Jump to content

mario33

Members
 • Posts

  427
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mario33's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

72

Reputation

 1. Hej. Anko zamykają ? Żona jak była z córką tam to coś wspominali że może się tak stać, „bo Słowacy”, ale to nie było pewne…
 2. A co ja inżynier drewna jestem ? Albo, co ważniejsze, instruktor narciarski ? Topola jest lżejsza (i tańsza). To wiem.
 3. Dużo rozmowy o s/max, to może ktoś z Was jeździł na szerszych s/max xt ? https://www.salomon.com/pl-pl/shop-emea/product/s-max-10-xt-and-m12-li5411.html#color=84685 PS: ten Völkl to musi mieć duży fundusz marketingowy. Większy niż fischer/head/salomon. Inaczej trudno byłoby się tak regularnie wpychać np. w world skitest.
 4. Ona też lubi skrętem ciętym ? Bo w sumie się nie dowiedziałem czy na muldy mam kupować lżejszą czy cięższą nartę. Oprócz dłuższej lub krótszej oczywiście… żeby utrudnić, oprócz oczywistych kombinacji: „dłuższa-cięższa” oraz „krótka-lżejsza”, może trzeba szukać „dłuższej-lżejszej”?
 5. Przepraszam, czy ja mogę prosić o rozwinięcie wątku S/Max vs Bold vs V-Werks w kontekście uniwersalności narty ? Z przyjemnością bym poczytał…
 6. Ja tam nie wiem, mnie bawi ten wichajster na nosie Volkli, którego już nie dają w nowych sezonach 🙂 nic nie daje, ale śmieszny 🙂 Moje narty: wzrost +5. Wystarczy czy kupować dłuższe ?
 7. Dzisiaj w Schladming-Planai mega warun… przymroziło, na dole 2, na górze -2, da się jeździć do samego dołu. EDIT: uwaga na tydzień 14-19 marca, bo olimpiada specjalna w Schladming. Może być trochę zajętych stoków (Schladming-Rohrmoos). Ale można pooglądać.
 8. No to Schladming. Dzisiaj. Nic się nie zmieniło. Rano trzeba punktualnie 8:30 bo potem ludzi jak pieron (pol Wiednia autokarami). Jazda do 12-13, potem aperol lub almdudler, wedle uznania. Ciepło.
 9. No i się potoczył…. Mnie ominęło, chyba dobrze… https://www.filmweb.pl/film/Biała+odwaga-2024-10031929
 10. … nie za wąskie. Lekkie mają być, dla 12 latki. PS: zanim ktoś coś, GS na wzrost już jest.
 11. Coby dać coś dla forum. Schladming w mijającym tygodniu, foty kumpeli. U mnie plan na początku marca. Ratrakują ładnie, ale dobra jazda przez pół dnia. Potem muldy i nieco miękko. Tak relacjonowała.
 12. Karate shotokan. Jeździ od 6 roku życia, co roku na obozie narciarskim z instruktorami. W tym roku właśnie wróciła. Nudziła się trochę, potencjał stoków w okolicach Zakopca się wyczerpał. Lubi tyczki, hopki, czasem w las. Za rok Alpy prawdopodobnie z dobrą szkołą, żeby podtrzymać postęp. Potrzebne dobre narty dla zaawansowanej juniorki.
×
×
 • Create New...