Skocz do zawartości

Kappl i trasa nr 15


MajkaW

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie wybierzemy się w marcu do Iscggl/ Kappl. Mieszkać będziemy w Kappl. Ktoś z Was może jeździł w / Kappl/ na nartach i  zjechał na dół trasą nr.15 o nazwie Oberhaus Hof. Według mapy wychodzi ona koło naszego domu...

Interesuje mnie czy tym czymś da się zjechać bez ściągania nart, wspinaczki czy skoków z 3m skały

poniżej mapa

880e785c580f7098_4596ee7c364c7bb7@2x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko spoko;-)
Tu też jakoś nie straszą:
A long, intermediate slope leads to the base station in Kappl. A ski route leads to the communities of Oberhaus and Hof, but there are no lift connections.
PS jeździć nie jeździłem, ale podoba mi się idea zjazdu na nartach:-) w Sopocie mieszkam zwykle na plaży podobna idea także zimą;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie wybierzemy się w marcu do Iscggl/ Kappl. Mieszkać będziemy w Kappl. Ktoś z Was może jeździł w / Kappl/ na nartach i zjechał na dół trasą nr.15 o nazwie Oberhaus Hof. Według mapy wychodzi ona koło naszego domu... Interesuje mnie czy tym czymś da się zjechać bez ściągania nart, wspinaczki czy skoków z 3m skały poniżej mapa Dołączona grafika

W marcu marne szanse, prawie niemożliwe. Zależy gdzie dokładnie chcesz dojechać, może do Oberhaus dojedziesz, choć nie na pewno, dalej na pewno nie. Zjeżdżałem nią pod dom kiedyś jakoś w styczniu, przełom lutego, puch wszędzie, masa śniegu itd., ale nie dalej niż do pierwszej grupy zabudowań. Poza tym, ile można jeździć w Kappl, skoro kwadrans obok jest Ischgl, dalej Galtür, blisko See, wszędzie warto być choć oczywiście Ischgl jest dużo większe od pozostałych w sumie :) Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu marne szanse, prawie niemożliwe.
Zależy gdzie dokładnie chcesz dojechać, może do Oberhaus dojedziesz, choć nie na pewno, dalej na pewno nie.
Zjeżdżałem nią pod dom kiedyś jakoś w styczniu, przełom lutego, puch wszędzie, masa śniegu itd., ale nie dalej niż do pierwszej grupy zabudowań.

Poza tym, ile można jeździć w Kappl, skoro kwadrans obok jest Ischgl, dalej Galtür, blisko See, wszędzie warto być choć oczywiście Ischgl jest dużo większe od pozostałych w sumie :)


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

na Kappl jest przeznaczony 1 dzień w środku tygodnia i sobota w dzień wyjazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kappl ma sens w przypadku kiepskiej pogody w Ischgl.

Kappl jest wyjątkowo ładne, malownicze itd. mimo że niezbyt duże - szkoda byłoby tych widoków ;) Na gorszą pogodę Galtür może byc, bo często jest osłonięte od wiatru, inni stoją a tam się kręci, ale najlepsze przy zamieci jest ...Ischgl :) Tam jest sporo fajnych, konkretnych tras czy wariantów, w lesie, spod Idalpu na sam dół lub do pośrednich :) na samej trasie 1 + 1a można piłować parę godzin :) Gwyn: jest tak samo, więc korzystamy z własnych busów bo szybciej i prościej. W całej historii może raz czy dwa skorzystałem ze skibusa, żeby dojechać do dolnej stacji w Kappl, powrót na nartach ...a korzystałem dlatego że byliśmy zasypani u góry :) tzn. dało się, tylko po co, skoro pod kwaterą był darmowy transport Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...