Jump to content

pawelb91

Members
 • Posts

  530
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pawelb91's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1.   Żadnego kasku z tego rankingu bym na głowę raczej nie założył    A jak widzę kask z szybą to mnie naciąga na wymioty 
 2.   Zmiany ale widzę że na grubo  Warto się rozglądać, ceny jeszcze mogą pospadać w najbliższych miesiącach. 
 3.   Nie miałem styczności ale raczej top produkty, zawodnicy, kluby i skoczkowie korzystają z produktów tej firmy. Widzę jakieś zmiany i zbrojenie się na przyszły sezon... 
 4. Aktualnie w Sączu -3 st. i największa śnieżyca tej "zimy". Żal bo w takich warunkach byłaby jeszcze fajna jazda w Krynicy na Jaworzynie i Słotwinach...
 5. Przydałaby się opcja sezonowa na sam Molltaler i Ankogel ale takiej nie będzie bo w pakiecie "dorzucają" resztę ośrodków w PL SK I CZ...
 6. Już nie patrzą na prowincje, zamykają wyciągi w całych Włoszech. 
 7. Dolomity zamknięte od jutra. https://www.neveital...lomiti-superski
 8.   Moje początki z narciarstwem zaczynałem w butach pożyczonych od kolegi starszego brata, były 5 numerów za duże, pewnie też dałoby się je ubrać na odwrót lecz takich numerów nie robiłem. W palce upychałem wełniane skarpetki żeby but lepiej trzymał. Miał tylko jedną klamrę od tyłu a z przodu od góry pokrętło które ściskało skorupę. Do tego polsporty od mamy i tak się śmigało, postępy na początku szły powoli ale za to pewności jazdy później nie brakowało. Miło wspominam tamte czasy. 
 9. FIS wczoraj zmienił termin zawodów PŚ w Jasnej w przyszłym sezonie, zamiast 16-17 stycznia odbędą się w dniach 6-7 marca. Zawody wracają po 5 latach.
 10. Kilde może mocno włączyć się w walkę o zwycięstwo, DH i SG na swojej ziemi a w GS też mocno punktuje. Brignone będzie musiała w GS pojechać na maks i patrzeć jak rozwinie się sytuacja w SL i równoległym.
 11. Odsprzedam trzy vouchery na skipassy całodzienne do wykorzystania w ośrodkach grupy pingwina (Czarny Groń, Skolnity, Słotwiny Arena, Kasina, Kurza Góra) Vouchery w formie pdf, bezimienne. Każdy może je wykorzystać. Należy udać się z nimi do kasy w wybranym ośrodku i otrzyma się skipassy całodzienne. Vouchery ważne do końca sezonu narciarskiego 2019/20. Cena: 47,50 zł za sztukę. Szczegóły na priv.
 12. Przeciwko grypie szczepię się co roku w jesieni, takie mam zalecenia. Nigdy kompletnie nic mi po takiej szczepionce nie było, ale znajoma która kiedyś raz się zaszczepiła ciężko to odchorowała, w zasadzie przeszła grypę właśnie przez tą szczepionkę. Więc różnie to bywa, zależy od osoby.
 13. Dramat, żeby taki fajny stok się marnował i nie działał przez to bezzimie 
 14.   Fiu, fiu    I evo w komplecie 
 15. Powrót Lary w pięknym stylu    Kiedyś mocno jej kibicowałem. Akurat jeździłem tam 2 tygodnie temu, może zostało coś jeszcze na trasie z tej kibicowskiej energii i ją poniosło po wygraną? 
×
×
 • Create New...