy się język i dociska do cholewy buta ( mniej więcej w 1/3 łydki). Po godzinie jazdy noga wymaga reanimacji 🤣. czyli ściagnięcia buta i rozmasowania inaczej zaczyna drętwieć. Macie jakiś patent , coś żeby podłozyć w to miejsce?
 11. robertw

  Narty?

  Narty wybrane. 😁
 12. Hej! Czy ktoś wie ilu jest aktywnych użytkowników forum obecnie? Widzę pełno wpisów jakiś botów.
 13. robertw

  Narty?

  Koledzy przepraszam że się nie odzywałem. Muszę na spokojnie usiąść i przejrzeć wiadomości. W weekend będzie więcej czasu 😁 Dziękuję 👍
 14. robertw

  Narty?

  Adam czy ja pisałem o analizie mojej jazdy?
×
×
 • Create New...