Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam.


Koronawirus. Siostry urszulanki chcą, by zakażone studentki opuściły akademik. "Czy to jest chrześcijańskie miłosierdzie? A człowieczeństwo?"
https://wroclaw.wp.p...68527657437952a

Coś mi się wydaje, że kościół w obecnej formie padnie szybciej niż myślą. Są absolutnie oderwani od rzeczywistości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przez ostatnie 30 lat był spokój młodzi nie musieli upominać się o swoje prawa raczej korzystali z profitów.
Teraz głównie ich dotyczy zamordyzm więc niech walczą to ich czas.
80 procent demonstracji to bardzo młodzi ludzie i pisuary nie mogą powiedzieć że opozycja wyprowadziła ich na ulicę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A całe to zamieszanie po to, żeby móc przykryć zapaść opieki zdrowotnej i w spokoju zmienić konstytucję. Dadzą radę, zobaczycie.

Nie przewidzieli, że w dobie zakazów zgromadzeń, protesty przybiorą taki rozmiar. Nic nie nauczyły ich wcześniejsze protesty kobiet. Ze względów poznawczych, aczkolwiek z obrzydzeniem, przełączyłem na reżimowa żeby zobaczyć tłumaczenie pseudo dziennikarzy. Nie zobaczyłem; na TVP info tzw. "lead" to protesty na Białorusi i uprawa pieczarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu niezły tekst. Niezły, bo bliski moim poglądom. :) https://wiadomosci.o...-opinia/j8b823e

 

Dziś w Krakowie od rana był protest wolno jadących, trąbiących samochodów ze stosownymi przylepionymi hasłami. Trąbiły głównie panie, ale nie tylko. Ciekaw jestem czy w innych miastach było to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kaczyński siedzi i klaszcze. Dlaczego ? Ano dlatego, że:

- na protestach może być i 200 tys ludzi, żaden z nich nie jest ani elektoratem PiS ani elektoratem centrum, który decyduje o wyborach

- zostrzanie protestu działa przeciwskutecznie - odstrasza wyborców centrum; PiS balby się jakby krzyczeli - „chodźmy razem zmieniać„, a jak krzyczą „wypier...” to zamykają każdą dyskusję (i możliwe przyciąganie wyborców);

- partie centrum są w kropce - ich pełne poparcie dla ekstremistów zabiera im wyborców - vide powyżej; de facto to raczej walka lewicy z ko; dlatego większość pisze „nie popieram, ale rozumiem”; za tydzień pies z kulawą nogą z ko/PSL nie będzie popierał protestów; Szymon znacząco się nie odzywa.

 

podsumowując: za blisko do zimy, za daleko do wyborów. Polityka to długodystansowy maraton dla myślących, a nie wybuchowa emocjonalna egzaltacja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaostrzenie protestów absolutnie nie odstrasza, wręcz przeciwnie, a uważam się za skrajnego liberała, wręcz libertariana. Kibicuję kobietom z całych sił, moim zdaniem obywatelskie protesty mogą doprowadzić do upadku tego faszystowskiego rządu, szczególnie jeśli będą się dalej nasilać, czego zresztą z całego serca życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protesty, jeżeli nie odniosą swojego skutku, na pewno wpłyną na zwiększenie zakażeń. Zwiekszona liczba zakażeń, to więcej ludzi, którzy ciężko przechoruja, a w najgorszym razie umrą, bo służba zdrowia już jest niewydolna. Jak ludzie zaczną umierać, bo nie będą mieli zapewnionej opieki lekarskiej, to wcześniej niż później rozliczą tą władze, bo skutki dotkną wszystkich niezależnie od orientacji politycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protesty, jeżeli nie odniosą swojego skutku, na pewno wpłyną na zwiększenie zakażeń. Zwiekszona liczba zakażeń, to więcej ludzi, którzy ciężko przechoruja, a w najgorszym razie umrą, bo służba zdrowia już jest niewydolna. Jak ludzie zaczną umierać, bo nie będą mieli zapewnionej opieki lekarskiej, to wcześniej niż później rozliczą tą władze, bo skutki dotkną wszystkich niezależnie od orientacji politycznej.

 

Ale PiS zrzuci wtedy winę na wszystkich "nieodpowiedzialnych" protestujących, to jest ich stara i zgrana śpiewka. Pozostaje mieć nadzieję, że te ich 40% przekupnego elektoratu w końcu przejrzy na oczy, bez tego nic się nie zmieni. Jak na razie za 500zł udało się im kupić przeszło 10 milionowy elektorat. Smutne, ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale PiS zrzuci wtedy winę na wszystkich "nieodpowiedzialnych" protestujących, to jest ich stara i zgrana śpiewka. Pozostaje mieć nadzieję, że te ich 40% przekupnego elektoratu w końcu przejrzy na oczy, bez tego nic się nie zmieni. Jak na razie za 500zł udało się im kupić przeszło 10 milionowy elektorat. Smutne, ale prawdziwe.

Rozmawiałem dziś z siostrą mieszkająca w zagłębiu pisowskim na ścianie wschodniej. Jej sąsiad młody człowiek nie mógł wezwać karetki bo się dusił. Zdiagnozowany Covid. Karetka woziła człowieka od miasta do miasta, z braku miejsc w szpitalach odstawili go w ciężkim stanie do domu. Mam nadzieję, że jeżeli ten człowiek przeżyje, to dostrzeże korelację, między stanem opieki zdrowotnej w Polsce a sprawującymi władze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z siostrą mieszkająca w zagłębiu pisowskim na ścianie wschodniej. Jej sąsiad młody człowiek nie mógł wezwać karetki bo się dusił. Zdiagnozowany Covid. Karetka woziła człowieka od miasta do miasta, z braku miejsc w szpitalach odstawili go w ciężkim stanie do domu. Mam nadzieję, że jeżeli ten człowiek przeżyje, to dostrzeże korelację, między stanem opieki zdrowotnej w Polsce a sprawującymi władze.

"Drzewo Wolności trzeba podlewać od czasu do czasu krwią patriotów i tyranów"
Ty wojskowy udajesz że tego nie znasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...