Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko w państwie bezprawia i karłowatej dyktatury nie będzie to możliwe Adamie.

Właśnie dlatego należy bronic niezależnych sądów, żeby takie szuje (ci co bili i ci co kazali) nie uniknęli swojej odpowiedzialności.

Za komuny się nie udało za długo od czynów do wolności i wyzdychali bezkarnie, ale tym się tak łatwo nie upiecze. Za chwilę zabraknie kasy dla bezmózgiego elektoratu, skończy się dyktat kurdupla i mam nadzieję, że zostaną ukarani.

Powinni pałować bezmózgi elektorat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wcześniej wyprowadzą nas z UE, zadlużą bardziej niż Gierek i dopuszczą do tego ze po ulicach jawnie będą hasać faszystowskie bojówki wspomagane przez policjantów.
Szkoda, że stary jestem. Trzeba było 10 lat temu emigrować :(

 

Nie przesadzaj z tym stary. Nigdy nie jest za późno na pozytywne zmiany. Ja zainwestowałem w skromny apartament na jednej z wysp kanaryjskich i stałem się rezydentem tamtejszego (w nomenklaturze unijnej) regionu oddalonego. Dużo moich kumpli uczyniło podobne zabiegi, zmieniło rezydencję podatkową oraz faktycznie przeniosło swoje interesy w różne miejsca za granicę. Motyw oczywiście ten sam, nie walka z ojczyzną tylko z pisowskim okupantem. Tak żeby wszystkie fredowskie oraz inni zwolennicy reżimu z głodu padli, bo tylko tak zrozumieją swoją głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tym stary. Nigdy nie jest za późno na pozytywne zmiany. Ja zainwestowałem w skromny apartament na jednej z wysp kanaryjskich i stałem się rezydentem tamtejszego (w nomenklaturze unijnej) regionu oddalonego. Dużo moich kumpli uczyniło podobne zabiegi, zmieniło rezydencję podatkową oraz faktycznie przeniosło swoje interesy w różne miejsca za granicę. Motyw oczywiście ten sam, nie walka z ojczyzną tylko z pisowskim okupantem. Tak żeby wszystkie fredowskie oraz inni zwolennicy reżimu z głodu padli, bo tylko tak zrozumieją swoją głupotę.

Czyli jesteś przeciwnikiem demokracji. Teraz rozumiem te symbole hitlerjugend. Może lepiej reaktywować obozy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tym stary. Nigdy nie jest za późno na pozytywne zmiany. Ja zainwestowałem w skromny apartament na jednej z wysp kanaryjskich i stałem się rezydentem tamtejszego (w nomenklaturze unijnej) regionu oddalonego. Dużo moich kumpli uczyniło podobne zabiegi, zmieniło rezydencję podatkową oraz faktycznie przeniosło swoje interesy w różne miejsca za granicę. Motyw oczywiście ten sam, nie walka z ojczyzną tylko z pisowskim okupantem. Tak żeby wszystkie fredowskie oraz inni zwolennicy reżimu z głodu padli, bo tylko tak zrozumieją swoją głupotę.


Wynajmujesz? Ten apartament? Która wyspa i miejscowość jeśli można spytać? jeżdżę tam co roku na wakacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. Fuerteventura. Ceny za metr porównywalne do mieszkań w Katowicach.

Zrozumialem, że kupiłeś, ale pytam, czy wynajmujesz turystom, żeby na tym zarabiać, czy tylko na własny użytek? Bo jeśli wynajmujesz, to mogę być potencjalnym klientem na czerwiec. Orientuję się w cenach, kiedyś się nad tym zastanawialiśmy, było dużo nieruchomości, zwłaszcza w Corralejo,tylko nie wiem jak z kredytowaniem, bo hipoteczny, tak jak na nieruchomość w kraju pewnie nie wchodzi w grę.
Dla mnie Morro Jable to kwintesencja wakacji nad oceanem, fantastyczne miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w państwie bezprawia i karłowatej dyktatury nie będzie to możliwe Adamie.

Właśnie dlatego należy bronic niezależnych sądów, żeby takie szuje (ci co bili i ci co kazali) nie uniknęli swojej odpowiedzialności.

Za komuny się nie udało za długo od czynów do wolności i wyzdychali bezkarnie, ale tym się tak łatwo nie upiecze. Za chwilę zabraknie kasy dla bezmózgiego elektoratu, skończy się dyktat kurdupla i mam nadzieję, że zostaną ukarani.

Od upadku komuny to za bardzo nie pamiętam, żeby kogoś ukarano zarówno z ekipy "komunistów" jak i rozmaitych innych formacji, które od tamtego czasu rządził. Ale może coś mi umknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęłam przeglądać wyspy greckie, kanary, wybrzeże Costa Blanca i Costa del Sol. Najtaniej na kontynencie, można niezłe perełki wyhaczyć

 

Można i to naprawdę w dobrych pieniądzach. Jak nie jest to w bardzo turystycznej lokalizacji i nie w pierwszym rzędzie przy wybrzeżu to da się kupić za 1.000-1.200 Euro za metr w zależności od wypasu. Przy czym trzeba to traktować raczej w kategoriach długoterminowej inwestycji, a w zasadzie zabezpieczenia kapitału zarówno przed inflacją oraz tym co u nas pisowscy złodzieje jeszcze mogą wymyślić. Generalnie w tych trudnych dla turystyki czasach nie ma się co nastawiać na szybki zwrot z inwestycji. Natomiast jest gwarancja bezpieczeństwa i w dystansie na pewno się na tym nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęłam przeglądać wyspy greckie, kanary, wybrzeże Costa Blanca i Costa del Sol. Najtaniej na kontynencie, można niezłe perełki wyhaczyć

 

A wiesz, że w Hiszpanii jest prawo dotyczące ocupantos - jeśli przez 48h od zajęcia przez nich nieruchomości się w niej nie pojawisz to nawet nie masz po co wzywać policji. Nie mają prawa ich wyprowadzić, bo jej zajęcie to tylko wykroczenie.

Dużo historii z Hiszpanami, którzy potracili tak letnie rezydencje.

 

Niestety nikt nie zatrzymał chorych, bolszewickich pomysłów na świat bez wartości i własności.

 

https://wszystkocona...-prywatnej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że w Hiszpanii jest prawo dotyczące ocupantos - jeśli przez 48h od zajęcia przez nich nieruchomości się w niej nie pojawisz to nawet nie masz po co wzywać policji. Nie mają prawa ich wyprowadzić, bo jej zajęcie to tylko wykroczenie.

Dużo historii z Hiszpanami, którzy potracili tak letnie rezydencje.

 

Niestety nikt nie zatrzymał chorych, bolszewickich pomysłów na świat bez wartości i własności.

 

https://wszystkocona...-prywatnej.html

to jest Kaffka!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że w Hiszpanii jest prawo dotyczące ocupantos - jeśli przez 48h od zajęcia przez nich nieruchomości się w niej nie pojawisz to nawet nie masz po co wzywać policji. Nie mają prawa ich wyprowadzić, bo jej zajęcie to tylko wykroczenie. Dużo historii z Hiszpanami, którzy potracili tak letnie rezydencje. Niestety nikt nie zatrzymał chorych, bolszewickich pomysłów na świat bez wartości i własności. https://wszystkocona...-prywatnej.html

Słyszałem o tym, tragedia. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...