Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak lepiej niż "dupek", nie mówiąc o "chuju pierdolonym". ;)

Już pisałem, że twój relatywizm mnie powala al wielokrotnie przekonałem się, że zdeklarowani wierzący są niepewni. Jakby twoja żona MUSIAŁA donosić ciążę z płodem bez głowy to ciekaw jestem gdzie by były te twoje wątpliwości.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze jedno, jakim trzeba być despotą i skończony chamem, żeby świadomie podejmować decyzje, które wyprowadzą na ulicę tłumy w takich czasach? Ktoś jeszcze wierzy w troskę władz o obywateli?

Dlatego trzeba ich zniszczyć wszelkimi możliwymi sposobami.

Byłeś w Warszawie i co przepraszam? A telefon czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku mieszkałem w Warszawie w jednym z hoteli, wraz ze mną setki policjantów z prewencji, zastanawialiśmy się na co się szykują. Stawialiśmy, że na rolnikow, ale wygląda na to, że decyzja TK była znana od dawna...


Idź z tym do gazety, niech to nagłośnią. Wygląda na to, że wiedzieli o tym wcześniej, że tak będzie, jeśli taki a nie inny wyrok zapadnie. W dobie szalonych wzrostów ilości zakażeń postanowili się pobawić w uliczne protesty we wszystkich większych miastach w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W dobie szalonych wzrostów ilości zakażeń postanowili się pobawić w uliczne protesty we wszystkich większych miastach w Polsce.

W dobie szalonych ilości zakażeń protesty uliczne można zdławić przy pomocy zakazu zgromadzeń, zakazu wychodzenia z domu czy godziny policyjnej. To wszystko oczywiście w trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo innych.

W ramach troski o Twoje zbawienie pozostawiono CI możliwość uczestniczenia we Mszy Dziękczynnej za ostatnie decyzje TK. Pokażą to w telewizji.

Figazmakiem napisze laudacje.

Ci niezadowoleni siedzą cicho, żeby ktoś nie nazwał ich mordercami a poza tym chodzą do kościoła i liczą na wieczne zbawienie. To wymaga słuchania biskupa.

Dyktatura bierze oponentów  pod buty. Oczywiście  z błogosławieństwem kościoła.

Załączone miniatury

  • Kaja.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jest to błędna decyzja. Nie należało ruszać tzw. "kompromisu aborcyjnego", który i tak był bardzo restrykcyjny. Myślę, że w dużej mierze to decyzja polityczna zrobiona w sposób chytry. Odpowiedzialny jest nie rząd czy prezes, ale Trybunał Konstytucyjny. A polityczna by zadowolić Kościół, by odwrócić uwagę od Covidu i chaotycznych czy nieudolnych ruchów rządu i by po raz kolejny skłócić ludzi. Tak się łatwiej rządzi w trudnych czasach. Z drugiej strony przyszłej władzy, już nie pisowskiej, łatwo będzie to odkręcić, choćby motywując tym, że TK sam był niekonstytucyjny. :)

 

Ale sam problem aborcji z powodu wad płodu nie jest taki oczywisty. Np. choroba Downa. Niewątpliwie poważna wada genetyczna. Usuwać czy nie? Znam kilku Downów, w tym śliczną dziewczynkę. Gdy pomyślę, że ona mogłaby nie żyć, serce mi się ściska. W takiej Norwegii, wiem to od koleżanki Norweżki, usuwa się praktycznie wszystkich Downów, choć przymusu nie ma. Mam mieszane uczucia delikatnie mówiąc. Gdzie postawić granicę uszkodzenia płodu? Zostawić decyzję rodzicom? Wiele pytań i trudne odpowiedzi.

Wiesz co ja uważam że ta decyzja jest straszna, bestialska i definitywnie ZŁA!

Ludzie, którzy się bawią w Boga na ziemi , uzurpują sobie prawo do decydowanie o życiu innych, a "najlepsze", że Ci ludzie to , akurat mają najwięcej do mówienia w temacie....czyli stary kawaler z kotem, gruby zakonnik , pełno dewiantów seksualnych w sutannach i kilku starych sędziów, których problem już nie dotyczy.

 

I żeby była jasność, dla mnie temat nie jest taki prosty, że "róbta co chceta" bo to zbyt odpowiedzialny temat. Ale właśnie tutaj pojawia się kwestia edukacji seksualnej społeczeństwa tak żeby ludzie wiedzieli, że seks to coś bardzo przyjemnego ale też warto się zabezpieczać i świadomie planować rodzinę.

Rolą Kościoła też powinna być edukacja wiernych by świadomie decydowali się na dzieci i odwoływanie się do sumienia, skoro taki maja punkt widzenia.

