Skocz do zawartości

Iga Swiatek


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt jeszcze trzeba umieć ustawić pod każdy tor (gospodarz często stara się tak przygotować tor, żeby miejscowym jeździło się lepiej, a przyjezdni szukają ustawień). Do tego jeszcze przygotowanie fizyczne po kilku biegach widać kto pracuje nad siłą. Zmarzlik ma większe osiągnięcia, ale Gollob dłużej jeździł może to o to chodzi?

Jeżeli zawodnik zostawia przygotowanie sprzętu mechanikowi to wiele nie nawołuje. A poza tymi dwoma czynnikami to kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Najlepszy mechanik nie ustawi motocykla gdy ten juz rozklekotany.... A taki silnik za 15( surowka) -30 tys ( po tuningu) starcza z bidą na jeden mecz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty jesteś jednak z innej gliny...

Na moderowanych forach, za robienie OT dostaje się ostrzeżenie a jak nie pomaga to leci ban. Wiem, że masz tutaj swój ciepły kurwidołek i możesz uchodzić za guru wszystkiego (na SO już tak dobrze nie ma), ale są pewne granice bo inaczej robi się straszny bajzel w każdym wątku. Sam wielokrotnie apelowałeś by nie rozmydlać wątków. 

 

Oceniasz mnie po raz wtóry, a ja grzecznie przypominam że się nie znamy i żebyś dał mi spokój. Tym bardziej, że nie dalej jak tydzień temu oferowałeś pomoc. 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moderowanych forach, za robienie OT dostaje się ostrzeżenie a jak nie pomaga to leci ban. Wiem, że masz tutaj swój ciepły kurwidołek i możesz uchodzić za guru wszystkiego (na SO już tak dobrze nie ma), ale są pewne granice bo inaczej robi się straszny bajzel w każdym wątku. Sam wielokrotnie apelowałeś by nie rozmydlać wątków.

Oceniasz mnie po raz wtóry, a ja grzecznie przypominam że się nie znamy i żebyś dał mi spokój. Tym bardziej, że nie dalej jak tydzień temu oferowałeś pomoc.

Pozdr

Cześć
To ja zacząłem off ;) ale Ferra trochę luzu jesteś na SF już na tyle długo że wiesz że każdy temat żyje własnym życiem jeśli są piszący :)
panta rhei

Ps
Tobie ta forma SF chyba odpowiada piszący tu nie lubią kagańca jak na SO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moderowanych forach, za robienie OT dostaje się ostrzeżenie a jak nie pomaga to leci ban.

U mnie poleciał ban bez ostrzeżenia. :) Na elektroda.pl. Za bardzo przydatny dla innych wpis jak naprawiłem wieżę JVC (wymiana dwóch kondensatorów). Zamiast nano wpisałem pico czy coś podobnego przy pojemności kondensatorów. Wk... się i napisałem do administratora, że czuję się... obrażony. :) I cofnął bana. Bardzo tam pilnują porządku. Chyba za bardzo.

 

A Iga super. Choć nie z Krakowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównali to do relacji Stoch - Małysz, gdzie Stoch już dawno przeskoczył Małysza w ilości osiągnięć,


Dyskusyjna teza. Przeskoczyl go glownie w osiagnieciach olimpijskich ( w sumie chyba najistotniejszych i to jest najwazniejszy argument za "wyzszoscia" Stocha).
W mistrzostwa swiata i pucharze swiata to wciaz Malysz ma wiecej osiagniec.
No i gdyby nie ten Ammann to by w ogole dyskusji nie bylo;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moderowanych forach, za robienie OT dostaje się ostrzeżenie a jak nie pomaga to leci ban. Wiem, że masz tutaj swój ciepły kurwidołek i możesz uchodzić za guru wszystkiego (na SO już tak dobrze nie ma), ale są pewne granice bo inaczej robi się straszny bajzel w każdym wątku. Sam wielokrotnie apelowałeś by nie rozmydlać wątków. 

 

Oceniasz mnie po raz wtóry, a ja grzecznie przypominam że się nie znamy i żebyś dał mi spokój. Tym bardziej, że nie dalej jak tydzień temu oferowałeś pomoc. 

