Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Wyjazd w Alpy ze Snowevents

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  2. Italy - Dolomity - Val di Fiemme 1 2 3 4

    • 85 odpowiedzi
    • 18,8tys. wyświetleń
  3. No właśnie gdzie?

    • 4 odpowiedzi
    • 2,6tys. wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 5,5tys. wyświetleń
    • 59 odpowiedzi
    • 8,9tys. wyświetleń
  4. #otwieraMY gdzie z Krakowa?

    • 8 odpowiedzi
    • 3,2tys. wyświetleń
  5. Ski Juwel czy Nauders?

    • 6 odpowiedzi
    • 4tys. wyświetleń
  6. Sucha Beskidzka, co w pobliżu?

    • 3 odpowiedzi
    • 3,3tys. wyświetleń
  7. Który lodowiec w Austrii wybrać?

    • 9 odpowiedzi
    • 4,2tys. wyświetleń
  8. listopad możliwie bliska austria?

    • 2 odpowiedzi
    • 2,9tys. wyświetleń
  9. narty 11-14 czerwiec...? 1 2 3

    • 59 odpowiedzi
    • 8,5tys. wyświetleń
  10. Szczyrk czy inne ośrodki?

    • 6 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
  11. Wisła Skolnity

    • 15 odpowiedzi
    • 4,6tys. wyświetleń
  12. do skasowania

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5tys. wyświetleń
  13. Z Szaflar 1 2

    • 36 odpowiedzi
    • 7tys. wyświetleń
  14. z sellaronda do cortina

    • 4 odpowiedzi
    • 3,1tys. wyświetleń
  15. Polish days

    • 14 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
  16. Kappl i trasa nr 15

    • 10 odpowiedzi
    • 3tys. wyświetleń
  17. val thorens orelle w kwietniu

    • 1 odpowiedź
    • 2,8tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,1tys. wyświetleń
  18. Tonale - ponte di legno początek grudnia

    • 2 odpowiedzi
    • 4,4tys. wyświetleń
    • 76 odpowiedzi
    • 13,5tys. wyświetleń
  19. Kitzbűhel czy SkiWelt Wilder Kaiser

    • 3 odpowiedzi
    • 5,4tys. wyświetleń
  20. Wisła latem

    • 7 odpowiedzi
    • 4,6tys. wyświetleń
  21. Co to za stacja narciarska?

    • 7 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...