Jump to content

mario33

Members
 • Posts

  411
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mario33's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

47

Reputation

 1. Powiem tak, wspomniane miejsca wciąż tam są i niewiele zmienione… serio. Na Szumach wciąż tylko szum 🙂 ale moim zdaniem niedługo tak będzie…
 2. Ja stamtąd pochodzę 😉 byłem przewodnikiem po Roztoczu 😎 ps: za dużo testosteronu u niektórych 🙂 i „nie wiem ale się wypowiem”. Normalka.
 3. Dopiero zauważyłem, co Ty Becia tam robiłaś w Zamościu ?
 4. 22,5 to na ten sezon, za rok będą za małe 😞 mam w przygotowaniu te (23,5, używki):
 5. Dobrze, nakierujcie trochę. Coś z tej grupy nart, czy przesadzam ? I które ? https://ski24.pl/21-narty-dzieciece?plec=junior&dlugosc-cm=144,145
 6. Mimo wszystko, warto.
 7. Chiny zaczną od Mongolii. A walka o Syberie jest kwestią czasu. Rozrywka.. notabene.. wieczorna… jak ktoś zna chociaż trochę ukraiński, albo chociaż rosyjski to więcej zrozumie.
 8. Masz rację Adam, z jedną uwagą. Moim zdaniem skala forum wprowadza w błąd kogoś kto nie zna tematu od strony metodyki szkolenia jazdy na nartach. Była o tym mowa wiele razy. Napisz na początku, że amator może mieć max 7 i zobaczysz jak się zmieni samoocena.
 9. Ja z łyżew miałem oczywistą drogę do rolek. Większość porad powyżej jest trafiona. Rolki rekreacyjne, 4 kółka, 80-84 mm, abec 5. Jedna uwaga - płozy: Alu są sztywniejsze i lepiej się prowadzą, kompozytowe są elastyczniejsze i lepiej tłumią drgania. Jak na nartach 😎 Właściwie kwestia tylko trafienia najwygodniejszych. Wybieraj z oferty firm, które są uznane w branży: Rollerblade, Powerslide, ostatnio K2 wprowadziło dużo fajnych rolek rekreacyjnych. Mnie osobiście pasuje Rollerblade. Rollerblade ma taki fajny uniwersalny model - macroblade 80, są damskie wersje kolorystyczne - moim zdaniem idealna równowaga ceny do jakości (ok 600-700). Z tego co pamietam zmieszczą kolka 84, wiec jak zużyjesz pierwszy zestaw 80mm, zmienisz na nieco większe (i odkręcisz hamulec 😁). Jeżeli nie zamierzasz na razie skakać po rampach i krawężnikach to wystarczą miękkie cholewki. Dla mnie krytyczny był sposób wiązania sznurówek, musi być dość wysoko i dobrze opinać nogę. Najlepiej chodzić i mierzyć. ps: ochraniacze to konieczność, musi być cały komplet. Plus kask.
 10. Deacony - nie bać się dłuższych. Ja mam powyżej wzrostu.
 11. Otóż pomyłka 🙂 uczyli instruktorzy. Ta Pani instruktorką nie jest.
 12. Wiem. O tyle dobrze, że jedną z takich szkółek dla dzieci prowadzi koleżanka żony ze studiów. Znamy ją i raczej chałtury nie odwala, ale zobaczymy 🙂
 13. Na video narty 130, lekko poniżej wzrostu. Na następny sezon narty ok 140-150. Jakby ktoś widział fajną ofertę dobrej konstrukcji nart to przyjmę podpowiedź. Plan jest na Alpy pierwszy raz dla niej (Polska szkółka narciarska najprawdopodobniej).
×
×
 • Create New...