Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Twoj wpis merytoryczny do bolu.
Drugi w tym miesiacu.
Taki sam.
PS wyrzucac mozesz kogos ze swojego domu, jak cie tlumek lgbt odwiedzi, a tutaj mozesz za chamstwo jedynie przeprosic. Kobiece slalomki ty masz, nie ja, wiec z ta baba jakos slabo ci wyszlo.

Ileż można? Wszędzie Cię pełno, w każdym wątku. Piszesz bez względu na to czy masz coś sensownego do powiedzenia czy nie. Nie mam Cię za co przepraszać, pierdolisz i tyle. 

Kobiecy to Ty masz styl, ja mam damskie SL. Strasznie Ci te deski zapadły w pamięci, tak jak pisałem są na sprzedaż. Kup a nie pożałujesz. To będą Twoje najlepsze narty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż można? Wszędzie Cię pełno, w każdym wątku. Piszesz bez względu na to czy masz coś sensownego do powiedzenia czy nie. Nie mam Cię za co przepraszać, pierdolisz i tyle.
Kobiecy to Ty masz styl, ja mam damskie SL. Strasznie Ci te deski zapadły w pamięci, tak jak pisałem są na sprzedaż. Kup a nie pożałujesz. To będą Twoje najlepsze narty.

Najlepsze mam kundle scotta, potem nangi, bmx. Slalomki też się znajdą. Normalne nie kobiece.
Styl czego? A ciebie na forum brak. Tych angulacji...
Zmień forum. Na skionline, tęsknią chłopaki...
Sorry, ale nie jesteś wyrocznia sensowności.
Opinie teoretyków narciarstwa średnio ciekawe.
Najlepiej przeproś za inwektywy i będzie git.
Dodaj mnie do ignorowanych i świat forum wypieknieje. Albo i nie, kto wie?
Podałem ci sześć wątków, napisz w ktorym bladze, wyprostuj ścieżkę... bo tak to tylko bijesz pianę, trzeci wpis i tylko... hate?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze mam kundle scotta, potem nangi, bmx. Slalomki też się znajdą. Normalne nie kobiece.
Styl czego? A ciebie na forum brak. Tych angulacji...
Zmień forum. Na skionline, tęsknią chłopaki...
Sorry, ale nie jesteś wyrocznia sensowności.
Opinie teoretyków narciarstwa średnio ciekawe.
Najlepiej przeproś za inwektywy i będzie git.
Dodaj mnie do ignorowanych i świat forum wypieknieje. Albo i nie, kto wie?
Podałem ci sześć wątków, napisz w ktorym bladze, wyprostuj ścieżkę... bo tak to tylko bijesz pianę, trzeci wpis i tylko... hate?

W końcu to z siebie wyrzuciłeś. Dobrze Cię wyczułem :) Czemu nazywasz mnie teoretykiem narciarstwa? Bo jakieś leśne dziadki tak kiedyś napisały, a Ty im teraz chcesz się przypodobać (za takiego typa Cię mam), czy rzeczywiście mnie za takiego uważasz? 

Powtarzam, nie mam Cię za co przepraszać. W żadnym z tych wątków nie błądzisz, po prostu masz swój świat. 

Pozdr! 

 

Edit. A wiesz czemu ostatnio nie ma tych moich angulacji? Bo jest na forum pierdzielona polityka i Ty w każdym z tych wątków...do porzygania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to z siebie wyrzuciłeś. Dobrze Cię wyczułem :) Czemu nazywasz mnie teoretykiem narciarstwa? Bo jakieś leśne dziadki tak kiedyś napisały, a Ty im teraz chcesz się przypodobać (za takiego typa Cię mam), czy rzeczywiście mnie za takiego uważasz?
Powtarzam, nie mam Cię za co przepraszać. W żadnym z tych wątków nie błądzisz, po prostu masz swój świat.
Pozdr!

Edit. A wiesz czemu ostatnio nie ma tych moich angulacji? Bo jest na forum pierdzielona polityka i Ty w każdym z tych wątków...do porzygania.

