Skocz do zawartości

Moje wybory 2020


figozmakiem

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci jest to co w sieci.
Relacje są symetryczne.

 

 

Są SKRAJNIE niesymetryczne. W realu już niekoniecznie, ale w sieci tak to wygląda.

 

Nie wierzysz, wklej swoje zdjęcie z młodości i odpal jakiś gówno-portal.

Potem zrób tak samo, ale z (dawnym) zdjęciem żony/koleżanki.

 

Mam kolegę. 30 lat mniej więcej. Od lat podróżuje po świecie z przyjaciółką, mówi o niej same dobre rzeczy. Ale nie zwiąże się z nią, bo mimo że jest generalnie super i mają mnóstwo wspólnego ze sobą, to ona jest... Za gruba.

 

A on jest gruby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są SKRAJNIE niesymetryczne. W realu już niekoniecznie, ale w sieci tak to wygląda. Nie wierzysz, wklej swoje zdjęcie z młodości i odpal jakiś gówno-portal. Potem zrób tak samo, ale z (dawnym) zdjęciem żony/koleżanki. A on jest gruby?

To o czym piszesz niczego nie dowodzi poza tym, że to faceci generują popyt - czyli problem leży w nich. Nie, kolega jest raczej szczupły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozumieniem, to u Ciebie słabo. :)

Cudza orientacja seksualna nie powinna Cię interesować tak samo jak kolor skóry czy wyznanie. Nie zajmuj się tym i nie podnoś argumentów wyprowadzanych z takiej czy innej orientacji pochodzenia, koloru skóry czy wyznania. Zajmij się sobą. Nie odnoszę się do Twojej inteligencji tak jak Ty to robisz w stosunku do mnie,  a czego sobie nie życzę. Natomiast życzę sobie z Twojej strony pewnych zachowań, zachowań homofobicznych zdecydowanie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego? Moim zdaniem dlatego, że kiedyś facet zdobywał kobietę, a teraz oczekuje że ta sama do niego przyjdzie. Takie rzeczy nie dzieją się w próżni. Faceci stracili jaja.

 

 

poza tym, że to faceci generują popyt - czyli problem leży w nich.

 

Czyli jak mężczyźni podrywają kobiety, to mają problem ze sobą. Jeśli tego nie robią, to stracili jaja.

 

Brakuje tylko "facet to świnia!" ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o ślinienie się, ale zwykłe zagadywanie. Bardzo podobne jak kiedyś w realu.

 

Problemem jest system, czyli masowość. Kiedyś typowy Mirek zagadał (mniej lub bardziej sensownie - to nie uległo zmianie) do kilku koleżanek w okolicy. Teraz zagaduje w necie do kilkuset, albo nawet kilku tysięcy.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko, że to niestety nie jest margines. Nie wiem jak w Rajczy, ale jak robiłem audyty projektowe na Podkarpaciu oraz w subregionie sądeckim w Małopolsce to okazało się że ta menażeria stanowi dominującą większość tamtejszego elektoratu.

A ja przez 22 lata pracowałem w ponad 240tys mieście, 7 w malutkim powiatowym i rok na wsi. Skala problemu żulostwa nie porównywalna. Tzn oczywiście statystycznie w przeliczeniu na mieszkańca prowincja pewnie i "wygrywa" tyle tylko że wiejskie żule raczej nie mają wpływu (lub jest niewielki) na życie reszty społeczności. Jest jeszcze taka historyjka. Żona przed przeprowadzką pracowała w ADM-Katowice Szopienice. W ramach fuchy przez kilka kolejnych lat brałem dwa razy w roku zajęcie polegające na odczytywaniu liczników wody w mieszkaniach. Szopienice Centrum, Uthyman, Nikszowiec, Bogucice. Człowieku całe kwartały żuli na zasiłkach, z magnesami na liczniku i prąd z klatki schodowej......Czy oni wybrali - nie sądzę oni to mają głęboko w dupie.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że to przeciwnicy światopoglądowej rewolucji (jak to elegancko napisał FerraEnzo) uzurpują sobie prawo narzucania swojego światopoglądu innym. Zarówno za pomocą narzędzi prawnych (co można próbować zrozumieć) jak i czysto siłowych. Tolerancja polega właśnie na tym, że nie wysyła się hord łysych i tępych osiłków po to, żeby tłukli wszystkich, którzy mają inne poglądy. A z tego co widzę, to tak właśnie postrzega demokrację większość zwolenników "tradycyjnego systemu wartości". Moja rada brzmi tak: zajmijcie się pielęgnowaniem swoich wartości we własnych domach i odpierdolcie się od inaczej myślących.

Zauważ, że trend się odwraca i środowiska LGBT się radykalizują. To co zaszło na Krakowskim Przedmieściu, co do joty przypomina zachowanie znienawidzonych, tępych kiboli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że trend się odwraca i środowiska LGBT się radykalizują. To co zaszło na Krakowskim Przedmieściu, co do joty przypomina zachowanie znienawidzonych, tępych kiboli. 

To jest tylko wstęp do tego co w Europie już się przewaliło, a do czego tutaj zachęcają........

