Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiedz te same słowa Kurskiemu temu z TVP.
To co wstawiłem zobaczy kilka osób on robi to systemowo dzień w dzień oglądają to miliony.
Dla przykładu zobacz program Kasta.
PS
Byłem ciekaw kto zareaguje :)

Mamo, a Stasiu to jeszcze gorzej zrobił! Już zapomniałem jak to jest jak się ma kolegów w piaskownicy. Dzięki :) Pozdrów Marysię, tę od różowej łopatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamo, a Stasiu to jeszcze gorzej zrobił! Już zapomniałem jak to jest jak się ma kolegów w piaskownicy. Dzięki :) Pozdrów Marysię, tę od różowej łopatki.

Niby wykształcony ... chociaż po sprawdzeniu nie tak bardzo ,średnie ,a dalej palisz głupa w młodzieżowym slangu.
Ja prosty facet rozróżniam co jest białe co czarne co dobre co złe.
Każdą opcję polityczna olewam a zasady są uniwersalne a tacy jak ty chcą myśleć za mnie bo wiedzą lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wykształcony ... chociaż po sprawdzeniu nie tak bardzo ,średnie ,a dalej palisz głupa w młodzieżowym slangu.
Ja prosty facet rozróżniam co jest białe co czarne co dobre co złe.
Każdą opcję polityczna olewam a zasady są uniwersalne a tacy jak ty chcą myśleć za mnie bo wiedzą lepiej.


Posługujesz się w mojej ocenie stereotypem. Zaszufladkowałeś mnie, coś sobie tam na necie poszukałeś, poczytałeś i myślisz, że już coś o mnie wiesz., więc przechodzisz do oceny.

Napisałem Ci tylko, że tak się nie robi. Tak się nie postępuje, bo to nieprzyzwoite. Insynuowanie , poprzez pytanie. Nic o polityce, nic o pokrętnym myśleniu ... nic więcej jednym słowem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posługujesz się w mojej ocenie stereotypem. Zaszufladkowałeś mnie, coś sobie tam na necie poszukałeś, poczytałeś i myślisz, że już coś o mnie wiesz., więc przechodzisz do oceny.
Napisałem Ci tylko, że tak się nie robi. Tak się nie postępuje, bo to nieprzyzwoite. Insynuowanie , poprzez pytanie. Nic o polityce, nic o pokrętnym myśleniu ... nic więcej jednym słowem.

Ok rozumiem taka prowokacja z mojej strony .
Nie odniosłeś się do metod w TVP byłbym ciekawy twojej opinii.
Może kiedyś spotkamy się na nartach (bardzo mi tego brakuje) wtedy poznaje się człowieka bywało że zmieniałem zdanie w ocenie kogoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem taka prowokacja z mojej strony .
Nie odniosłeś się do metod w TVP byłbym ciekawy twojej opinii.
Może kiedyś spotkamy się na nartach (bardzo mi tego brakuje) wtedy poznaje się człowieka bywało że zmieniałem zdanie w ocenie kogoś.


Z przyjemnością. Jeśli będzie to śnieżna zima zapraszam na Górę Kamieńsk. Łatwo na mnie znaleźć namiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Edmund Janniger został zatrudniony jako doradca Antoniego Macierewicza, który był wtedy Ministrem Obrony Narodowej, w 2015 roku. Młody polityk miał wtedy zaledwie 20 lat i był studentem Rutgers University School of Public Affairs and Administration w Stanach Zjednoczonych . "


Być może nie kumata jestem...dlaczego akurat on przykuł uwagę? Nie pierwszy i nie ostatni w kościelnym towarzystwie..ważniejsi bywają u ważniejszych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością. Jeśli będzie to śnieżna zima zapraszam na Górę Kamieńsk. Łatwo na mnie znaleźć namiar.

Zapraszamy w Beskid śląski możliwość o wiele większe :)
Tak jak myślałem nie odniosłeś się do TVP rozumiem to będąc w jakiejś partii trzeba być czujnym jak ważka.

