Skocz do zawartości

filmy fajnie zrobione


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Marcos73 napisał:

Mitek, ale proszę Cię. No co miał na myśli. Pijaczków spod sklepu? Nie. Przeciętnego Kowalskiego co ma narty takie albo takie. A co to kogo obchodzi kto z kim śpi? Sam jesteś zwolennikiem NAUKI JAZDY na nartach o porządnej konstrukcji wąskich pod butem - sam sobie odpowiedz co to za narty i z jakiej grupy. Wychodzi na stok taki adept i jest już od razu polaczkiem? Kup najlepsze narty na jakie Cię stać - no chyba to Twoja dewiza, a że ludzie maja kasę to kupują najlepsze - czyli sportowe. Dochodzi do tego szczypta marketingu i wszyscy śmigają na WC.

Może nie czujesz się urażony, ale ja tak - nie czuję się polaczkiem bo mam sportowe narty i używam je w sposób jaki mi się podoba i gdzie mam ochotę. Nikomu nic do tego. Tacy jesteśmy, można tego nie akceptować, próbować zmieniać, ale kulturę wypowiedzi należy zachować - bo w ten sposób sami dołączamy do grona "polaczków".

pozdrawiam

 

 

6 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

Ciekaw jestem ile kolega wykorzystuje potencjału swojego samochodu, roweru, telefonu oraz Żony 🙂


😉

pozdrawiam

Zdziwilbys się 🤣🤣🤣 

Ale co do żony to pojechałeś po bandzie i w tym momencie jesteś większym ….. niż ja w takim razie 🙂 

…ale śmiać mi się chce i tak i tak 🤣🤣🤣

 

Edytowane przez master32
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wykorzystywania potencjału żony i samochodu :D... Odkąd zmieniłem żonie auto nie mogę ogarnąć redukcji z międzygazem w trakcie hamowania. Mam zatem pytanie do tych bardziej wykorzystujących potencjał auta, czy natrafiali na podobne problemy na fabrycznych pedałach czy jednak problemem jest tutaj kierowca... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzymQ napisał:

Odnośnie wykorzystywania potencjału żony i samochodu :D... Odkąd zmieniłem żonie auto nie mogę ogarnąć redukcji z międzygazem w trakcie hamowania. Mam zatem pytanie do tych bardziej wykorzystujących potencjał auta, czy natrafiali na podobne problemy na fabrycznych pedałach czy jednak problemem jest tutaj kierowca... 

Za duza odległość między pedałami 😉 

W torowym saxo vts (ale z fabrycznymi pedałami) to piętą można było międzygazy robić, gdyż pedał przyspieszenia był mega blisko hamulca 😉 No i może w tym problem….

…chyba ze to podpucha i kupiłeś automat 🤣🤣🤣

Edytowane przez master32
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, master32 said:

Za duza odległość między pedałami 😉 

W torowym saxo vts (ale z fabrycznymi pedałami) to piętą można było międzygazy robić, gdyż pedał przyspieszenia był mega blisko hamulca 😉 No i może w tym problem….

…chyba ze to podpucha i kupiłeś automat 🤣🤣🤣

Nie było podpuchy. W poprzednich nie było problemu, a tu mam wrażenie, że gaz jest za głęboko... Jak tu żyć?! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, master32 napisał:

Osztyyyyy skąd Ty to masz 😳

Ale mnie zaskoczyłeś tym linkiem, kiedy to było…..:(

Ale stok petarda, szkoda ze się marnuje…bez problemu można byłoby poważniejsze zawody na nim robić bo różnica poziomów pozwala na rozegranie zawodów Fis dla juniorów 🙂 

Prawde mówiąc prawie się na nim „wychowałem” narciarsko wiec mega sentyment czuje do niego 😍

Ja tez mam ale do gor, bardziej turystyka, potem Rzeczka, choć w końcu i mi się udało na Rymarza trafić na skiturach z góry w dół... https://www.skionline.pl/forum/topic/31420-w-góry-na-skitury-sezon-202021/?do=findComment&comment=342495 twardo było choć nie widać. Dwa lata temu... a rok temu z Sowy na początek i koniec sezonu na dwie strony udało się zjechać.

