Skocz do zawartości

Stan Wyjatkowy


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj rocznica wiadomo czego. Pod pomnikiem zebrało się ok 30 - 50 osób / wieńce, przemówienia/ . Zostały złamane obostrzenia: -

- co do odległości pomiędzy osobami

- przemieszczenia się

- zakazu zgromadzeń

Nie nazywajmy tego obostrzeniami tylko  zasadami bezpieczeństwa, zasady bezpieczeństwa zostały złamane. Podobnie jak 10 lat temu. Taka tradycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rocznica wiadomo czego. Pod pomnikiem zebrało się ok 30 - 50 osób / wieńce, przemówienia/ . Zostały złamane obostrzenia: -

- co do odległości pomiędzy osobami

- przemieszczenia się

- zakazu zgromadzeń

Nie dajmy sie wkręcać. Oni wykonują swoje obowiązki służbowe. Żadne procedury nie są łamane. Ktoś tu judzi, taki widać mamy dziś dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzisz, że ich też pokarze za łamanie procedur?

Nikomu nie życzę, żeby go pokarało. Po prostu mam specyficzne podejście do procedur, traktuje je jako coś co pracuje na rzecz mojego bezpieczeństwa a nie jako na ograniczenie. 

Nie chodzi  o to żeby kogoś pokarało, chodzi o wyciąganie wniosków nie tylko na podstawie osobistych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pieprzenie straszne - A4 - i krótkie pismo - byle gdzie ......ścigane z urzędu. Nie róbcie z siebie super znawców prawa..........

 

Nie chodzi tu o prawo tylko o to aby dawać dobry przykład. Skoro wszyscy Polacy mają się stosować do rygoru separacji to chyba jako przywódcy powinniśmy wykorzystać taki dzień aby pokazać, że wprowadzone przez nas zakazy i zalecenia są sensowne. Władza może walić po dupie i ostentacyjnie pokazywać, że przepisy jej nie dotyczą (bo te nie dotyczą) albo wychowywać poprzez przykład. Jak myślisz co będzie skuteczniejsze?

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywnie - jestem kretynem - ustawiam się w pierwszym szeregu - nie ma nic gorszego niż poprawka........Mietek rozumiem przyjąłeś pewną pozycje i ani kroku wstecz.....czyżby kompromis nie leżał w twojej naturze......

W pewnych kwestiach NIE.

 

Albo jesteś mądry albo wierny.

ŻEGNAJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba komuś zabrakło argumentów? :-)

Nie zabrakło bo prawdę napisał.

 

Wiesz ja też uważam, że ktoś uznał, że trzeba to forum spacyfikować i przed wyborami wstawił tu pisowskiego harcownika. To jest strasznie smutne, że rządzący za naszą kasę, nie w naszym imieniu (mówię o nas tu na forum, oczywiście statystycznie) wynajęli płatnego propagandzistę. Nie są w stanie odpuścić nawet takiego maleńkiego TWA. Boli i gryzie ich, że ludzie mają tu inne (statystycznie) poglądy. 

 

Mam nadzieję, że kiedyś wypłynie kim jest towarzysz no name Rega. Dużo śladów zostawiamy po sobie i czasem to wychodzi. 

 

Pozdro

Wiesiek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka jest ta wladza: "nie mamy tego plaszcza i co mi pan zrobi? " Chcesz grac w ich grę? Po co. Ignor i spokoj. A dajesz sie z Mitkiem prowokowac i nakręcac. Ty piszac dlugasne i kontrowersyjne opinie a Mitek walac siekierą na odlew. Potrzebne to Wam? Przeciez od kilku sezonow zawsze o tej porze pojawiaja sie tu różne figizmakiem ze swoimi alter ego i dyskutuja z forum a jak nikt nie chce, to sami ze soba. I mają satysfakcję z nakrecania piszacych. A tak przy okazji: Milych i radosnych Świąt. Dla Mitka 2 fajnych dni. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabrakło bo prawdę napisał.

Wiesz ja też uważam, że ktoś uznał, że trzeba to forum spacyfikować i przed wyborami wstawił tu pisowskiego harcownika. To jest strasznie smutne, że rządzący za naszą kasę, nie w naszym imieniu (mówię o nas tu na forum, oczywiście statystycznie) wynajęli płatnego propagandzistę. Nie są w stanie odpuścić nawet takiego maleńkiego TWA. Boli i gryzie ich, że ludzie mają tu inne (statystycznie) poglądy.

Mam nadzieję, że kiedyś wypłynie kim jest towarzysz no name Rega. Dużo śladów zostawiamy po sobie i czasem to wychodzi.