PS
Różnica między nami jest taka że ja piszę to co myślę a Ty piszesz to co ci wolno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy w Beskid śląski możliwość o wiele większe :)
Tak jak myślałem nie odniosłeś się do TVP rozumiem to będąc w jakiejś partii trzeba być czujnym jak ważka.

PS
Różnica między nami jest taka że ja piszę to co myślę a Ty piszesz to co ci wolno.

 

Pisze, co musi. Towarzysz szmaciak to jego idol. - do korytka za wszelką cenę. 

A "na Kamieńsku siedzi" bo partia skierowała na odcinek. Nadawał się bo raz był na nartach. Tka ławka kadr :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawi i sprawiedliwi w akcji

To jest lekcja brunatnej tolerancji - Adam, Mariusz, a może prawnik coś napiszecie o chrześcijańskiej miłości i tolerancji. A może macie takie filmy z ostatnich protestów kobiet jak rzucaja kamieniami, albo strzelają racami w budynki z polską flagą?

 

https://demotywatory...e-byl-przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że przez łóżko klechy trafił do ministerstwa? :D

Taki żart. W stylu typowym dla prawych i sprawiedliwych.

 

Jak tak możesz. Dajesz argumenty aby traktowano cię jak lewaka i u prawnika trafisz w zakładkę "ignorowany". Tylko lewak może atakować klechę. Nie ważne, że fakty świadczą, że był pedofilem, lub krył pedofilów w sutannach. Tym gorzej dla faktów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawi i sprawiedliwi w akcji
To jest lekcja brunatnej tolerancji - Adam, Mariusz, a może prawnik coś napiszecie o chrześcijańskiej miłości i tolerancji. A może macie takie filmy z ostatnich protestów kobiet jak rzucaja kamieniami, albo strzelają racami w budynki z polską flagą?

https://demotywatory...e-byl-przypadek


Nie pisze, to tęsknisz. Napisze coś, to będziesz pisał (jak Mikoski), że jestem trollem. A mi się już nie chce czytać za kogoś, kto rozumie obrazki (w tym przypadku kto jest organizatorem marszu, do czego namawiał premier/PiS). Szkoda mi tylko bogu ducha winnych policjantów (akurat koresponduje z odcinkiem South park, który dziś oglądałem).

Próbowałem z Tobą rozmawiać/pisać/spierać/dyskutować z szacunkiem i na argumenty - już nie będę próbował.

Ps. Kombinujcie dalej dlaczego userzy odchodzą... i dlaczego jest niektórym lepiej w SM :-) Bardzo zabawna dyskusja. Np. jeszcze żaden nie wpadł na to żeby zapytać odchodzących... chyba, że to też wiecie lepiej... i nie ma o czym dyskutować :-) a może dobrze, że odchodzą :-) Oj za dużo podpowiadam :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo strat, jakie miały miejsce, uczucia, a tym bardziej praktyki religijne uległy w tym czasie ogromnemu pogłębieniu. Duchowni stawali się autorytetami w wielu sprawach, rozjemcami konfliktów i stabilizatorami gwarantującymi porządek i sprawiedliwość. http://teatrnn.pl/le...-w-okresie-prl/

W tym rozumieniu to zdecydowanie prawda. Równocześnie władza pozbawia KK wiekszosci źródeł dochodu i wpływu na politykę, zdecydowanie i brutalnie traktujac koscielna opozycje. Trudno powiedzieć co było pierwotne a co skutkiem. Faktem jest że Kościół instytycjonalny został zmuszony do zbliżenia ze swoimi wyznawcami, co obu stronom wyszło bardzo na dobre. Dziś jest jakby odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze, to tęsknisz. Napisze coś, to będziesz pisał (jak Mikoski), że jestem trollem. A mi się już nie chce czytać za kogoś, kto rozumie obrazki (w tym przypadku kto jest organizatorem marszu, do czego namawiał premier/PiS). Szkoda mi tylko bogu ducha winnych policjantów (akurat koresponduje z odcinkiem South park, który dziś oglądałem).