 

Pozdr

Cześć

Oglądałeś mecz? Ja widziałem wczoraj początek a dzisiaj, moment przełomowy pierwszego seta. Niestety muszę wstawać 5.50 bo Ewka się uparła, żeby być wcześniej w pracy.

Panna Świątek strasznie mi się podoba w momentach gdy łapie gaz. Widać to po niej fajnie po uderzeniach, które od razu idą na maxa. Poza tym jest po prostu fajna.

 

(Co do Twoich wrażeń i ocen to - tak jak Ci napisali - wyluzuj się chłopie i nie próbuj mnie obrażać bo się nie da. Mam to po prostu... wiesz gdzie.

Natomiast dziwi mnie - zwłaszcza u Ciebie - taka ciągota niektórych do kagańca oraz drażliwość na - w tym wypadku - zupełnie niewinną uwagę, ja ją pisząc traktowałem jako zabawną.

Przyjacielowi największemu też powiem w oczy że pieprzy - jak pieprzy, więc się nie unoś.

A pomogę, jak tylko mogę każdemu - czy widzisz tu jakąś dziwną zależność ???? Czy tak nisko mnie oceniasz???)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały świat zachwyca się jej grą , a fachowcy podkreślają siłę mentalną. Pomimo młodego wieku jest bardzo silna psychicznie , to było widać wczoraj , gdy odwróciła losy meczu przy 3:3 w pierwszym secie , a okrzyk "jazda "!! w tym momencie mówi wszystko. Od tego momentu wygrała 6 gemów pod rząd. Za tą siłą mentalną stoi jedna pani ....
https://sportowefakt...przejac-kontrol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały świat zachwyca się jej grą , a fachowcy podkreślają siłę mentalną. Pomimo młodego wieku jest bardzo silna psychicznie , to było widać wczoraj , gdy odwróciła losy meczu przy 3:3 w pierwszym secie , a okrzyk "jazda "!! w tym momencie mówi wszystko. Od tego momentu wygrała 6 gemów pod rząd. Za tą siłą mentalną stoi jedna pani ....
https://sportowefakt...przejac-kontrol

Cześć

Właśnie ten moment udało mi się dzisiaj rano złapać choć oglądałem dosłownie pięć minut meczu. Dla takich chwil, zachowań ogląda się sport.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Oglądałeś mecz? Ja widziałem wczoraj początek a dzisiaj, moment przełomowy pierwszego seta. Niestety muszę wstawać 5.50 bo Ewka się uparła, żeby być wcześniej w pracy.

Panna Świątek strasznie mi się podoba w momentach gdy łapie gaz. Widać to po niej fajnie po uderzeniach, które od razu idą na maxa. Poza tym jest po prostu fajna.

 

(Co do Twoich wrażeń i ocen to - tak jak Ci napisali - wyluzuj się chłopie i nie próbuj mnie obrażać bo się nie da. Mam to po prostu... wiesz gdzie.

Natomiast dziwi mnie - zwłaszcza u Ciebie - taka ciągota niektórych do kagańca oraz drażliwość na - w tym wypadku - zupełnie niewinną uwagę, ja ją pisząc traktowałem jako zabawną.

Przyjacielowi największemu też powiem w oczy że pieprzy - jak pieprzy, więc się nie unoś.

A pomogę, jak tylko mogę każdemu - czy widzisz tu jakąś dziwną zależność ???? Czy tak nisko mnie oceniasz???)

Pozdro

Siema,

Tak oglądałem, ładny mecz. Nie znam się na tenisie, więc nie będę się silił na jakieś analizy. Co mi, laikowi się podoba w jej grze to umiejętność wyjścia z defensywy. Potrafi tak odegrać trudną piłkę, że to rywalka musi się dwoić i troić. 

 

Co do dalszej części. Nie mam ciągotek do kagańca, tylko patrzę na OT przez pryzmat przypadkowego czytelnika. Ktoś z zewnątrz wejdzie, zobaczy wątek Iga Świątek i nadzieje się na kilka stron OT. Nie jest to wielki problem na nie-moderowanym forum, ale IMHO z przyzwoitości nie powinno się tak nie robić. 

