Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

strefy wolne od LGBT

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#61 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPipPip
  • 4099 postów
  • Na forum od: 01.2017
1766
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano dziś, 09:44

Cykor i w dodatku grafoman. :(

Zgrabna autorefleksja.

#62 Kuba99

Kuba99

Narciarz

• PipPipPip
  • 986 postów
  • Na forum od: 10.2007
356
  • Umiejętności: 10
  • Beskid Sądecki

Napisano dziś, 09:48

Grafomaństwo na tym forum charakteryzuje się tym;  że zamieszcza się dziesiątki postów w różnych tematach nie mając nic do powiedzenia. :o

:)Pozdrowienia

#63 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPipPip
  • 4099 postów
1766
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano dziś, 09:49

Grafomaństwo na tym forum charakteryzuje się tym; że zamieszcza się dziesiątki postów w różnych tematach nie mając nic do powiedzenia. :o

Np. ten cytowany powyżej?
Przestań pisać, a uwolnisz się.
PS nie tylko egzaminator,
ale i recenzent do tego.

#64 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 9930 postów
  • Na forum od: 09.2006
4162
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano dziś, 11:48

Primo: lgbt nie należą się żadne prawa, o które walczą czy starają się.

Secundo: byłem w Warszawie i widziałem na własne oczy, tv nie oglądam. Jak wytłumaczysz dziewczynce (córce), co robi pan na balkonie, który wypina krocze w kierunku tłumu siedząc w rozkroku? Albo dwie panie ostentacyjnie się całujące?

Grimson, jesteś ksenofobem ukształtowanym przez PiS. To jest najbardziej przykre.

Wytłumacz lepiej dziecku jak reagować na księży pedofilów i nie tylko, tutaj masz większe zagrożenie.

To co opisuje Grimson ( obnoszenie krocza publicznie)  tez nie powinno miec miejsca (indecent exposure) - natomiast jest to naturalna reakcja,czy tez zwrocenie uwagi na  problemu LGBT - bez szokowania, nie sa zauwazani

A to , ze kobiety sie caluja? co z tego?  a jak caluje sie facet z kobieta to jest OK? wiec inne "calowanie sie" jest tak samo normalne…..

ekspozycja publiczna narzadow plciowych to juz inny rozdzial i nie powinien miec miejsca...

• MarioJ podziękował za tę wiadomość

pozdrawiam JK "...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Plecak z ABS Mammut ProProtection 35l na sprzedaz - contact priv

http://blistergearre...pas-airbag-pack

#65 wort

wort

Wujek Dobra Rada

• PipPipPipPipPip
  • 2507 postów
  • Na forum od: 11.2005
1128
  • Umiejętności: 1

Napisano dziś, 12:08

( obnoszenie krocza publicznie)  tez nie powinno miec miejsca (indecent exposure) - natomiast jest to naturalna reakcja,czy tez zwrocenie uwagi na  problemu LGBT - bez szokowania, nie sa zauwazani

Coraz ciekawiej, ze co? :blink:" obnoszenie krocza" to "naturalna reakcja"...........

Niby jak mają być "zauważani" po takim "obnoszeniu krocza" :blink: a w ogóle co to znaczy "obnoszenie krocza"? może wyjaśnisz 

zacofanym Polakom............

#66 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 9930 postów
  • Na forum od: 09.2006
4162
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano dziś, 12:13

Coraz ciekawiej, ze co? :blink:" obnoszenie krocza" to "naturalna reakcja"...........

