Skocz do zawartości

Moje wybory 2020


figozmakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś w stanie poświęcić 40 minut życia i obejrzeć poniższy (dość leciwy) film? 

 

Masz rację, nie da się porównać zagrożeń płynących z obydwu środowisk. Te niesione przez tęczowych są o wiele groźniejsze.  I przestań mnie proszę porównywać do kiboli vel bandytów. 

Ps. Ja jestem łysy, mój tato jest łysy, dziadek był łysy...podpowiem Ci coś. Genetyka. To tak odnośnie łysej patologi, bucu. 

 

Dalej nie rozumiesz, albo nie chcesz rozumieć. Zwrot łysi z maczugami był metaforą, ale jak widzę uderz w stół a ..... 

W każdym ten zwrot nie był bezpośrednio do Ciebie, jeśli to wziąłeś osobiście z powodu łysiny to składam szczere przeprosiny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiesz, albo nie chcesz rozumieć. Zwrot łysi z maczugami był metaforą, ale jak widzę uderz w stół a ..... 

W każdym ten zwrot nie był bezpośrednio do Ciebie, jeśli to wziąłeś osobiście z powodu łysiny to składam szczere przeprosiny. :)

Ale materiał wpisuje się jak ulał......????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię i cenię Hartmana. Niestety ma dużo racji.

Swego czasu miałem starcie z Hartmanem oczywiście takie wirtualne i bez jego udziału. Będąc czynny zawodowo dosyć intensywnie udzielałem się na zamkniętej branżowej grupie FB. W 2018 w trakcie trwania protestów policyjnych natrafiłem w sieci na publikację Hartmana w której bardzo niepochlebnie wyrażał się o policjantach i lekarzach. Tekst niewybredny, subtelnie przemycający treści obraźliwe. Nie zastanawiając się długo kopiuj wklej na FB do grupy z dopiskiem "zapamiętajmy tego parcha". Po jakimś czasie FB uprzejmie poinformowało mnie iż post jest zablokowany z uwagi na treści obelżywe, homofobiczne oraz mowę nienawiści. W tym miejscu informuję, iż "parch" jest dosyć popularnym policyjnym zwrotem określającym no powiedzmy złego człowieka. Wrzuciłem do słownika czy przypadkiem nie jest to słowo powszechnie uznane jako obelżywe - nie ale na ostatniej pozycji -obraźliwie-żyd. No powiem ci kilka dni o 6 przez okno patrzyłem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zwracam uwagę na to, że odniesienia do faszyzmu wcale nie są bez sensu w odniesieniu do obecnej ekipy.
Naród odmieniony przez wszystkie przypadki, trzeba się pozbyć lewaków i pedałów, etatyzm bez żenady, fasadowy antykomunizm - to wszystko naprawdę ladnie pasuje. Rozmontowywanie demokratycznych instytucji też.
Dziwisz się, że są tacy którzy widzą w tym faszyzm? Ja nie.

 

Faszystę można zobaczyć w każdym jeśli się tylko bardzo chce, typowa faszystowsko/lewacka metoda stygmatyzacji, dla Hitlera był to"brudny Żyd",

w cytowanym wcześniej tekście "owłosione łydki i nieposprzątana psia kupa". Prosty zabieg socjotechniczny, nie chcesz być taki jak oni przyłącz się do nas, my " pieczemy chleb, zajmujemy się działką i oglądamy Netflixa"

 

Może to przypadek ale można ten tekst uznać za wzorcowy dla lokowania produktu :lol:  :lol:  :lol: , tym bardziej, że oglądanie Netflixa jest nieco sprzeczne z kulturą wysoką, do której autorka najwyraźniej aspiruje :rolleyes: . Swoją drogą tekst jest tak  żenująco  infantylny, że nie zdziwiłbym się, gdyby  odwalił go jakiś dziennikarz w nadgodzinach.

