Jump to content

mario_fun

Members
 • Posts

  280
 • Joined

 • Last visited

mario_fun's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jest wyjazd z Lublina 4 marzec 2012 do Bukovela na Ukrainie http://www.skiforum....etny-zapraszamy. Zapraszam
 2. Byłem w grudniu 2011 na wyjeżdzie do Bukovel z metaal. Było super. Z wyjazdu jestem bardzo zadowolony i pisze się na obecny wyjazd !!! Trasy w Bukovel codziennie były przygotowane super !!! Wszystkie trasy są już otwarte !!! Jest ich tylko 52 km !!! Wszystkie wyciągi, to krzesła 4-osobowe !!! Kolejek brak. Wyjazd w niedziele, bo od poniedziałku do czwartku są dużo tańsze karnety i prawie puste trasy W razie pytań o wyjazd proszę o kontakt na PW lub na mój tel:793394539 (uzgodniono z organizatorem wyjazdu -metaal)
 3. U mnie w nocy było - Chełm, tylko; -26 oC i meteogrup, to potwierdza !!! Tej nocy ma być -30 oC I to nie są rekordy zimna !!!
 4. Do 500 lub 600 zł kupić nowe buty z fleksem 80 -100 to prawie niewykonalne... chyba , że kupisz je po sezonie, czy latem...
 5. Obecnie już są ferie, nawet w tygodniu jest dużo ludzi na stoku, a w weekend jest mnóstwo -tak jak byś jechał salalom !!! zobacz w kamerkach na Jaworzynie i Sotwinach !!!
 6. To dobrze, że jesteś zadowolony z zakupu, bo jeśli pamiętasz, to doradziłem ci te narty. Ciesze się, że dobrze doradziłem !!! Swoje pierwsze buty narciarskie kupiłem w makro i nie byłem z nich zadowolony, jedna cholewka bardziej wyginała się do przodu !!! i musiałem kupić nowe buty !!! Pozornie tylko zaoszczędziłem pieniądze !!! Dopiero po problemach z cholewką sprawdziłem, czy były to buty katalogowe, okazało się, że były produkowane tylko dla marketów, tak jak te o które pytałeś !!! Dzwoniłem nawet do importera na Polskę firmy Atomic i powiedzieli mi jasno, że buty dla marketów są gorszej jakości !!! Niska cena musi z czegoś wynikać !!! Użytkownik mario_fun edytował ten post 18 styczeń 2010 - 00:33
 7. Już przetestowałeś na stoku swoje nowe Atomic SX 10 ? Jeśli tak, to jak je oceniasz ? Trafiony zakup ?
 8. To znaczy, że te buty - ten model został specjalnie wyprodukowany dla marketów. Moim zdaniem nie kupuj !!! Szukaj teraz odpowiednich butów w sklepach narciarskich, a jak znajdziesz je, to wtedy możesz je taniej kupić w necie !!!
 9. Sprawdz, czy te buty są katalogowe - czy są w katalogu producenta, sprawdz na stronie www producenta. W makro jest dużo butów narciarskich które są tylko w sprzedazy w marketach i niestety są one gorszej jakości niż te dostępne we wszystkich sklepach ze sprzętem narciarskim. Jeśli te buty są w katalogu producenta, to myslę, że warto je kupić ... za te pieniądze w makro...
 10. Koniecznie weż kilka godzin szkolenia u świetnego instruktora !!!
 11. Proponuję ci narty uniwersalne : Fischer progresor 9 lub ich odpowiednik Head supershape magnum. Długość 176, bo chyba dłuższych tych nart nie ma. Najlepiej jak przed kupnem przetestujesz wybrane modele na stoku !!! Koniecznie po zakupie nowych nart, kilka godzin szkolenia u świetnego instruktora !!!
 12. Salomon crossmax V10, to są narty z sezonu 2006/2007 : http://www.skionline...&id_modelu=1992 Teraz koniecznie weż kilka godzin szkolenia u dobrego instruktora narciarstwa !!!
 13. Wszystko O.K. z nartami... mam 2 pary nart. Te z linku sa z wypożyczalni, bo maja wiązania rentalowe i takich uzywanych bez zobaczenia ich w realu, z takimi wiązaniami nie kupuj !!!
 14. Tak, to te, co w powyższym linku...
×
×
 • Create New...