Pozdro
Wiesiek


Nie znam Rega... ja odnoszę się do obelg, inwektyw. Jak ktoś zaczyna używać obelg zamiast argumentów to albo argumentów nie ma, albo są na tyle słabę (i to według autora, nie mnie), że używa czegoś innego :-) Widać też kogo bolą "inne poglądy" niż
"statystyczne" :-)

Podobnie było w dyskusji z Yoss... brakło wiedzy prawniczej więc zaczęły się wycieczki personalne (i to według mnie nie ładne). Co najlepsze to chyba yoss nawet nie opowiedział się po stronie tylko dyskutował o prawie :-) Adam też już dostał łatkę (hejtera) za niewinność :-)
Za to Mitek biega z siekierą w ramach walki o tolerancję, konstytucje i demokrację :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka jest ta wladza: "nie mamy tego plaszcza i co mi pan zrobi? " Chcesz grac w ich grę? Po co. Ignor i spokoj. A dajesz sie z Mitkiem prowokowac i nakręcac. Ty piszac dlugasne i kontrowersyjne opinie a Mitek walac siekierą na odlew. Potrzebne to Wam? Przeciez od kilku sezonow o tej porze pojawiaja sie tu różne figizmakiem ze swoimi alter ego i dyskutuja z forum a jak nikt nie chce, to sami ze soba. I mają satysfakcję z nakrecania piszacych. A tak przy okazji: Milych i radosnych Świąt. Dla Mitka 2 fajnych dni. ;-)

 

O to im chodzi abyśmy cicho byli. A co z tego wyniknie to nie wiesz. Mnie tam specjalnie to pisanie ani nie męczy ( teraz jest dużo czasu) ani nie podnosi ciśnienia. Luzik. Za to twardo powiedziałem sobie, że co mogę to zrobię, i "walczę" na innych  frontach i mam uzasadnioną nadzieję, że jakieś głosy im odbiorę. Niech każdy zabierze im jeden głos! To wystarczy. Jest tak, że akcja rodzi reakcję. Więc niech tutaj towarzysze propagandziści smarują.

 

Zdrówka przede wszystkim, Tobie i miłym kompanom co z otwartą przyłbicą chodzą. A także wszystkim pozostałym.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mnie to zaskoczyło, a rzadko mnie coś zaskakuje.

Pod artykułem jest 53 strony komentarzy (ok. 420 łącznie). Plusowane są niemal wyłącznie komentarze osób domagających się wyborów 10 Maja. Co więcej komentarzy wołających o wybowy jest zdaje się ogromna przewaga w stosunku do tych którzy nie chcą wyborów 10 Maja. W pierwszej chwili myślałem, że fatamorgana, a może jednak trzeba uciekać z kraju?

https://fakty.interi...a-s,nId,4434418
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mnie to zaskoczyło, a rzadko mnie coś zaskakuje.

Pod artykułem jest 53 strony komentarzy (ok. 420 łącznie). Plusowane są niemal wyłącznie komentarze osób domagających się wyborów 10 Maja. Co więcej komentarzy wołających o wybowy jest zdaje się ogromna przewaga w stosunku do tych którzy nie chcą wyborów 10 Maja. W pierwszej chwili myślałem, że fatamorgana, a może jednak trzeba uciekać z kraju?

https://fakty.interi...a-s,nId,4434418

Eeeee, idą wybory, w których naród+ wybierze (p)rezydĘta z koperty. Przed wyborami, nawet jak widać przed ich parodią, zawsze aktywizowane są zastępy trolli ruskich / PiSowskich (to zazwyczaj te same osoby).

Onet np. zrezygnował już dawno z możliwości komentowania, bo mieli dosyć użerania się z ruskimi / PiSowskimi  zagonami trolli.

Spokojnie więc weź oddech i zastanów się co zrobić z kopertą dostarczoną przez tow. Sasina (tego od Skoku Wołomin i organizacji wylotu L. Kaczyńskiego do Smoleńska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, idą wybory, w których naród+ wybierze (p)rezydĘta z koperty. Przed wyborami, nawet jak widać przed ich parodią, zawsze aktywizowane są zastępy trolli ruskich / PiSowskich (to zazwyczaj te same osoby).
Onet np. zrezygnował już dawno z możliwości komentowania, bo mieli dosyć użerania się z ruskimi / PiSowskimi zagonami trolli.
Spokojnie więc weź oddech i zastanów się co zrobić z kopertą dostarczoną przez tow. Sasina (tego od Skoku Wołomin i organizacji wylotu L. Kaczyńskiego do Smoleńska).

Onet zrezygnował z komentarzy bo często pisał bzdury/manipulował. Cześć ludzi to wyłapywała to uruchomili cenzurę. Teraz już autorów nikt niepokoi. I to jest właśnie próbka tej tolerancji/demokracji/wolności o którą walczą. Masz inne zdanie jesteś ryskim trolem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet zrezygnował z komentarzy bo często pisał bzdury/manipulował. Cześć ludzi to wyłapywała to uruchomili cenzurę. Teraz już autorów nikt niepokoi. I to jest właśnie próbka tej tolerancji/demokracji/wolności o którą walczą. Masz inne zdanie jesteś ryskim trolem.

 

Temat trollowania za kasę liczy sobie ładnych parę lat. Z tego co pamiętam to zaczęło się w okolicach poprzednich wyborów parlamentarnych (a być może i wcześniej). Zarówno PO jak i PiS w ramach środków na kampanię wyborczą wynajęły swoich płatnych trolli, w efekcie na forach typu interia czy onet zrobił się wielki syf. Dominują żenujące wpisy, natomiast rzetelne i przemyślane komentarze giną w morzu napierdalanki z obu stron. Dlatego rację mają te portale, które zablokowały możliwość komentarzy, bo to w obecnej sytuacji do niczego nie prowadzi. Na jeden sensowny a przede wszystkim własny komentarz przypada 5 albo 10 opłaconych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...