 

Jest napisane, że faszyzm jest antagonistyczny dla komunizmu, owszem tak ale tylko dla faszystów i komunistów, dla innych obie ideologie są tożsame

a łączy ich nienawiść do ludzi, którą za wszelką cenę chcą wpoić innym, cytat z Che Guevary już był ale warto przypomnieć:

 

 „skuteczną nienawiść, która czyni z człowieka efektywną, działającą szybko, selektywnie i bezwzględnie maszynę do zabijania”

 

Wśród rzekomych onych oglądających Netflixa też  są niezłe kwiatki :lol: :

 

https://www.youtube....eature=emb_logo

 

 

Ps.

Nawet biedny Ferra musiał się tutaj tłumaczyć z genów , ja jestem łysy z wyboru ale mam brodę i wąsy......... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We mnie? Nie. Ja nie jestem targetem dla tej władzy, nigdy na nich nie zagłosuję i mam o nich jak najgorszą opinię.

 

Przeceniasz możliwości rządu, w szczególności polskich rządów.

Ci co lżyli homoseksualistów byli za PO i wcześniej i obecnie też są i będą nadal a działaniami rządowymi nic się z tym nie zrobi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwać faszystą może każdy każdego w szczególności robi to chętnie gdy chce przejąć władze, ostatnio w Polsce w 1945r i później nazywano tak żołnierzy AK i innych im podobnych, owych "faszystów" łączyło jedno:  nie chcieli uznać komunistycznej władzy.

Teraz to każdego nazywa się lewakiem, nie rozumiejąc co znaczy to określenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to niestety nie jest margines. Nie wiem jak w Rajczy, ale jak robiłem audyty projektowe na Podkarpaciu oraz w subregionie sądeckim w Małopolsce to okazało się że ta menażeria stanowi dominującą większość tamtejszego elektoratu.

jestem obecnie nad Biebrzą byłem w tym rejonie około 20 lat temu i z zaciekawieniem wybrałem się w tym roku. Muszę przyznać, że ten rejon mocno się zmienił na pewno rolnictwo jest mocno dofinansowane. Ludzie nadal mili mówią "dzień dobry" turystom. Pijaczków pod sklepami niewielu i osób chodzących bez celu (jak przy poprzednim pobycie) prawie nie ma. Domy odnowione. Oczywiście zdarzają się rudery, ale to w Wielkopolsce też mogę znaleźć takie przykłady w jakiś wioskach pegierowskich. Wydaje się, że nie tylko żule i nieroby głosowały na PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem obecnie nad Biebrzą byłem w tym rejonie około 20 lat temu i z zaciekawieniem wybrałem się w tym roku. Muszę przyznać, że ten rejon mocno się zmienił na pewno rolnictwo jest mocno dofinansowane. Ludzie nadal mili mówią "dzień dobry" turystom. Pijaczków pod sklepami niewielu i osób chodzących bez celu (jak przy poprzednim pobycie) prawie nie ma. Domy odnowione. Oczywiście zdarzają się rudery, ale to w Wielkopolsce też mogę znaleźć takie przykłady w jakiś wioskach pegierowskich. Wydaje się, że nie tylko żule i nieroby głosowały na PiS.

He,he przed domem "10 letnie Audi z niemieckiego szrotu" a w stodole Lamborghini :lol: , ostatnio widziałem taką zabawkę, po wpisaniu danych poprzez GPS "sama robi" ;) ......, dokładność do 2cm!

 

la.PNG

 

Ps.

Jedna opona do tego może spokojnie kosztować 20tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie obchody będzie ta inna władza organizować? Powstania kościoła spaghetti, pierwszej legalnej aborcji, rewolucji październikowej, 1 maja, pokazania publicznie krocza, koronacji Tuska na króla Europy? :-) i wedle teorii z forum przeciwko komu/czemu? :-)

Jak to było wcześniej? Rząd organizował obchody danej rocznicy, a "prawi i sprawiedliwi" organizowali swoje, słuszniejsze - prawda?... Myślicie, że wszyscy mają taką krótką pamięć jak tzw "suweren", ale to niw jeat prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...