Na co dzień Cię nie oceniam, oceniłem raz lub dwa po mega chamskich wpisach. Wobec mojej osoby też padały, spod Twojego palca, jakieś niewybredne epitety ale do tego przywykłem i nie zabieram sobie do głowy. Jak już wielokrotnie pisałem, doceniam Twoją wiedzę, doceniam że mi kiedyś pomogłeś i w jakiś sposób ukształtowałeś jako narciarza (poważnie), ale nie lubię gdy szydzisz, stąd mała prośba. Następnym razem gdy coś nie pyknie między nami, po prostu napisz w prostych słowach bym się zamknął/przestał pieprzyć, a nie przyrównuj do kosmitów, słabych, czy ulepionych z innej gliny. 

 

Pozdr

 

[email protected] - lubisz piłkę kopaną? Może założymy wątek o Leszku? Zapowiada się kilka ciekawych meczów tej jesieni, a z tego co kojarzę jest na forum kilku chłopaków z pyrlandii. :D

A wczorajszy mecz ładny, ale z kelnerami tak się powinno grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Tak oglądałem, ładny mecz. Nie znam się na tenisie, więc nie będę się silił na jakieś analizy. Co mi, laikowi się podoba w jej grze to umiejętność wyjścia z defensywy. Potrafi tak odegrać trudną piłkę, że to rywalka musi się dwoić i troić. 

 

Co do dalszej części. Nie mam ciągotek do kagańca, tylko patrzę na OT przez pryzmat przypadkowego czytelnika. Ktoś z zewnątrz wejdzie, zobaczy wątek Iga Świątek i nadzieje się na kilka stron OT. Nie jest to wielki problem na nie-moderowanym forum, ale IMHO z przyzwoitości nie powinno się tak nie robić. 

Na co dzień Cię nie oceniam, oceniłem raz lub dwa po mega chamskich wpisach. Wobec mojej osoby też padały, spod Twojego palca, jakieś niewybredne epitety ale do tego przywykłem i nie zabieram sobie do głowy. Jak już wielokrotnie pisałem, doceniam Twoją wiedzę, doceniam że mi kiedyś pomogłeś i w jakiś sposób ukształtowałeś jako narciarza (poważnie), ale nie lubię gdy szydzisz, stąd mała prośba. Następnym razem gdy coś nie pyknie między nami, po prostu napisz w prostych słowach bym się zamknął/przestał pieprzyć, a nie przyrównuj do kosmitów, słabych, czy ulepionych z innej gliny. 

 

Pozdr

 

[email protected] - lubisz piłkę kopaną? Może założymy wątek o Leszku? Zapowiada się kilka ciekawych meczów tej jesieni, a z tego co kojarzę jest na forum kilku chłopaków z pyrlandii. :D

A wczorajszy mecz ładny, ale z kelnerami tak się powinno grać. 

Cześć

Ja jestem z "generacji Fibaka". Korty wtedy powstawały na każdym kawałku asfaltu - sam taki wyznaczałem a tata załatwił słupki i oryginalną siatkę. Ponoć byliśmy wtedy nieźli, w każdym razie po szkole na asfalcie, na cegle łoiliśmy regularnie trenujących. Ale na tenisie również się nie znam. Spostrzeżenia dotyczące panny Igi są raczej takie "ogónlowrażeniowe".

No ale jest w niej moc bo w turnieju tej klasy być jednocześnie w dwóch półfinałach - szacun wielki!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja jestem z "generacji Fibaka". Korty wtedy powstawały na każdym kawałku asfaltu - sam taki wyznaczałem a tata załatwił słupki i oryginalną siatkę. Ponoć byliśmy wtedy nieźli, w każdym razie po szkole na asfalcie na cegle łoiliśmy regularnie trenujących. Ale na tenisie również się nie znam.Spostrzeżenia dotyczące panny Igi są raczej takie "ogónlowrażeniowe".

No ale jest w niej moc bo w turnieju tej klasy być jednocześnie w dwóch półfinałach - szacun wielki!

Pozdro

Szacun, szacun. Dobre występy Polaków zawsze cieszą. 

 

O 15 półfinał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...