Widzisz polityka jest w połowie wątków.
W drugiej ludzie piszą o rowerach, górach, hobby, czasem wyjazdach, czy nartach. Podałem przykłady. Ty uczepiles się tego wątku.
A negujesz po calosci. M.in. moje wpisy.
W chamski sposób. Tolerancji brak. Jakbyś kolorowa płachtę zobaczyl. A do tej pory ja tolerowalem twoje techniczne inklinacje, ty moje wycieczki skiturowe i git, żaden z nas nie musiał zarażać pasją. Czemu teoretyk? Bo stosunkowo mało jeździsz, tyle. A stosunkowo dużo analizujesz. Nic zdrożnego. Fakt. U mnie fascynacja jazda po boisku trwała 60 dni, sezon, potem pojawiły się ciągotki pozatrasowe, następny sezon, też 60. W kolejnym kupiłem skitury. Powrotu nie ma. Choć czasem pojeżdżę na ubitym. Czy flekuje tych co poszli droga fisowskich slalomek? Przecież narty to roznorodnosc. Podobnie jak kultura. Seksualnosc. Nikt mi do łóżka przecież nie wlazi. PS mam swój świat jak każdy, szkoda, że tego nie czujesz. A od polityki stronie. Ale działania rządzących mnie wkurzaja, bo mają na mnie i mój kraj, kosciol wpływ. Czasy gdy rządzący nie bali się ryzykować reform bezpowrotnie minęły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz polityka jest w połowie wątków.
W drugiej ludzie piszą o rowerach, górach, hobby, czasem wyjazdach, czy nartach. Podałem przykłady. Ty uczepiles się tego wątku.
A negujesz po calosci. M.in. moje wpisy.
W chamski sposób. Tolerancji brak. Jakbyś kolorowa płachtę zobaczyl. A do tej pory ja tolerowalem twoje techniczne inklinacje, ty moje wycieczki skiturowe i git, żaden z nas nie musiał zarażać pasją. Czemu teoretyk? Bo stosunkowo mało jeździsz, tyle. A stosunkowo dużo analizujesz. Nic zdrożnego. Fakt. U mnie fascynacja jazda po boisku trwała 60 dni, sezon, potem pojawiły się ciągotki pozatrasowe, następny sezon, też 60. W kolejnym kupiłem skitury. Powrotu nie ma. Choć czasem pojeżdżę na ubitym. Czy flekuje tych co poszli droga fisowskich slalomek? Przecież narty to roznorodnosc. Podobnie jak kultura. Seksualnosc. Nikt mi do łóżka przecież nie wlazi. PS mam swój świat jak każdy, szkoda, że tego nie czujesz. A od polityki stronie. Ale działania rządzących mnie wkurzaja, bo mają na mnie i mój kraj, kosciol wpływ. Czasy gdy rządzący nie bali się ryzykować reform bezpowrotnie minęły...

Nie szukaj podobieństw do narciarstwa bo się zaorasz sam...... ;)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz polityka jest w połowie wątków.
W drugiej ludzie piszą o rowerach, górach, hobby, czasem wyjazdach, czy nartach. Podałem przykłady. Ty uczepiles się tego wątku.
A negujesz po calosci. M.in. moje wpisy.
W chamski sposób. Tolerancji brak. Jakbyś kolorowa płachtę zobaczyl. A do tej pory ja tolerowalem twoje techniczne inklinacje, ty moje wycieczki skiturowe i git, żaden z nas nie musiał zarażać pasją. Czemu teoretyk? Bo stosunkowo mało jeździsz, tyle. A stosunkowo dużo analizujesz. Nic zdrożnego. Fakt. U mnie fascynacja jazda po boisku trwała 60 dni, sezon, potem pojawiły się ciągotki pozatrasowe, następny sezon, też 60. W kolejnym kupiłem skitury. Powrotu nie ma. Choć czasem pojeżdżę na ubitym. Czy flekuje tych co poszli droga fisowskich slalomek? Przecież narty to roznorodnosc. Podobnie jak kultura. Seksualnosc. Nikt mi do łóżka przecież nie wlazi. PS mam swój świat jak każdy, szkoda, że tego nie czujesz. A od polityki stronie. Ale działania rządzących mnie wkurzaja, bo mają na mnie i mój kraj, kosciol wpływ. Czasy gdy rządzący nie bali się ryzykować reform bezpowrotnie minęły...

Sensowny wpis...w końcu :D Pisz tak i będzie git i no hate. 

 

A jeżdżę ile czas pozwoli, ale zgoda. Swego czasu dużo analizowałem. 

 

Ps. Lubię Twoje skiturowe wpisy. Nie lubię pieprzenia o polityce bez ładu i składu, w każdym możliwym wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być twardzielem w Twoich oczach  :wub:  :wub:
 
A odnośnie motherf*cker'a, tak mi się skojarzyło. 
 
https://youtu.be/fhm9RSDIp00?t=34

  
Dobrze to wytłumaczyli.... :)

Chyba Ferra jest twardzielem, a do mnie adresowano;-) mój ideał, panowie w moherowych (sic!) sweterkachhttp://youtu.be/929NqFZm63c

....moherowych sweterków nie będzie, bo Zara dołączyła do walki przeciw znęcaniu się nad zwierzętami.....

.... w tym temacie modne ostatnio ...są poliestrowe ...

https://m.youtube.co...h?v=GPUg7n8-M6o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wytłumaczyli.... :)

....moherowych sweterków nie będzie, bo Zara dołączyła do walki przeciw znęcaniu się nad zwierzętami.....

.... w tym temacie modne ostatnio ...są poliestrowe ...

https://m.youtube.co...h?v=GPUg7n8-M6o

Miałaś rację oni też w poliestrowych dresach, ci twardziele

Takie czasy. Ja tez między metroseksualna alkantara (poliester żeby nie było i pu) i sztuczna skóra
https://pok-ter.pl/9...ign=lowerfunnel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest nas dwoje....znaczy ci co przeczytali.......Jestem ciekaw jakie są twoje wnioski...???