Niby jak mają być "zauważani" po takim "obnoszeniu krocza" :blink: a w ogóle co to znaczy "obnoszenie krocza"? może wyjaśnisz 

zacofanym Polakom............

eksponowanie moze byc?

pozdrawiam JK "...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Plecak z ABS Mammut ProProtection 35l na sprzedaz - contact priv

http://blistergearre...pas-airbag-pack

#67 Adam WiDUCH

Adam WiDUCH

Instruktor

• PipPipPipPipPip
  • 2026 postów
  • Na forum od: 01.2015
1602
  • Umiejętności: 2
  • Rajcza

Napisano dziś, 12:17

Mnie nie dziwi pederasta na balkonie który w obsceniczny sposób daje znać o swoim jestestwie, nie dziwi mnie też że robi to w sposób publiczny - albowiem jest to prawdopodobnie osoba chora i wymaga szczególnej naszej troski i opieki. Dziwi mnie to że następuje próba publicznego usprawiedliwiania tego typu zachowań i wmawiania iż są one normalne. W przestrzeni publicznej funkcjonuje wiele osób L........+ które niejednokrotnie zdobyły sobie wysokie publiczne uznanie, piastują bardzo wysokie stanowiska publiczne, należą do establishmentu finansowego a to wszystko bez zbytniego eksponowania swojej odmienności w preferencjach seksualnych.

Analizując to co od kilku lat dzieje się w PL nasuwa mi się nieodparta myśl że środowiska (walczących) L.......+ padły ofiarą grupy prowokatorów którzy traktują ich jako trampolinę dla własnych celów.

Jak to któryś z przedmówców stwierdził "każda akcja budzi reakcję" - tak więc mamy agresywną ekspansję L.....+ (to była akcja) a reakcją są strefy wolne od...... i cóż się temu dziwić.

https://www.youtube....h?v=NhUgCZ7a5TY. - Ta chwila kiedy twoje dziecko jest lepsze od ciebie - bezcenna :D   :D 

https://www.youtube....h?v=Z3k-foYDtUY.

www.eskider.pl - tyczki slalomowe

#68 wort

wort

Wujek Dobra Rada

• PipPipPipPipPip
  • 2507 postów
1128

Napisano dziś, 12:20

eksponowanie moze byc?

Może być........, naprawdę uważasz, że osoba czująca się dyskryminowana, eksponująca krocze swoim potencjalnym prześladowcom

jest zdrowa na umyśle?

#69 wort

wort

Wujek Dobra Rada

• PipPipPipPipPip
  • 2507 postów
1128

Napisano dziś, 12:29

Analizując to co od kilku lat dzieje się w PL nasuwa mi się nieodparta myśl że środowiska (walczących) L.......+ padły ofiarą grupy prowokatorów którzy traktują ich jako trampolinę dla własnych celów.

To jest oczywista oczywistość..........

#70 [email protected]

[email protected]

Użytkownik

• PipPipPip
  • 404 postów
  • Na forum od: 03.2014
270
  • Gorlice-okolice Krynicy

Napisano dziś, 12:33

Mnie nie dziwi pederasta na balkonie który w obsceniczny sposób daje znać o swoim jestestwie, nie dziwi mnie też że robi to w sposób publiczny - albowiem jest to prawdopodobnie osoba chora i wymaga szczególnej naszej troski i opieki. Dziwi mnie to że następuje próba publicznego usprawiedliwiania tego typu zachowań i wmawiania iż są one normalne. W przestrzeni publicznej funkcjonuje wiele osób L........+ które niejednokrotnie zdobyły sobie wysokie publiczne uznanie, piastują bardzo wysokie stanowiska publiczne, należą do establishmentu finansowego a to wszystko bez zbytniego eksponowania swojej odmienności w preferencjach seksualnych.

Jak to któryś z przedmówców stwierdził "każda akcja budzi reakcję" - tak więc mamy agresywną ekspansję L.....+ (to była akcja) a reakcją są strefy wolne od...... i cóż się temu dziwić.