Próbowałem z Tobą rozmawiać/pisać/spierać/dyskutować z szacunkiem i na argumenty - już nie będę próbował.

Ps. Kombinujcie dalej dlaczego userzy odchodzą... i dlaczego jest niektórym lepiej w SM :-) Bardzo zabawna dyskusja. Np. jeszcze żaden nie wpadł na to żeby zapytać odchodzących... chyba, że to też wiecie lepiej... i nie ma o czym dyskutować :-) a może dobrze, że odchodzą :-) Oj za dużo podpowiadam :-)

 

Napisałem do Ciebie, bo jako jedyny starałeś się używać argumentów - choć jak na privie napisałem słabych i wydawało mi się, ze jednak piszesz tutaj bo tak myślisz (w odróżnieniu od polityka, któremu nie odpowiadam i mam nadzieję, że się wyniósł).

Jak obronisz takie zachowanie?

Czy to jednostkowa napaść? tu sobie sam odpowiem NIE

Czy z tej drugiej strony widziałeś agresję na taką skalę? Tylko nie pisz proszę o tym jednym księdzu. SKALA to odpowiednie przy tym pytaniu.

Piszesz o tych co się wynieśli - może forum wróci do normy? Będą wpisy o nartach, wyjazdach. Dowcipne memy o władzy. KAŻDEJ - bo tak tu kiedyś było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Ciebie, bo jako jedyny starałeś się używać argumentów - choć jak na privie napisałem słabych i wydawało mi się, ze jednak piszesz tutaj bo tak myślisz (w odróżnieniu od polityka, któremu nie odpowiadam i mam nadzieję, że się wyniósł).
Jak obronisz takie zachowanie?
Czy to jednostkowa napaść? tu sobie sam odpowiem NIE
Czy z tej drugiej strony widziałeś agresję na taką skalę? Tylko nie pisz proszę o tym jednym księdzu. SKALA to odpowiednie przy tym pytaniu.
Piszesz o tych co się wynieśli - może forum wróci do normy? Będą wpisy o nartach, wyjazdach. Dowcipne memy o władzy. KAŻDEJ - bo tak tu kiedyś było.

Ale czemu zakładasz, że ja będę tego bronił, albo pedofili w kościele? Nie wiem co się też w tej sytuacji doczepiłeś do pis bo akurat narodowcom to bliżej do Konfederacji (nie wiedziałeś?) Ich pytaj/oskarżaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu zakładasz, że ja będę tego bronił, albo pedofili w kościele? Nie wiem co się też w tej sytuacji doczepiłeś do pis bo akurat narodowcą to bliżej do Konfederacji (nie wiedziałeś?) Ich pytaj/oskarżaj.

 

narodowcom

Nie zauważasz kto jest sprawcą polaryzacji? Naprawdę? Nie widzisz zależności?

Czy tylko nie chcesz przyjąć do wiadomości kto podzielił ten naród. Gdzie stało zomo, kto jest gorszego sortu, kto ma jaka zdradziecka mordę. 

Nie nie zwalaj teraz na nazioli, bo byli marginesem dopóki kurdupel nie obudził demonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narodowcom
Nie zauważasz kto jest sprawcą polaryzacji? Na prawdę? Nie widzisz zależności?
Czy tylko nie chcesz przyjąć do wiadomości kto podzielił ten naród. Gdzie stało zomo, kto jest gorszego sortu, kto ma jaka zdradziecka mordę.
Nie nie zwalaj teraz na nazioli, bo byli marginesem dopóki kurdupel nie obudził demonów

Poprawiłem.

Nie, polaryzacja nie jest winą Kaczyńskiego, a już napewno nie tylko jego... ale to następna niekończąca się opowieść ("kwestia wiary/gustu/opini), a pisałem już = ograniczam obecność na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...