Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że do tematów narciarskich, bo Twoich politycznych patronów trudno teraz bronić, Chociaż, jak mawia współczesny goebels "ciemny lud wszystko kupi" a na pewno ma krótką pamięć. Szczególnie jak dostanie frukta.

Nie mam politycznych patronów, a i beneficjentem fruktów trudno byłoby mnie nazwać = kolejne zarzuty. Czy zdajesz sobie sprawe, że obrażasz ludzi?

Założę się, że wytrzymam bez polityki dłużej niż Ty :-)

Ps. O proszę, opinia mi bliska: https://opinie.wp.pl...74577510046688a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam politycznych patronów, a i beneficjentem fruktów trudno byłoby mnie nazwać = kolejne zarzuty. Czy zdajesz sobie sprawe, że obrażasz ludzi?

Założę się, że wytrzymam bez polityki dłużej niż Ty :-)

Ps. O proszę, opinia mi bliska: https://opinie.wp.pl...74577510046688a

 

Źle odczytałeś mojego posta. Może się mylę. ale Ciebie nie zaliczam do karierowiczów, więc nie Ciebie chciałem obrazić.

Nie odchodzę od polityki - będę tylko reagował na każdą agitkę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narodowcom

Nie zauważasz kto jest sprawcą polaryzacji? Na prawdę? Nie widzisz zależności?

Czy tylko nie chcesz przyjąć do wiadomości kto podzielił ten naród. Gdzie stało zomo, kto jest gorszego sortu, kto ma jaka zdradziecka mordę. 

Nie nie zwalaj teraz na nazioli, bo byli marginesem dopóki kurdupel nie obudził demonów

 

Trochę słabo jest komuś zwrócić uwagę na błąd i samemu za chwilę walnąć byka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tymczasem "polscy patrioci" ze sloganami BHO na swych bydlęcych twarzach po raz kolejny uczcili rocznicę odzyskania niepodległości

i w przeciwieństwie do agresywnych kobiet i młodzieży bezczelnie wykrzykującej hasła JEBAĆ PiS i WYPERDLALAĆ okazali szacunek dla historii, tradycji i symboli narodowych

i prywatnego mienia

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w którym miejscu?

"Naprawdę" :) Znak czasu. Kilkaset metrów od Powiśla Czerniakowskiego. Zmasakrowanego przez niemieckich bandytów m. in. Dirlewangera. We wrześniu 44 spłynęło krwią bohaterów zgrupowań Radosław, Kryska, berlingowców, cywilów.. Ilu z nich zginęło od kul w Wiśle w miejscu, gdzie ten typ hajluje?.. 678436c245b2d8a6687f6c4691256cd5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Naprawdę" :) Znak czasu. Kilkaset metrów od Powiśla Czerniakowskiego. Zmasakrowanego przez niemieckich bandytów m. in. Dirlewangera. We wrześniu 44 spłynęło krwią bohaterów zgrupowań Radosław, Kryska, berlingowców, cywilów.. Ilu z nich zginęło od kul w Wiśle w miejscu, gdzie ten typ hajluje?..

 

Zależnie od kontekstu poprawne mogą być obie formy.

"Naprawdę" pisane łącznie to partykuła potwierdzająca, że to, o czym mowa, jest prawdą, lub wyrażenie zdziwienia, zaskoczenia, niedowierzania; wprawdzie, szczerze, dokładnie. 

 

Naprawdę napisałem, na prawdę? późno było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem.

Nie, polaryzacja nie jest winą Kaczyńskiego, a już napewno nie tylko jego... ale to następna niekończąca się opowieść ("kwestia wiary/gustu/opini), a pisałem już = ograniczam obecność na forum.

To nie jest kwestia wiary to są fakty!

Faktem jest na przykład taki Czarnek jak minister edukacji. Nie jest to fakt?

I dla mnie nie ma usprawiedliwienia takich działań.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zależnie od kontekstu poprawne mogą być obie formy.

"Naprawdę" pisane łącznie to partykuła potwierdzająca, że to, o czym mowa, jest prawdą, lub wyrażenie zdziwienia, zaskoczenia, niedowierzania; wprawdzie, szczerze, dokładnie. 

 

Zgadza się, ale rozłączna forma jest dopuszczalna, gdy bezpośrednio odnosisz się do rzeczownika "prawda" w stylu - "W tym przypadku na prawdę nie ma co liczyć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Naprawdę" :) Znak czasu. Kilkaset metrów od Powiśla Czerniakowskiego. Zmasakrowanego przez niemieckich bandytów m. in. Dirlewangera. We wrześniu 44 spłynęło krwią bohaterów zgrupowań Radosław, Kryska, berlingowców, cywilów.. Ilu z nich zginęło od kul w Wiśle w miejscu, gdzie ten typ hajluje?.. 678436c245b2d8a6687f6c4691256cd5.jpg

W 2016 też był taki jegomość na Marszu Niepodległości

Czarnoskóry.jpg

 

i o dziwo nikt mu nic nie zrobił , nikt go nie zwyzywał ....a on był z tego powodu zły ..

Takich przypadków można podać więcej...

Żeby nie było , nie twierdzę , że ten z uniesioną ręką (jeśli jest prawdziwy ,a nie farbowany) to przykład do naśladowania ( to ewidentnie jest przykład do ścigania przez prokuraturę).

