Gdzie na narty?
Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.
421 tematów w tym forum
-
- 0 odpowiedzi
- 3,3tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 2tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 1,6tys. wyświetleń
-
- 1,3tys. odpowiedzi
- 116tys. wyświetleń
-
- 199 odpowiedzi
- 18,9tys. wyświetleń
-
- 120 odpowiedzi
- 16,7tys. wyświetleń
-
- 99 odpowiedzi
- 9tys. wyświetleń
-
Czarny Groń 1 2 3 4
- 89 odpowiedzi
- 13,3tys. wyświetleń
-
- 87 odpowiedzi
- 9,3tys. wyświetleń
-
- 76 odpowiedzi
- 13,5tys. wyświetleń
-
- 61 odpowiedzi
- 10,2tys. wyświetleń
-
- 59 odpowiedzi
- 8,5tys. wyświetleń
-
- 59 odpowiedzi
- 8,9tys. wyświetleń
-
- 56 odpowiedzi
- 6,4tys. wyświetleń
-
- 53 odpowiedzi
- 11,4tys. wyświetleń
-
- 51 odpowiedzi
- 7,8tys. wyświetleń
-
- 49 odpowiedzi
- 8,3tys. wyświetleń
-
- 42 odpowiedzi
- 3,7tys. wyświetleń
-
- 40 odpowiedzi
- 4,6tys. wyświetleń
-
- 39 odpowiedzi
- 3,5tys. wyświetleń
-
- 39 odpowiedzi
- 5,6tys. wyświetleń
-
- 38 odpowiedzi
- 7,1tys. wyświetleń
-
- 37 odpowiedzi
- 9tys. wyświetleń
-
- 36 odpowiedzi
- 3,1tys. wyświetleń
-
- 36 odpowiedzi
- 8tys. wyświetleń
