Jump to content

clip1

Members
 • Posts

  71
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

clip1's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. To tylko dodam że teraz mam caterpillary które są lekkie wygodne i fajnie wyglądają poza szlakiem. Ale przemakają zanim je wyjmę z bagażnika ...
 2.   Cena praktycznie ta sama. Decathlony wyższe są i się zastanawiam czy lepiej nie zagrają ze stuptutami
 3. a takie:   https://www.decathlo...546262&c=Czarny   ?   ja wiemże decathlon co do zasady u sporej części osób wywołuje uśmiech ale np rowery mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
 4.   a ten tlen to nie własnie dlatego że trafiła się okazja i nie było czasu na porządną aklimatyzację?
 5. Nie chcę absolutnie deprecjonować ich osiągniecia ale czy to nie jest tak że oprócz umiejętnosci, organizacji, sprzętu to trzeba mieć mega szczęscie z pogodą? Czy Nepalczycy nie byli tymi co mając mega dobry zespół mega umiejętnosci po prostu jako pierwsi dodatkowo wyrzucili 5 "szóstek" z rzędu?
 6. Czołem,   Co kupić żeby można było kilka godzin chodzić po głębokim sniegu  na prostych góskich trasach (bieszczady / karkonosze itp.) i zachować ciepłe / suche stopy? Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Czy jest szansa żeby jakiś decathlon za kilka stów dał radę? Czy raczej coś porządnego za osiem stów - tysiaka? Generalnie to buty będą używane kilka razy w roku na amatorskie wycieczki i trochę mi szkoda tego przysłowiowego tysiaka, ale jak za 3 stówy mają chlupać albo obcierać po godzinie to też bez sensu. Takie już mam    
 7.   webasto zimą wyrobi w takim kamperze? czy trzeba się podłączać do prądu?
 8. gdzie można w listopadzie pojeździć w austrii? Do tej pory zawsze jeżdziełm styczeń - marzec więc kompletnie nie wiem czego się spodziewać wcześniej. Musi być lodowiec? Jaka wtedy jest pogoda? Gdzieś mi wpadła zorganozowana oferta do Kaprun. Rozumiem że wtedy to tylko Kitzsteinhorn czyli 3 trasy na krzyż? Reszta tam przy Zell am See będzie zamknięta? Zresztą tam nawet jak wszystko otwarte to wybór raczej mały.   Do Włoch jakoś mi się nie chce tłuc samochodem. 
 9. główne ryzyko to nie jest zachorowanie tylko zamknięcie granic albo wprowadzenie 2-tygodniowej kwarantanny albo w austrii dla polaków albo w polsce dla powracających z zagranicy ... a od tego chyba nikt nie ubezpieczy ...
 10. hej,   jak podchodzicie do tematu planowania wyjazdów zagranicznych w swietle potencjalnych ograniczeń w przemieszczaniu? Głupio by było wydać tysiaka na apartament a potem nie pojechać bo zamkną granicę albo zrobią obowiązkową kwarantanne. Z drugiej strony jak się nie zarezerwuje z wyprzedzeniem to last minute zostają same po 2 albo 3 tysiace za tydzień. Tak źle i tak niedobrze.  
 11.   czy ten post to jeszcze tematyka narciarska czy już inna? 
 12. czas przejazdu to funkcja umiejętnosci, osiągów samochodu i bezczelnosci   tym ostatnim można dużo nadrobić
 13. jeżeli chodzi o motoryzację to jest akurat dużo modeli które mają mniejszą tolerancję na błędy np. 911 albo honda s2000 Tylko że to dotyczy jazdy sportowej albo pseudo sportowej. A w nartach te teksty są serwowane z reguły przy modelach cywilnych.   A tak z innej beczki czy magnumy to są narty "trudne" bo ja się właśnie na nie przesiadłem z pianek i nie zauważyłem żeby mi nie chciały wybaczać błędów których robię sporo. Jak dla mnie jeździ się łatwiej ...
 14. To może konkretniej. Jakie są najpopularniejsze błedy?    - Skręt całym tułowiem (ja to nazywam ludzik Lego) - Jazda na piętach - brak angulation jak to mówią na jutubach - inne? - niech się wypowiedzą fachowcy   I teraz jak powyższe błędy mogą być wybaczone lub nie? Czym skutkuje jak narta wybaczy ludzika Lego a czym jak nie?
 15. Jak to jest z dopasowaniem butów dla juniora? Muszą być na styk tak jak dla dorosłego? Kupiłem młodej w zeszłym roku z lekkim luzem i teraz mówi: tato ciasne. 600zł na 6 dni jazdy ...   To bardzo zły pomysł żeby kupić teraz z zapasem na przyszły rok?  
×
×
 • Create New...