Byłem w Warszawie  11.11 w Swięto Niepodległości rok i dwa lata temu z dziećmi ,żeby zamanifestować swój patriotyzm . Wróciliśmy do domu bardzo "zbudowani" tym co zobaczyliśmy . W tym roku komuś ten obraz sprzed roku bardzo był nie na rękę ... łatwo wywołać burdy , wystarczy iskra , raca , butelka ....jak zwał , tak zwał ... Komu ? ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby nie było , nie twierdzę , że ten z uniesioną ręką (jeśli jest prawdziwy ,a nie farbowany) to przykład do naśladowania ( to ewidentnie jest przykład do ścigania przez prokuraturę).

Byłem w Warszawie  11.11 w Swięto Niepodległości rok i dwa lata temu z dziećmi ,żeby zamanifestować swój patriotyzm . Wróciliśmy do domu bardzo "zbudowani" tym co zobaczyliśmy . W tym roku komuś ten obraz sprzed roku bardzo był nie na rękę ... łatwo wywołać burdy , wystarczy iskra , raca , butelka ....jak zwał , tak zwał ... Komu ? ..

 

 

Czasem nie wystarczy do ignorowanych wrzucić, bo się w cytatach przebiją.

 

Widać, że przekaz partyjny 1 do 1 dostarczony. :(

 

https://www.google.c...w=1920&bih=947 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2016 też był taki jegomość na Marszu Niepodległości
attachicon.gifCzarnoskóry.jpg
 
i o dziwo nikt mu nic nie zrobił , nikt go nie zwyzywał ....a on był z tego powodu zły ..
Takich przypadków można podać więcej...
Żeby nie było , nie twierdzę , że ten z uniesioną ręką (jeśli jest prawdziwy ,a nie farbowany) to przykład do naśladowania ( to ewidentnie jest przykład do ścigania przez prokuraturę).
Byłem w Warszawie  11.11 w Swięto Niepodległości rok i dwa lata temu z dziećmi ,żeby zamanifestować swój patriotyzm . Wróciliśmy do domu bardzo "zbudowani" tym co zobaczyliśmy . W tym roku komuś ten obraz sprzed roku bardzo był nie na rękę ... łatwo wywołać burdy , wystarczy iskra , raca , butelka ....jak zwał , tak zwał ... Komu ? ..

Trochę twoja relacja mija się z faktami.
https://m.wirtualnem...blem-z-rasizmem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry , ale relacja tego pana nie jest dla mnie wiarygodną , od momentu gdy dopuścił się prowokacji i próbował swoją osobą storpedować obchody naszego święta
 

Cześć

Rozumiem, że "naszego" czyli Twojego i rodziny bo w tej formule nie jest to już moje święto. Zostało mi odebrane jako nie Polakowi.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, to mnie ktoś sprowokuję i odpalę racę w mieszkanie Ivena, skopię jego samochód, bluzgnę jego dzieciom w twarz. I Iven dalej będzie mówił, żem patriotka po biało czerwony szalik mam na szyli a w ręce bejsbola. A ja nie odpowiem za to karnie, bo mnie sprowokował jakiś lewak, gorszy sort czy inny pederasta....

przeczytaj coś "wyprodukowała" ...może z 3 x ...przemyśl jeśli potrafisz , wyciągnij wnioski , może z pożytkiem dla siebie ,a może dla otoczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dobrze ,że takie sprawy wypływają po czasie . Bosak i jego otoczenie musieli by być idiotami i samobójcami  ,żeby dopuścić do spalenia mieszkania , rozwalenia salonu Empiku ..itd

 

Nie chcę Ciebie obrazić, ale takich jak Ty Bosak, Winnicki i cała reszta nazywa "pożytecznymi idiotami"

Zasłaniają się Tobą i Twoimi dziećmi przed odpowiedzialnością wskazując, że były tam też rodziny z dziećmi i apel  był do nich. Przypomnij sobie kiedy zaczęły się te rozróby - jak Tusk doszedł do władzy. To było narzędzie polityczne. Jak widać skuteczne, bo dostali się do parlamentu. Pewną próbę |przejęcia elektoratu" podjął też długopis, ale nie wyszło.

Niestety w marszu W WIĘKSZOŚCI idą skrajni nacjonaliści i ci co potrzebują zadymy. Nie wiem, czy u Ciebie jest inna TV niż narodowa, ale jeśli jest to obejrzyj wczorajszy "marsz". Nie powiesz mi, że ten "prawy i sprawiedliwy tłum" nie mógłby spacyfikować kilku gnoi rzucających petardami, albo demolujących empik. Gdyby byli "obcy" dostali łomot i organizatorzy sami oddali by ich Policji, a ja na filmie widziałem jak ochrona wiecu odsuwa od barierki przy tym mieszkaniu ......... fotoreporterów.

Na innym Bąkiewicz stal nieopodal i.......... NIC.

Tyle w temacie pokojowego marszu. Mitek słusznie napisał "takimi marszami zabrali mi święto"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie kto tak pięknie opisał marsz.

"Jak mówił, marsz był wspaniały "dzięki patriotyzmowi polskiej młodzieży". Zaraz jednak dodał, co mu się nie podobało. - Tylko, że doszło do wydarzeń, które muszą zostać wyjaśnione. Doszło do sytuacji, w której policja strzelała do ludzi. Strzelała do ludzi, chociaż to Antifa zaatakowała polskich patriotów. Nie wiem, kto wydał ten rozkaz, to musi zostać wyjaśnione."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...