https://www.skionline.pl/forum/topic/32796-w-góry-na-skitury-sezon-20212022/?do=findComment&comment=370403

DSC_2987.JPG.690665d1f8b2d4cc2d36600640f
DSC_2943.JPG.21fd357a198eb081c11bb2cfeb1
DSC_2912.JPG.ce0a3640e3d1cfca7312fa4892f
DSC_2897.JPG.e602aca4a398b12440854515160
DSC_2901.JPG.8a7125f47801595eead3f225bbb
DSC_2917.JPG.ee613e7553b1ef55f1d73020c6a
DSC_2916.JPG.cb196345abf142b474cd364f6cd
a teraz Sowa

DB114D0F-3B54-42B5-9ED6-8E2918A586B4.jpe
0F2A5AF4-23B8-4D36-A0F3-1D8989164AEC.jpe

Edytowane przez star
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SzymQ napisał:

Odnośnie wykorzystywania potencjału żony i samochodu :D... Odkąd zmieniłem żonie auto nie mogę ogarnąć redukcji z międzygazem w trakcie hamowania. Mam zatem pytanie do tych bardziej wykorzystujących potencjał auta, czy natrafiali na podobne problemy na fabrycznych pedałach czy jednak problemem jest tutaj kierowca... 

Szymek nie znamy twojej żony;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mig napisał:

Jeździłem kiedyś na wypozyczalnianych voelkl sl i byly wyraźnie mniej reaktywne niż nabyte później nowki. 

Stare slr z 2014 pomimo tłuczenia przez 8 lat po kilkanaście dni są i tak mniej "zużyte" niż nowe AM....

A jakie te am? Chyba nie mantry ani pure?

https://www.scott.pl/wiadomosc/385/Jeremie-Heitz-przedstawia-swoj-nowy-model-nart-PURE

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, master32 napisał:

 

Zdziwilbys się 🤣🤣🤣 

Ale co do żony to pojechałeś po bandzie i w tym momencie jesteś większym ….. niż ja w takim razie 🙂 

…ale śmiać mi się chce i tak i tak 🤣🤣🤣

 

Cześć

Brawo, inteligentna odpowiedź. Już mniej więcej wiem z kim dyskutuję. Celowo (bez podtekstów) przekroczyłem pewną granicę, ale "potencjał Żony" został uprzedmiotowiony - a nie taki był zamiar. Dałeś się podejść (być może ja też Twoim poprzednim wpisem), taka gra słów. Ja szeroko wykorzystuję potencjał mojej Połowicy, a i tak wiem, że jeszcze jest wiele obszarów nie zbadanych, leżących odłogiem. Ale pracuję nad tym.

Może coś więcej będziesz pisał, bo o CBD już wiem wszystko, a chińskiego niestety nie opanowałem w wystarczającym stopniu 😉

pozdrawiam

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

Ciekaw jestem ile kolega wykorzystuje potencjału swojego samochodu, roweru, telefonu oraz Żony 🙂

Już pisałem w tym temacie - jestem Polaczkiem i jeżdżę na sportowych nartach i co? Jakoś nie narzekam o ile nie są tępe. Jakoś się nie kopią na TRASIE, dla jasności. Po za trasa to jeżdżę jak nie opanuje sprzętu 😉.

pozdrawiam

Jak już jesteśmy przy telefonach. To zona próbowała moja kochankę Siri zagadywać, ale ta ja ignorowała... odpowiedziała w końcu na I love you... czyms w stylu: that's sweet. PS wczoraj prawie przekonałem do zakupu hondy h-Rv.. jezdzi starym jazzem... choć umnknela nam okazja beetle z kolorowymi siedzeniami każde w innym i zdrowy egzemplarz jak się potem dowiedzieliśmy, co ciekawe przez te siedzenia nikt nie chciał kupić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marcos73 napisał:

Cześć

Brawo, inteligentna odpowiedź. Już mniej więcej wiem z kim dyskutuję. Celowo (bez podtekstów) przekroczyłem pewną granicę, ale "potencjał Żony" został uprzedmiotowiony - a nie taki był zamiar. Dałeś się podejść (być może ja też Twoim poprzednim wpisem), taka gra słów. Ja szeroko wykorzystuję potencjał mojej Połowicy, a i tak wiem, że jeszcze jest wiele obszarów nie zbadanych, leżących odłogiem. Ale pracuję nad tym.