 

-  sprawa powstrzymania ideologii

-  wojna

-  wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet  rodziny i szkoły

- konsekwentnie bronić

- nie damy narzucić

 

Adaś, jakie uczucia wzbudzają takie słowa? Agresję i strach. Strach to również niewiedza. Niewiedza rodzi ograniczenia. Ograniczenia powodują stop w rozwoju, a nawet zacofanie. Zatem o czym świadczy wprowadzanie takich uchwał? 

 

Jestem za pielęgnowaniem tradycji, a nie życiem wg niej, bo jakby to nasza tożsamość; - Uczeniem się historii, każdego jej oblicza, lecz nie życiem historią, dzięki niej rozwijam swoje jestestwo; - Katolicyzm, proszę bardzo - wolna wola, acz w granicach mojej wolności; 

 

LGBT...cóż, traktuję tych ludzi jak każdą mniejszość - kulturową, etniczną i bozia raczy wiedzieć jaka jeszcze powstanie. Poznawanie różnic kształci, jestem ich świadoma i zarazem ciekawa. Mają prawo BYĆ tak jak ja. Nie miałam problemu z wytłumaczeniem swoim dzieciom w czym tkwi rozdmuchany problem. Prowadzę z nimi interesy, spotykamy się na imprezach i jeździmy na wakacje, i nie jest to ta sama osoba. 

Moja wiedza pozwala nie zwracać uwagi na ich inność, a "wchodzenie w ślinę" lub "wymiana płynów ustrojowych" - jak kto woli - na środku zatłoczonego przystanku tramwajowego jest dość niesmaczna również w parach hetero...to kwestia kultury i wychowania.

Prawo? Legalizacja związku w urzędzie? nie mam nic przeciwko, rozwiązuje to wiele sytuacji, wobec prawa jak i ich rodzin. Napisałam związek - zgodnie z konstytucją dwoje tej samej płci nie stanowi rodziny. A więc o adopcji dzieci nie ma mowy...choć niejednokrotnie zastanawiałam się, czy dla dziecka lepiej jest być samotnym w sierocińcu, czy może jednak wśród kochających się ludzi. To raczej zagadka dla psychologów.

Na koniec hasło, które mnie powala: 

- gorszyciele zainteresowani wczesną edukacją polskich dzieci

...zwłaszcza czterolatków. No proszę Cię... Gorszyciele? Czy jeśli nauczyciel na lekcji zaznaczy, że oprócz związku baby i faceta możliwy jest związek osób tej samej płci, że czasami tak bywa, to się coś stanie? Owszem, może paść 1000 pytań do w domu, ale od tego są rodzice, żeby na nie odpowiadać i tłumaczyć. Nie zawali się system, nie padnie tradycja i nie zrujnuje hierarchia wartości!  Wszystko zależy od Nas!

W piętnaście minut ciężko krótko zdefiniować swoje stanowisko - to rozmowa na co najmniej przy kawie ;)

 

A zatem JESTEM PRZECIWNA TAKIM UCHWAŁOM!

 

Taka Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawo? Legalizacja związku w urzędzie? nie mam nic przeciwko, rozwiązuje to wiele sytuacji, wobec prawa jak i ich rodzin. Napisałam związek - zgodnie z konstytucją dwoje tej samej płci nie stanowi rodziny. A więc o adopcji dzieci nie ma mowy...choć niejednokrotnie zastanawiałam się, czy dla dziecka lepiej jest być samotnym w sierocińcu, czy może jednak wśród kochających się ludzi. To raczej zagadka dla psychologów.

 

Czemu nie chcesz tym biednym ludziom umożliwić adopcji dzieci? DYSKRYMINUJESZ ICH. 

A co sądzisz o Invitro w parze lesbijskiej? 

https://kobieta.onet...sbijek/y2y4zb4 

A co sądzisz o mężczyznach rodzących dzieci? To się dzieje. 

 

Na naszych oczach rozstrzygają się losy świata jaki znamy, a niektórzy nadal twierdzą, że to nic więcej jak grupa ludzi walcząca o prawo do miłości. 

 

Abstrahując od wiary, etyki, sumienia czy religii. Ideologia LGBT zaprzecza naturze, bo zrzesza pary niezdolne do przekazania życia w sposób naturalny. 

 

1597069010_74c3tv_600.jpg 

 

Adam, a ta ustawa to nic innego jak reakcja na radykalizujące się środowiska LGBTQWERTY. Ludzie się bronią, naturalny odruch przed ZAGROŻENIEM. 

 

Z niedawno cytowanego artykułu. 

"Love is love" to koniec końców piekło na ziemi. To świat bez miłości, bo jeśli może nią być wszystko, to tak naprawdę nie jest nią nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...