Jump to content

danyw

Members
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

danyw's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Szanowny kolego i tu masz rację. Wydaje mi się ,że czas się mierzyć z lepszymi od siebie a nie słabszymi.Wtedy dopiero jest szansa na doskonalenie i frajda z ewentualnego sukcesu. Nie wiem jak jeździsz bo nie mogłem w tym roku jechać i tego ocenić ale z tego co piszesz- "zawodowiec" to raczej na zawodach ski forum się "marnujesz" . Bez urazy i pozdrawiam serdecznie.
 2. Kolejne pytanie do osób które były Gdzie są najszersze stoki (łąki ) Folgarida , Marilleva , Madonna , Pejo itp - na terenach które obejmuje karnet Skirama ?
 3. No wyjazd za 10 dni a ja jeszcze nie wszystko wiem. Czy zna ktoś z was link do mapy tras z bardzo dobra rozdzielczością i numeracją tras wraz z opisem w FM I Madonny?
 4. w drugą stronę tyle samo? Przez Austrię leciałeś? Przez Austrię leciałeś? te 16 euro to opłaty w jedna stronę tylko we Włoszech czy na całej trasie?
 5. Jak rozumiem wyprawa 9-14 do Madonny i z powrotem to na nartach tak? Nie pamiętasz nazwy tej knajpy?
 6. Rewelacja podeślij mi nr tel na prv to na pewno zadzwonię. A z jakiego miasta wyruszacie? Gdzie będziecie spali?
 7. No tu masz rację źle zadane pytanie. Koryguję swój błąd Ile będą wynosiły opłaty za płatne autostrady, ewentualne tunele na mojej trasie?Proszę o info o wszystkich odcinkach płatnych i wysokości tych opłat również na terenie innych państw na mojej trasie. Użytkownik danyw edytował ten post 29 styczeń 2012 - 19:21
 8. Witam Jadę do Marillevy 10 .02.2012 trasą http://maps.google.p...&mra=ls&t=h&z=5 Czy tu czekają mnie jakieś dodatkowe opłaty na terenie Włoch?
 9. Dalej chłopaki jesteście zainteresowani wyjazdem? Jeśli tak podeślę wam info na prv
 10. Z racji zbliżającego się terminu wyjazdu na dechy 10 lutego śledzę kamerki internetowe w Marillevie i Folgaridzie. Obrazki są obiecujące ale nic mi nie mówią trasy które są tam pokazywane. Proszę o wasze na których trasach najlepiej jeździć z dzieciakami 10-11 lat.Przypominam,ze śpimy Marilleva 1400. Podaję link do kamerek. Myślę ,że dzięki temu sobie to jakoś uporządkuje http://www.skiinfo.i...D-3610-it.jhtml http://www.visittren...ebcam-folgarida http://www.visittren...ebcam-marilleva
 11. Co racja to racja 4 latek może nie dać rady. Jest plan aby w jednym dniu zrobić 2 grupy. Jedna zostaje w Mrillevie i tam śmiga ze słabiej szusującymi a 2 od rana stokami na Madonnę. To chyba optymalne rozwiązanie?
 12. TU opis wydarzeń dla tych co nie wiedzą o co chodzi http://www.fireworld...review.php?id=3
 13. Tak sobie pomyślałem,że jakby ktoś się chciał podłączyć na ten wyjazd w czasie ferii np z ekipy z wyjazdu Na Kaprun to można domówić pokoje. Termin 11-18.02.2012 Decyzja padła na Marilleva 1400 ale mam też namiary na Folgaridę Użytkownik danyw edytował ten post 15 listopad 2011 - 20:04
 14. Pełna zgoda wypadki losowe to wypadki losowe ale jeśli ktoś jak w ostatniej chwili nie jedzie bo mu warunki nie odpowiadają to powinien za siebie zapłacić. Oczywiście jest to mrzonka bo raczej nie zapłaci. Może pewnym rozwiązaniem będzie stworzenie czarnej listy "artystów" którzy nie będą mieli wstępu na wyjazdy z forum. Do tego należy pobierać większe zaliczki wtedy trudniej o wycofanie się w ostatniej chwili.
×
×
 • Create New...