Może coś więcej będziesz pisał, bo o CBD już wiem wszystko, a chińskiego niestety nie opanowałem w wystarczającym stopniu 😉

pozdrawiam

A mówiłem, ze się polubicie, znam się na ludziach... lepiej niż na nartach;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Marcos73 napisał:

Cześć

Brawo, inteligentna odpowiedź. Już mniej więcej wiem z kim dyskutuję. Celowo (bez podtekstów) przekroczyłem pewną granicę, ale "potencjał Żony" został uprzedmiotowiony - a nie taki był zamiar. Dałeś się podejść (być może ja też Twoim poprzednim wpisem), taka gra słów. Ja szeroko wykorzystuję potencjał mojej Połowicy, a i tak wiem, że jeszcze jest wiele obszarów nie zbadanych, leżących odłogiem. Ale pracuję nad tym.

Może coś więcej będziesz pisał, bo o CBD już wiem wszystko, a chińskiego niestety nie opanowałem w wystarczającym stopniu 😉

pozdrawiam

…. I wzajemnie 🙂 bo to ja pierwszy sprowokowałem temat 🙂 a Ty sie dałeś wkręcić 🙂 czyli nie taki tęgi ten łeb masz 🤣 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, master32 napisał:

…. I wzajemnie 🙂 bo to ja pierwszy sprowokowałem temat 🙂 a Ty sie dałeś wkręcić 🙂 czyli nie taki tęgi ten łeb masz 🤣 

Łeb ma tęgi tylko nogi słabe;-) Fred kiedyś rzekł, jako rzecze Fred, ze ja mam mocne, nogi znaczy, a Mitek ma technikę:-) PS nie chwaląc się głowę też mam mocną.

Edytowane przez star
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, star napisał:

Łeb ma tęgi tylko nogi słabe;-) Fred kiedyś rzekł, jako rzecze Fred, ze ja mam mocne, nogi znaczy, a Mitek ma technikę:-) PS nie chwaląc się głowę też mam mocną.

A ten Ferdek tzn Fred to jeszcze tu jest ? 😁 bo tez był specyficzny 😆 ale coś nie widzę go w postach albo za mało na forum po prostu przebywam…;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
10 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Przecież to jest Bartek Tyrpa! Tylko On umie tak pięknie "pływać".

Pozdro

Ja mam ułatwione zadanie, bo często mi się jego filmiki podpowiadają z racji subskrypcji i zostawianych like'ów i sam widoczny strój już mi zapadł w pamięć. Ale jeśli Ty to wyczytałeś tylko ze stylu i nie patrząc na nic innego to: brawo Ty 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 10.03.2023 o 18:19, star napisał:

Wywiad z AB https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,150723,29537089,o-podrzuconym-piesku-dbaniu-o-planete-wyprawie-everest-ski.html#s=BoxWeekSl-2-2 oprocz psychy dobre serce; ostatnio z Tekieli i Kowalczyk na biegówkach w Jakuszycach a filmik tutaj

https://www.facebook.com/reel/895057528411281

Bez filmu tym razem, czym wy swietowaliscie?

No i od razu wiele osób zaczęło komentować nagłą zmianę w TVP. Wśród nich była Justyna Kowalczyk-Tekieli.

"Temu wieczorowi należy się kieliszek ulubionego przez Kacpra Amarone. Znów będę mogła rozmawiać z dziennikarzami TVP. Przez ostatnie lata sumienie mi nie pozwalało na żadne wywiady, programy, pracę tam, w czym mój Mąż mnie bardzo dopingował. Powodzenia w naprawianiu!" - stwierdziła wybitna polska sportsmenka.

https://www.skionline.pl/forum/applications/core/interface/file/attachment.php?id=92311

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...