Skocz do zawartości

Ku przestrodze


Chrońmy Rysie

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jan napisał:

na różnych ale współczynnika tarcia nie wyznaczałem i pracy magisterskiej z tego nie pisałem

Sprobuj jeździć na nartach, a nie zsuwać się na plecach w takim razie, zobaczysz, że też jest fajnie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. znane miejsce znany filmik. Ale na upartego w każdym większy ośrodku znajdziesz taka "popołudniową dojazdówkę". Z rana to pewnie zajebista i pusta trasa. BNa takie sytuacje - jeżeli już wcześniej nie ma mnie na dole - z rozbawieniem patrzę z jadącej w dól gondolki.

Po

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mitek napisał:

Taa. znane miejsce znany filmik. Ale na upartego w każdym większy ośrodku znajdziesz taka "popołudniową dojazdówkę". Z rana to pewnie zajebista i pusta trasa. BNa takie sytuacje - jeżeli już wcześniej nie ma mnie na dole - z rozbawieniem patrzę z jadącej w dól gondolki.

Po

Mitek ale dałeś dupy 😉 honor narciarza nie pozwala na zjazd gondolą do doliny 💪

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mikoski napisał:

Mitek ale dałeś dupy 😉 honor narciarza nie pozwala na zjazd gondolą do doliny 💪

Szczególnie, że wzdłuż linii lasu (filmik) jest kupę miejsca i komfortowo można sobie zjechać. Pomijając, ze szkoda czasu na gondolkę.

W ten sposób najwięksi forumowi twardziele okazują się miękiszonami i upadają mity.

I jak tu z tym żyć... 

😪

Edytowane przez Wujot2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikoski napisał:

Mitek ale dałeś dupy 😉 honor narciarza nie pozwala na zjazd gondolą do doliny 💪

To by był drugi punkt dekalogu skiforum

1. dobry narciarz nie upada

2. prawdziwy narciarz nie zjeżdża gondolą do doliny pod groźbą utraty honoru

Niestety w ostatnim dniu na Kronplatz straciłem honor, ale lepsze to niż ucięcie jaj przez Rafała za spóźnienie, bo jazda w dół czarną trasą byłaby wolna i niepewna z uwagi na mocny opad śniegu i deszczu

Edytowane przez Chertan
  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Chertan napisał:

. prawdziwy narciarz nie zjeżdża gondolą do doliny pod groźbą utraty honoru

To jest oczywista oczywistość  i co się dziwisz 😜 po trawie i błocie też się da byle było  dość mokro , pasemko śniegu pół metra szerokości to już wypas .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Chertan napisał:

To by był drugi punkt dekalogu skiforum

1. dobry narciarz nie upada

2. prawdziwy narciarz nie zjeżdża gondolą do doliny pod groźbą utraty honoru

Niestety w ostatnim dniu na Kronplatz straciłem honor, ale lepsze to niż ucięcie jaj przez Rafała za spóźnienie, bo jazda w dół czarną trasą byłaby wolna i niepewna z uwagi na mocny opad śniegu i deszczu

Trzeba było tak:

https://www.facebook.com/share/r/Zuzh2fw6PTq1G3MP/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kiedyś napisałem taki syntetyczny temat, coś o planowaniu i taktyce wyjazdów narciarskich i jazdy jako takiej. Chodziło głównie o jazdę przyjemna ale przede wszystkim bezpieczna. I tam umieściłem taki podpunkt: Sztuka rezygnacji i jej różne aspekty. Pozdro

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Chertan napisał:

Kto by mi te narty pozbierał, poza tym tam lasy, pogubić i porozbijać się można. 

Mi kiedyś narty przywiozła pewna holka, podsumowując moje szusowanie na plecach, dlouha jizda... czy coś w tym stylu, za wcześnie się poderwałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...