Jump to content

alvaro99

Members
 • Posts

  141
 • Joined

 • Last visited

alvaro99's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. A jak z cenami tu i tu? Zakwaterowanie, restauracje? Jadę z dwójką dzieci więc to mnie ważne.
 2. Witam!   Czy ktoś może był w tych dwóch ośrodkach i mógłby je porównać? Ja byłem tylko w Białce kilkukrotnie poza sezonem i nawet dało się pojeździć.... i tak zastanawiam się nad Zieleńcem, bo obecnie mają promkę na przedsezonowe karnety i nie wiem czy się nie skusić.... Zależy mi raczej na dłuższych trasach, oceniam się na 7-8. Z góry dzięki za odpowiedzi i cenne informacje.
 3. No właśnie miałem się jutro wybrać do krakowsport ale z tego co widzę tylko produkt na zamówienie: https://www.krakowsp...=head raptor rs   a w tym drugim nie da się sprawdzić.
 4. Muszę gdzieś dorwać te Raptory w Krakowie i poprzymierzać.
 5. W końcu jakiś konkretny post, dzięki!   Przymierzając tego atomica z flexem 120 miałem właśnie wrażenie, że jest dość miękki, taki bambosz w porównaniu do RC4.
 6. Myślę że max 120, nie chce się bardziej katować na stoku.   Obecnie mam Fischery RC4 jakieś stare ale dają radę.
 7. Hawxy okej, Raptorów nie mierzylem ale raczej nie mam problemów z butami. Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
 8. Witam! Jak w temacie, Hawxy mam okazje kupić po promocyjnej cenie, co byście bardziej polecili dla zaawansowanego narciarza? Raptory duuużo lepsze? Pozdrawiam Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
 9. Cześć! Jakie warunki w Szczyrku? Był ktoś?   Pozdrawiam   Update: Ale beznadzieja, nie ma biletów czasowych tylko dniowe!
 10. Ja dotarłem dzisiaj. Jutro się podzielę wrażeniami z jazdy. Byłem zajrzeć na stok, po południu śnieg kasza.
 11. Wybieram się do Białki 16.03.17 jak myślicie, będzie jeszcze na czym jeździć? Mają jeszcze jakiś zapas śniegu czy wszystko niknie w oczach?
 12. Cześć!   Mam taki sam dylemat. Od dawna jeżdżę na Fischerach WC SC (rocznik już nie pamiętam który ale bardzo stary). Początkiem sezonu byłem w Białce i pożyczyłem owe Heady i.SL i powiem Ci szczerze, że jest MOC! Tego samego dnia testowałem Sztokle CX, SC, Atomic'i, Salomony, Fischery WC (nowsze od moich ale nie model tegoroczny), Dynastary itd. https://drive.google...TzQ?usp=sharing   Powiem Ci jedno, Heady idą jak burza! Są twarde i ciężkie (konstrukcja podobna do moich starych Fischerów), Sztokle CX wg mojej własnej oceny zachowywały się duuużo gorzej, chociaż SC były też świetne. Heady bardzo dobrze trzymają się podłoża przy bardzo szybkiej jeździe, częstych skrętach, czy to na muldach, czy w kopnym śniegu (mówię tutaj o jeździe wyłącznie na krawędziach). Niestety nie miałem okazji przetestować Fischerów WC SC tegorocznych, a szkoda!  Na razie jestem zauroczony Headami.   A mimochodem chciałem zapytać czym różni się HEAD i.SL od i.SLR? Widzę, że cenowo i.SLR wychodzi baaardzo korzystnie, a nie miałem okazji pojeździć.
 13. Praktycznie na wszystkich. Zdecydowanie luźniej przy trasie z dwoma orczykami i wleczącym się krześle. Reszta mega oblegana.
 14. A to zdjęcie z dzisiejszego popołudnia... Dobrze, że już wyjechałem i życzę powodzenia wszystkim wytrwałym   PS - wieczorkiem faktycznie luźno, ale jak kto woli... Ja wolę zajęcia pozalekcyjne
×
×
 • Create New...