Jump to content

filmy fajnie zrobione

Szabir
 Share

Recommended Posts

9 godzin temu, Mitek napisał:

Nie każdy wpis w sieci należy rozumieć wprost, czasami warto się wysilić czy piszący nie stosuje czasami przenośni czy innego środka stylistycznego aby uzyskać lepszy efekt czy też w ogóle zainteresowanie wypowiedzią. Jak widać pracuje.

Tak też odebrałem ale liczyłem na efekt i ogólne zainteresowanie.

Przy okazji dowiedziałem się że

-  zaliczono mnie do młodzieży co mi schlebia

- uwielbiam teorie spiskowe co mi nie przeszkadza

- mam problemy z współczesną polszczyzną co daje do myślenia

Osobiście zupełnie nie interesuje mnie kto jak jeździ na stoku pod warunkiem że robi to bezpiecznie,

kilka dni temu dostałem w kolano nartą, która wypięła doskonale jadącemu instruktorowi,

kolano spuchło i tyle mam z jego porządnej jazdy

Edited by Jan
że
  • Like 1

12 godzin temu, Jan napisał:

Osobiście zupełnie nie interesuje mnie kto jak jeździ na stoku pod warunkiem że robi to bezpiecznie,

kilka dni temu dostałem w kolano nartą, która wypięła doskonale jadącemu instruktorowi,

Widać nie jechał doskonale. A w dodatku pewnie na rozregulowanych wiazaniach ;-)))

16 godzin temu, Jan napisał:

No, ta młodzież to był jeden z przykładów (ale co tam, bądź młody 🤪, choć jak się to ma do problemów ze współczesną polszczyzną?), ale ten drugi widzę Ci pasuje, wiec spoko.

W dniu 22.04.2022 o 15:52, Gabrik napisał:

Film jak film, ale latka lecą, a HH w formie. Przyznam jednak, że jazda Diany bardziej mnie fascynuje.

Dziwne, ona jeździ całkiem wykrzywiona, jakby się strasznie starała wyginać biodro od stoku. Harald jeździ jak dla mnie perfect squared. I to ładniej wygląda.

W dniu 26.04.2022 o 18:11, Mitek napisał:

Ale jak znam życie to Ty pojechałeś tam pojeździć a nie obfotografować się z kamerką na kasku i kupą zbędnego sprzętu na plecach... 😉

Heh, nie słuchajcie Mitka. Mitek jest przywiązany do wyciągu i dalej niż 30 metrów od trasy nie odjedzie. A jak się ma trochę sprzętu w plecaku to się zmienia perspektywa - wszystkie góry w zasięgu wzroku dostępne (z dodatkowym sprzętem w plecaku) 🙂

Żeby nie było, że nie jeżdżę przy wyciągu. Ostatnio nawet więcej bo się wybredny zrobiłem - pójdę gdzieś 2 czy 3 godziny jak jest szansa na fajny śnieg.

Cześć

Nie czuj się atakowany koleś bo oceniam filmik a nie Ciebie, OK? Nie musisz się więc bronić i próbować coś udowadniać. Kolesie z plecakami i kamerkami, których widzimy na filmiku to zwykli leszcze, co nie przeszkadza innym być wytrawnymi pozatrasowcami. Każdy kto potrafi porządnie jeździć po nieubitym jest nieporównanie większym i lepszym narciarzem od przybitego do nienaturalnych wygładzonych stoków wycieczkowicza - o sportowcach nie mówimy.

Jasne?

Chciałeś się popisać? Mnie to gówno obchodzi, nawet nie oglądam, nie mam czasu, mam coś lepszego do oglądania, ale na innych może zbijesz kapitał...

Pozdro

Edited by Mitek

• 4 weeks later...
W dniu 21.04.2022 o 10:37, Bruner79 napisał:

Świetny film. Bode jedzie na nartach allm swojej marki Peak. Na filmie szerokość 98mm. Szczerze - takie narty od takich gości z zapleczem sportowym i nietylko można kupować w ciemno. Nie ma nic lepszego niż produkt tworzony z pasji. Poza tym - niezle te dechy, jeździłbym 🤩

Powiem Ci że mam chęć je zakupić:) Tylko nie wiem czy nie 104.

13 minut temu, mlesik napisał:

Powiem Ci że mam chęć je zakupić:) Tylko nie wiem czy nie 104.

Ja głównie poruszam się po trasach przygotowanych wiec celuje w dechy do 100mm jako allm, 98 a 104mm - wielkiej różnicy w szerokości nie ma, ale pewnie we flexie będzie. Jeśli czasem wypadasz poza trasę to taka 104 ma sens. Ja zazwyczaj szukam czego 90-100mm - bo to świetne krążowniki No i jak jest twardo teZ elegancko jadą. Teraz narty allm/free są tak budowane ze jadąc nie odczuwasz aż tak ich szerokości, wiadomo - odczuwasz 🙂 ale w porównaniu do nart starszych tego typu są znaczne różnice. Jeśli szukasz mocnych allm i nie bierzesz tylko pod uwagę tych od Bode to sprawdź tez brahma/bonafide albo serie enforcer nordica. 

• Like 1

Posted (edited)
W dniu 23.05.2022 o 16:42, Bruner79 napisał:

Ja głównie poruszam się po trasach przygotowanych wiec celuje w dechy do 100mm jako allm, 98 a 104mm - wielkiej różnicy w szerokości nie ma, ale pewnie we flexie będzie. Jeśli czasem wypadasz poza trasę to taka 104 ma sens. Ja zazwyczaj szukam czego 90-100mm - bo to świetne krążowniki No i jak jest twardo teZ elegancko jadą. Teraz narty allm/free są tak budowane ze jadąc nie odczuwasz aż tak ich szerokości, wiadomo - odczuwasz 🙂 ale w porównaniu do nart starszych tego typu są znaczne różnice. Jeśli szukasz mocnych allm i nie bierzesz tylko pod uwagę tych od Bode to sprawdź tez brahma/bonafide albo serie enforcer nordica. 

Właśnie zastanawiam się czy nie sprzedam swoich voelkl shiro i zastąpiłbym je nartą bardziej uniwersalną. A narta od Bode kusi:) Kolejny sezon mi przeleciał że tylko raz zapiąłem shiro. 

Edited by mlesik
  • Like 1

• 4 months later...
  • 1 month later...

Grubson nie jest już na szczycie góry, zszedł ze szczytu, a nawet zjechał na nartach... nie jest to jednak teledysk narciarski, ale dobrze zrobiony, czy porobiony raczej. Wątek zacny wiec odświeżenia warty.

03521080-FE70-40FE-9E93-27474B0878BC.png

• 2 weeks later...