Udało mi się oglądnąć ostatnią berlińską Love Parade w 2006,zanim ją przenieśli do Ruhry,a potem utrupili.Wybrałem się z koleżanka i jej mężem,fascynatami egzotyki,z którymi podróżowałem  po Czeczenii,Nowej Kaledonii i wielu innych dziwnych miejscach świata.Impreza przewyższyła nasze oczekiwania,te warszawskie to pikuś.Wracając do Warszawy,zauważyliśmy po drodze bazylikę w Licheniu,tak ogromną,że uznaliśmy,że musimy też zobaczyć.Ta kopuła,pod którą można skoczyć na bungee czy nawet ze spadochronem....Zrównoważyła tez szkody moralne z oglądanej berlińskiej rozpusty.I po wycieczce,która w niczym nie zachwiała naszego morale,wróciliśmy do równowagi,czego Wam wszystkim życzę,bo to wszystko h... wobec wieczności i nie należy się tym nadmiernie ekscytować,choć własne zdanie,nawet niepoprawne i brutalne,każdy ma prawo wyrażać...A  jedną z pierwszych warszawskich parad ,dawno temu,też oglądałem.Było co.Upał,centrum Warszawy.Stado funkcjonariuszy z psami,w czerni,pilnujących bezpieczeństwa,przysiadło na murku na rogu Hożej .Psy dyszą,funkcjonariusze też.I nagle dwóch starszych panów,z baretkami,w maciejówkach,rozpostarło przed nimi wielki transparent:"EUROSODOMII NIE"...Czy trzeba czegoś więcej,by stać się entuzjastą takich widowisk?

#71 Zibi28

Zibi28

Użytkownik

• PipPip
  • 111 postów
  • Na forum od: 06.2019
104

Napisano dziś, 12:47

No cóż Adasiu, jestem mistrzem w odwracaniu kota ogonem. Eech.......

#72 wort

wort

Wujek Dobra Rada

• PipPipPipPipPip
  • 2507 postów
1128

Napisano dziś, 12:48

Udało mi się oglądnąć ostatnią berlińską Love Parade w 2006,zanim ją przenieśli do Ruhry,a potem utrupili.Wybrałem się z koleżanka i jej mężem,fascynatami egzotyki,z którymi podróżowałem  po Czeczenii,Nowej Kaledonii i wielu innych dziwnych miejscach świata.Impreza przewyższyła nasze oczekiwania,te warszawskie to pikuś.Wracając do Warszawy,zauważyliśmy po drodze bazylikę w Licheniu,tak ogromną,że uznaliśmy,że musimy też zobaczyć.Ta kopuła,pod którą można skoczyć na bungee czy nawet ze spadochronem....Zrównoważyła tez szkody moralne z oglądanej berlińskiej rozpusty.I po wycieczce,która w niczym nie zachwiała naszego morale,wróciliśmy do równowagi,czego Wam wszystkim życzę,bo to wszystko h... wobec wieczności i nie należy się tym nadmiernie ekscytować,choć własne zdanie,nawet niepoprawne i brutalne,każdy ma prawo wyrażać...A  jedną z pierwszych warszawskich parad ,dawno temu,też oglądałem.Było co.Upał,centrum Warszawy.Stado funkcjonariuszy z psami,w czerni,pilnujących bezpieczeństwa,przysiadło na murku na rogu Hożej .Psy dyszą,funkcjonariusze też.I nagle dwóch starszych panów,z baretkami,w maciejówkach,rozpostarło przed nimi wielki transparent:"EUROSODOMII NIE"...Czy trzeba czegoś więcej,by stać się entuzjastą takich widowisk?

Czy w Berlinie eksponowałeś swoje krocze czy byłeś tylko biernym oglądaczem?

#73 Joanna Sm

Joanna Sm

Użytkownik

• PipPipPip
  • 394 postów
717
  • Umiejętności: 6

Napisano dziś, 13:07

.... albo czy zdrowe na umyśle są panie które się całują publicznie?
Co kultura to obyczaj...
W katolickiej Polsce - to nienormatywne zachowanie.
Na pewno szokuje...
Ja czułam się nieswojo, kiedy zobaczyłam dwóch kochanków -facetów traktujących się czule i z namiętnością się całujących w parku na ławce.