 

https://pl.wikipedia...rajnie_lewicowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mi Was żal, zwolennicy narodowych i tradycyjnych wartości. Łysole z maczugami obawiają się kilku przebranych w różowe majtki kolegów;-) Na serio to nie da się porównać w jakikolwiek sposób zagrożeń niesionych przez różowe czy tęczowe środowiska wobec narastającej fali faszyzmu, z którym oficjalne czynniki nic nie robią a po cichu sprzyjają. Naprawdę trzeba mieć albo zaćmę, albo bardzo dużo złej woli, żeby uważać, że to LGBT stanowią jakiekolwiek zagrożenie. Nikt z jakichkolwiek lewackich bojówek jak Wy to nazywacie w życiu nic złego Wam nie zrobi, natomiast łysa patologia z rozmaitymi narodowymi emblematami leje dla samej przyjemności bicia, takie są właśnie różnice, których zdajecie się konsekwentnie i programowo nie zauważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiesz jaka jest definicja faszyzmu? Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces „wiązki, rózgi liktorskie” i wł. fascio „wiązka, związek”) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny)[1]. Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu[2 Następujące elementy są najczęściej wymieniane jako integralne części faszyzmu: szowinizm, etatyzm, militaryzm, imperializm, totalitaryzm, antykapitalizm, antykomunizm, korporacjonizm, populizm, kolektywizm oraz opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu[5][6][7][8][9][10][11]. Wiki tak mówi. Dla mnie obecna władza bardzo ładnie się wpisuje w ten opis. Edit: o, a to już w ogole: Historyk Roger Eatwell wymienia cztery aspekty istotne w ideologii faszyzmu: Plan zmiany natury ludzkiej i stworzenie lepszego społeczeństwa; Naród lub rasa jako siły organizujące ewolucję i postęp; Krytyka kapitalizmu, liberalizmu i socjalizmu jako systemów rozbijających lub osłabiających wspólnotę; Wpajanie ludzkim umysłom faszystowskich wartości poprzez media i propagandę[11].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiesz jaka jest definicja faszyzmu? Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces „wiązki, rózgi liktorskie” i wł. fascio „wiązka, związek”) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny)[1]. Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu[2 Następujące elementy są najczęściej wymieniane jako integralne części faszyzmu: szowinizm, etatyzm, militaryzm, imperializm, totalitaryzm, antykapitalizm, antykomunizm, korporacjonizm, populizm, kolektywizm oraz opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu[5][6][7][8][9][10][11]. Wiki tak mówi. Dla mnie obecna władza bardzo ładnie się wpisuje w ten opis. Edit: o, a to już w ogole: Historyk Roger Eatwell wymienia cztery aspekty istotne w ideologii faszyzmu: Plan zmiany natury ludzkiej i stworzenie lepszego społeczeństwa; Naród lub rasa jako siły organizujące ewolucję i postęp; Krytyka kapitalizmu, liberalizmu i socjalizmu jako systemów rozbijających lub osłabiających wspólnotę; Wpajanie ludzkim umysłom faszystowskich wartości poprzez media i propagandę[11].

 

Nie mam najmniejszego wpływu na to, co roi się w Twoim umyśle, tak samo jak nie oczekuje zrozumienia autorki wcześniej cytowanego tekstu  dla moich mocno owłosionych łydek........

 

lew.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zwracam uwagę na to, że odniesienia do faszyzmu wcale nie są bez sensu w odniesieniu do obecnej ekipy. Naród odmieniony przez wszystkie przypadki, trzeba się pozbyć lewaków i pedałów, etatyzm bez żenady, fasadowy antykomunizm - to wszystko naprawdę ladnie pasuje. Rozmontowywanie demokratycznych instytucji też. Dziwisz się, że są tacy którzy widzą w tym faszyzm? Ja nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mi Was żal, zwolennicy narodowych i tradycyjnych wartości. Łysole z maczugami obawiają się kilku przebranych w różowe majtki kolegów;-) Na serio to nie da się porównać w jakikolwiek sposób zagrożeń niesionych przez różowe czy tęczowe środowiska wobec narastającej fali faszyzmu, z którym oficjalne czynniki nic nie robią a po cichu sprzyjają. Naprawdę trzeba mieć albo zaćmę, albo bardzo dużo złej woli, żeby uważać, że to LGBT stanowią jakiekolwiek zagrożenie. Nikt z jakichkolwiek lewackich bojówek jak Wy to nazywacie w życiu nic złego Wam nie zrobi, natomiast łysa patologia z rozmaitymi narodowymi emblematami leje dla samej przyjemności bicia, takie są właśnie różnice, których zdajecie się konsekwentnie i programowo nie zauważać.

Jesteś w stanie poświęcić 40 minut życia i obejrzeć poniższy (dość leciwy) film? 

 

Masz rację, nie da się porównać zagrożeń płynących z obydwu środowisk. Te niesione przez tęczowych są o wiele groźniejsze.  I przestań mnie proszę porównywać do kiboli vel bandytów. 

Ps. Ja jestem łysy, mój tato jest łysy, dziadek był łysy...podpowiem Ci coś. Genetyka. To tak odnośnie łysej patologi, bucu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w stanie poświęcić 40 minut życia i obejrzeć poniższy (dość leciwy) film?


Masz rację, nie da się porównać zagrożeń płynących z obydwu środowisk. Te niesione przez tęczowych są o wiele groźniejsze. I przestań mnie proszę porównywać do kiboli vel bandytów.
Ps. Ja jestem łysy, mój tato jest łysy, dziadek był łysy...podpowiem Ci coś. Genetyka. To tak odnośnie łysej patologi, bucu.


Wort też łysy... i do tego w beemce;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...