Jump to content

Narty w pandemii

yoss
 Share

Recommended Posts

• Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No... wreszcie nam trochę sypnęło. Na razie tak wyglądają moje narty w pandemii - biegówki i Puszcza Knyszyńska. Tak czy inaczej, wrażenia super!   

attachicon.gif100_0824.JPG

Cześć

Musisz ustawić narty w linii największego spadku i odepchnąć się kijami. Napisz czy dało radę trochę zjechać to dalej pomożemy.

Pozdrowienia

przeczytałem dzisiaj, że Włochy przedłużają stan wyjątkowy do 30 kwietnia. To raczej jazdy nie wróży :(

Stan wyjątkowy już dość dawno było wiadomo, że przedłużą. Dekret ma wyjść ponoć jutro, szanse małe na otwarcie stoków, choć wprowadzają 4 kolory stref i w nich różne rodzaje poluzowań...ten jeden dzień trzeba odczekać. Z racji, że u nas też close ja jednak szukam czegoś w Szwajcarii.

Tereny tu mamy pagórkowate, więc coś tam można od czasu do czasu 'zjechać", ale zjeżdżanie na biegówkach to zupełnie osobny temat.

Cześć

Mylisz się, sprawdzałem wielokrotnie bo też zdarza się na biegówkach z poza tym widziałem w telewizorze.

Jak ustawisz narty w dół to jadą - SAME, poważnie.

Pozdrowienia

Stan wyjątkowy już dość dawno było wiadomo, że przedłużą. Dekret ma wyjść ponoć jutro, szanse małe na otwarcie stoków, choć wprowadzają 4 kolory stref i w nich różne rodzaje poluzowań...ten jeden dzień trzeba odczekać. Z racji, że u nas też close ja jednak szukam czegoś w Szwajcarii.

Kolega ten stan wprowadza więc jest zorientowany.

Pozdrowienia

Dzisiaj u mnie we Władysławowie w końcu popadało - chodniki śliskie jak cholera, bo najpierw był deszcz i jak schodziłem po stromym to "przestępowałem". Ale czy ja gejsza jestem?

A ja siedzę w Karpaczu od dawna i pluję sobie w brodę i narzekam, że nie mieszkam teraz w Imst lub Landeck...

Będzie wiadomo jutro, bo będzie dekret tymczasem znalazłem takie informacje Current information about the coronavirus in South Tyrol (suedtirol.info)

Już pojeździli...w grudniu. Ale na wszelki wypadek wezmę narty do samochodu. Poniedziałek 9:00 -Wisła.

Znaczy otwierają się jednak od 18 - tego? Nie słuchałam wczorajszej góralskiej konferencji. Czarna Góra i Zieleniec zdaje się czekają do końca stycznia...