Ale są różne „dewiacje” kulturowo obyczajowe, i państwa mogą karać je więzieniem .... a nie odziałem zamkniętym jak sugerujesz. Co jednak narusza prawa człowieka.
....
Ale co to znaczy: „obnoszenia” Krocza....?
Trochę to wywołało zamieszanie, co autor miał na myśli.....
-przysięga fallusowa
- gest Micheala Jacksona
- ekspozycja nagości - członka w erekcji
???
Egipt kara całowanie publiczne- heteroseksualne....- policja ścigała moich znajomych po szpitalu za całowanie.
Faceci za to mogą się obejmować i całować dowoli.
Zajęło mi to ok 20 lat, żeby uszanować inność.
Cóż ....Ale dalej czuję zawstydzenie,
I chyba widać, że język polski nie rozwinął słownictwa w zakresie zachowań seksualnych i tak właśnie jest z tematem „tabu”.... nawet nie potrafimy o tym rozmawiać bo brakuje nam slow, i nie wiemy co powiedzieć, bo nikt o tym nie mówi.
To jest bardzo ważne co powiemy naszym dzieciom.

#74 MarioJ

MarioJ

Rajder

• PipPipPipPipPip
  • 2261 postów
  • Na forum od: 11.2007
1532
  • Umiejętności: 8
  • Wrocław

Napisano dziś, 13:10

Mnie też zawstydza, jak para nastolatków przez 5 minut ciągle się całują przy stoliku w kawiarni etc

>>> SKI.PRIV.PL – skitour / freeride / poradniki / sprzęt <<<

#75 [email protected]

[email protected]

Użytkownik

• PipPipPip
  • 404 postów
  • Na forum od: 03.2014
270
  • Gorlice-okolice Krynicy

Napisano dziś, 13:24

Czy w Berlinie eksponowałeś swoje krocze czy byłeś tylko biernym oglądaczem?

Zawsze stoję z boku,żadnych stadnych zachowań...

#76 wort

wort

Wujek Dobra Rada

• PipPipPipPipPip
  • 2507 postów
1128

Napisano dziś, 13:43

Mnie też zawstydza, jak para nastolatków przez 5 minut ciągle się całują przy stoliku w kawiarni etc

.... albo czy zdrowe na umyśle są panie które się całują publicznie?
Co kultura to obyczaj...
W katolickiej Polsce - to nienormatywne zachowanie.
Na pewno szokuje...
Ja czułam się nieswojo, kiedy zobaczyłam dwóch kochanków -facetów traktujących się czule i z namiętnością się całujących w parku na ławce.

Ale są różne „dewiacje” kulturowo obyczajowe, i państwa mogą karać je więzieniem .... a nie odziałem zamkniętym jak sugerujesz. Co jednak narusza prawa człowieka.
....
Ale co to znaczy: „obnoszenia” Krocza....?
Trochę to wywołało zamieszanie, co autor miał na myśli.....
-przysięga fallusowa
- gest Micheala Jacksona
- ekspozycja nagości - członka w erekcji
???
Egipt kara całowanie publiczne- heteroseksualne....- policja ścigała moich znajomych po szpitalu za całowanie.
Faceci za to mogą się obejmować i całować dowoli.
Zajęło mi to ok 20 lat, żeby uszanować inność.
Cóż ....Ale dalej czuję zawstydzenie,
I chyba widać, że język polski nie rozwinął słownictwa w zakresie zachowań seksualnych i tak właśnie jest z tematem „tabu”.... nawet nie potrafimy o tym rozmawiać bo brakuje nam slow, i nie wiemy co powiedzieć, bo nikt o tym nie mówi.
To jest bardzo ważne co powiemy naszym dzieciom.

Zawsze stoję z boku,żadnych stadnych zachowań...

Czyli nie widzicie nic zdrożnego, w publicznym eksponowaniu krocza w oknie podczas marszu ku pamięci ofiar Powstania Warszawskiego.