A nie wprowadzanie bestialskiego zakazu narażający rodziny na lata cierpień. Bo ja znam kilka przypadków wśród moich znajomych którzy stanęli przed taką decyzją czy usunąć płód ze względu na uszkodzenia czy nie . I w każdym przypadku dla tych ludzi to był horror , przepłakane noce i dnie ...i do teraz mnie ciarki przechodzą jak sobie przypominam ich relacje i jak sobie pomyślę, że ja też mógłbym stanąć przed takim problemem.

I apropo choroby Down'a ...znajomi zdecydowali się, że mimo choroby nie usuną płodu, pomimo, że lekarz poinformował ich że dziecko będzie miało zespół Down'a. Urodziła się córeczka, która pomimo intensywnej opieki medycznej zmarła po kilku miesiącach . Miesiącach dla nich wyjętych z życiorysu. Minęło kilka lat, oni się nie zdecydowali na kolejne dziecko, możliwe że już nigdy tej decyzji nie podejmą. Ta decyzja zmieniła ich na całe życie. I nie chcę tu powiedzieć, że to była zła decyzja...że trzeba było usunąć to dziecko....tylko chcę pokazać jak trudna jest to decyzja i jak wpływa niezależnie od podjętej decyzji na całe życie tych ludzi...bo podobnie jest z ludźmi, którzy decydują się na usunięcie płodu ...to też są przepłakane noce i dni, bo Ci ludzie chcieli to dziecko i na nie czekali , a potem żyją ze swoją decyzją .... a jakiś debil krzyczy że ktoś nie chce dziecka bo było "zepsute"...

Nie oceniam decyzji ludzi ani tych którzy decydują o usunięciu ani pozostawieniu takiego płodu...to ich decyzja bo niewątpliwie zostawi ślad na ich życiu...więc dla mnie odbieranie możliwości i tak ekstremalnie trudnej decyzji jest po prostu bestialstwem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie w sprawie decyzji Trybunału wydał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. "Z wielkim uznaniem przyjąłem dzisiejszą decyzję Trybunału Konstytucyjnego, uznającą aborcję eugeniczną za niezgodną z Konstytucją Rzeczypospolitej" - napisał arcybiskup. Przerwanie ciąży ze względu na uszkodzenie płodu jest nie zgodne z Kostytucja. Gwałcenie dzieci przez księży katolickich i ukrywanie księży pedofili przed wymiarem sprawiedliwości jest zgodne z Konstytucją. Sztuczne wywoływanie protestów przez rządzących w czasach pandemii, żeby przykryć swoją nieudolność w walce z nią, to zwykłe skurwysyństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na fejsie dostałem taką akcję

 

Popsujmy im humory! Bo cieszą się przedwcześnie!

Weź nasz banknot, idź do kościoła i wrzuć na tacę! Plakat i banknoty do pobrania: https://we.tl/t-ycmvFNzF55 https://www.facebook...331132903896519

 

Sam doszedłem do wniosku, że pora ruszyć zadek i zacząć protestować bo moje dzieci nie dość że będą spłacać długi pisiorów to jeszcze będą żyć w ciemnogrodzie...choć jest iskierka nadziei, że może zdążą wyjechać z tego durnego kraju.

Niestety mój protest ograniczył się tylko do wysłania paru maili ponieważ chwilowo jestem na kwarantannie ...ale od wtorku nie zamierzam siedzieć biernie. Koniec bo powoli mamy gorszą rzeczywistość niż za komuny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że nasz rząd przyjmie model białoruski , muszą sobie to rozchodzić ,dwa trzy tygodnie i będzie po sprawie.
Chyba że pały zaczną napierdalać wykorzystując zarządzenia covidowe ,wtedy będzie jazda.

Na tym screenie i tak dobrze to wygląda. W każdej chwili mogą wymyślić pasek w stylu: "grupka zdemoralizowanych alkoholików nadzorowana z zagranicy i opłacanych przez niemieckich inwestorów protestuje przeciwko ustawie" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nieco bardziej optymistycznie, może coś jednak się zmieni.

 

 

Karolina Kanonizowana   @Oddana_Karolina   Byłabym niesprawiedliwa widząc, a nie pokazując. Policjantka podczas demonstracji #piekłokobiet we Wrocławiu, bije brawo przechodzącym obok niej ludziom. Tak! Bije brawo demonstrującym, nie demonstrujących

 

https://twitter.com/...069381225914368

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli lewactwo zaczyna niszczyc koscioly to powtarza sie to co bylo w Polsce w latach 50 ,to samo robila czerwona cholota w czasie stalinowskiego teroru!


Z Lienz( Austria) powinni cię deportować najlepiej na Białoruś masz zbyt duże ciśnienie wewnątrz czaszkowe wtedy synapsy obumierają.... To może być zaraźliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...