Jump to content

darku

Members
 • Posts

  144
 • Joined

 • Last visited

darku's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Z przyjemnością. Jeśli będzie to śnieżna zima zapraszam na Górę Kamieńsk. Łatwo na mnie znaleźć namiar.
 2. Posługujesz się w mojej ocenie stereotypem. Zaszufladkowałeś mnie, coś sobie tam na necie poszukałeś, poczytałeś i myślisz, że już coś o mnie wiesz., więc przechodzisz do oceny. Napisałem Ci tylko, że tak się nie robi. Tak się nie postępuje, bo to nieprzyzwoite. Insynuowanie , poprzez pytanie. Nic o polityce, nic o pokrętnym myśleniu ... nic więcej jednym słowem.
 3. Co może napisać pomawiacz i tchórz. Ciężko być mężczyzną, prawda?!
 4. Mamo, a Stasiu to jeszcze gorzej zrobił! Już zapomniałem jak to jest jak się ma kolegów w piaskownicy. Dzięki Pozdrów Marysię, tę od różowej łopatki.
 5. To jest pytanie z tezą. Naprawdę można inaczej
 6. Czy takie rzeczy pojawiają się po jednej, czy po drugiej stronie, mam o nich i o osobach ich używających takie samo zdanie. To takie ubeckie metody. Wrzucasz coś i pytasz - przypadek? Zastanów się. Można inaczej krytykować, spierać się i dyskutować, a nie używać insynuacji i pomówień. Wiem, wiem ...jesteście na wojnie, a tamci to mafia z Wołomina. Uwierz, można być lepszym człowiekiem.
 7. Nie chodzi mi o żadne ekstremum ... a jedynie jako taki ozdobnik do materiału video. Sprawiający, że obrazek jest ładniejszy. Miłe dla oka i niewiele więcej.   "To zabawka dla dzieciaków." - Właśnie o to chodzi. Do filmików dla dzieciaków na youtube   Chodzi o to, żeby z jakiegoś takiego programu wygenerować warstwę, którą nałoży się na filmik.
 8. Czy ma ktoś wiedzę, jak można taki bajer wmontować w film jak w tym z AdH?
 9. Pewnie masz rację, że to przerost formy nad treścią. Mam jakieś polarowe na narty, więc sprawdzę je w weekend.
 10. Jakie horyzonty taka opinia.
 11. "Mógłbyś napisać dokładnie? Chcesz powiedzieć, że mnie Dariusza Kubiaka oskarżasz, że jestem TW i podjąłem działania polegające na dokumentowaniu wystąpień, demonstracji, nazywanych Strajkiem Kobiet, oczekując w zamian korzyści w postaci miejsca na liście do parlamentu?"   Tak myślałem. Pomawiacz i tchórz! 
 12. Myślałem, że masz coś sprawdzonego. Nie ma u mnie Decathlonu, zresztą zaraz większość pozamykają ... zostaje net. Ok.. dam radę
 13. Tylko dotrzymaj słowa. Start.
 14. Mógłbyś napisać dokładnie? Chcesz powiedzieć, że mnie Dariusza Kubiaka oskarżasz, że jestem TW i podjąłem działania polegające na dokumentowaniu wystąpień, demonstracji, nazywanych Strajkiem Kobiet, oczekując w zamian korzyści w postaci miejsca na liście do parlamentu?
×
×
 • Create New...