Skocz do zawartości

Trochę humoru


Mikoski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć

Z punktu widzenia panny Potapovej to nie było śmieszne. Rower w 45 minut z wywiadem. Przeciwniczka zdobyła 10 piłek w meczu. Dłużej siedziały niż grały.

Chciałem zobaczyć kawałek ale jak włączyłem to już było po...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Z punktu widzenia panny Potapovej to nie było śmieszne. Rower w 45 minut z wywiadem. Przeciwniczka zdobyła 10 piłek w meczu. Dłużej siedziały niż grały.

Chciałem zobaczyć kawałek ale jak włączyłem to już było po...

Pozdro

Wiesz.. prawdziwym wyzwaniem dla Igi był wywiad...no bo zawsze o przegranej mówiła ze ta dobrze grała, że jest waleczna i takie tam kurtuazyjne slogany.. a co mogła powiedzieć dziś o Potapowej?... że miała ładny warkocz?... wiec pitolili o pogodzie bo to uniwersalny temat 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lexi napisał:

Wiesz.. prawdziwym wyzwaniem dla Igi był wywiad...no bo zawsze o przegranej mówiła ze ta dobrze grała, że jest waleczna i takie tam kurtuazyjne slogany.. a co mogła powiedzieć dziś o Potapowej?... że miała ładny warkocz?... wiec pitolili o pogodzie bo to uniwersalny temat 🙂

Ten warkocz, to Ona chyba dłużej układała, niż dziś grała 😉.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kordiankw napisał:

71988a4d-75b3-4707-8089-665514c2a05c.jpeg

 

3 godziny temu, Victor napisał:

Może tak pozostać do końca 🤞

Jak niewiele im trzeba 😀

Atmosfera musi być sielska w tym Hamburgu 

Po cichu ♥️ 3-1 🤞

Polacy nic sie nie stało... ale nuda.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Słowacy pokazali jak można grać z tzw. murowanymi faworytami. Faktem jest jednak, że Belgia nigdy nie była drużyną turniejową i nie przekładała znakomitego składu na grę we wszelkich mistrzostwach.

My nie jesteśmy drużyną tej klasy niestety ale Polacy zagrali niezłe spotkanie, zdecydowanie lepiej niż się spodziewałem to wyglądało a gra młodych piłkarzy pozwala myśleć przyszłościowo o tej nowej drużynie.

Słyszałem też, że jeżeli piątkowy mecz zakończy się na plusie dla drużyny czerwono-biało-czerwonych to możemy liczyć na solidne zniżki w sezonie 24/25...

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Słowacy pokazali jak można grać z tzw. murowanymi faworytami. Faktem jest jednak, że Belgia nigdy nie była drużyną turniejową i nie przekładała znakomitego składu na grę we wszelkich mistrzostwach.

My nie jesteśmy drużyną tej klasy niestety ale Polacy zagrali niezłe spotkanie, zdecydowanie lepiej niż się spodziewałem to wyglądało a gra młodych piłkarzy pozwala myśleć przyszłościowo o tej nowej drużynie.

Słyszałem też, że jeżeli piątkowy mecz zakończy się na plusie dla drużyny czerwono-biało-czerwonych to możemy liczyć na solidne zniżki w sezonie 24/25...

Pozdro

Cześć 

Belgia to produkt przereklamowany 😉 balon nadmuchany po wygranej z Brazylią a jak spojrzeć na ich kwalifikacje czy też już same mistrzostwa to zawsze trafiają najsłabszą grupę i tu Słowacy utarli im nosa konsekwentna grą i słusznie . Taktyka słaba lepiej ta drużyna prezentowała się na czasów Martineza no ale był bee 🤷‍♂️

Co do naszych kopaczy to chyba oglądaliśmy inne spotkanie bo …w tej grze nieważne jak ,ważne żeby była jedna więcej! Czas wszystkich starych dziadków odprawić z kwitkiem-zdecydowanie postawić na młodzież tak jak robi to np Hiszpania czy to w klubach czy to w reprezentacji .z czasem zaprocentuje .

Jak patrzę na Ziela to płakać mi się chce jak ten chłopak biega za karę w tej reprezentacji. Klepka na własnej połowie to tez nienajlepszy pomysł . 
 

Taki Kante wczoraj pokazał o co chodzi w tej grze. 👏

Austriacy pokazali jak grać do przodu-będzie bardzo ciężko w piątek bo mecz jak finał dla obu drużyn zreszta jak zawsze ten drugi dla nas o wszystko 🤦‍♂️

🤞
 

pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Co do Belgii to się zgadzamy - to nie jest drużyna turniejowa i nigdy nie była.

Co do naszej reprezentacji to się nie zgadzamy bo trener Probierz, któremu absolutnie nie ufałem na początku odważnie przebudowuje drużynę, wprowadził sporo młodych piłkarzy, którzy grają odważnie i rokują na przyszłość. Zresztą piszesz o Zielińskim, który ma 30 lat jako o starym dziadku a chwalisz odkurzonego, o 3 lata starszego, będącego na ewidentnej arabskiej emeryturze Kante, który w ogóle nie miał pomysłu na grę Francji gdy na ławce siedzą takie chłopaki jak Tchouameni (24 lata) czy Camavinga (22 lata), którzy mają papiery na grę jak mało kto.

Być może to celowe, turniejowe posunięcie trenera Francuzów - tego nie wiem.

Pozdro

PS

Jeszcze nic nie wiem ale odezwę się po 13.00 na priv jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...