Skocz do zawartości

Jak zostać fajnym narciarzem


star

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, KrzysiekK napisał:

Współrzędne jak tam dojechać i czy stok chodzi … dzieci zostawię na Zwardoniu 

Krzysiu

Przeca to z zeszłego roku ze ZW, Ewka, Beata i Szymek. Chyba się przytrułeś po grochówce, albo za kłapczywie jadłeś, bo była za darmo 😉

pozdro

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Marcos73 said:

Krzysiu

Przeca to z zeszłego roku ze ZW, Ewka, Beata i Szymek. Chyba się przytrułeś po grochówce, albo za kłapczywie jadłeś, bo była za darmo 😉

pozdro

Przodem bez kasku? Chyba też się musiałem struć grochówką... Nie pamiętam tego, taka była impreza... 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzymQ napisał:

Przodem bez kasku? Chyba też się musiałem struć grochówką... Nie pamiętam tego, taka była impreza... 

To było jak postanowiłeś jeździć tyłem, czyli dla wszystkich innych przodem. A grochówka była leśnicza, więc nie wiadomo jakich grzybków dodali, ale były prima sort, bo wszyscy żyją, ale nikt nic nie pamięta.

pozdro

ps. Beata na desce??? Do dzisiaj nie wie że potrafi na niej jeździć.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, .Beata. said:

A właśnie miałam pytać, co mi było, bo nie jadłam tej grochówki…

Ja też nie jadłem. Dziwne. Jednak leśnikom tak się podobała forumowa impreza, że zadbali o to, żeby nam się terminy znowu pokryły. W tym roku bardziej świadomie będziemy patrzeć na ich darmowy poczęstunek, to może dojdziemy prawdy.

Edytowane przez SzymQ
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcos73 napisał:

Krzysiu

Przeca to z zeszłego roku ze ZW, Ewka, Beata i Szymek. Chyba się przytrułeś po grochówce, albo za kłapczywie jadłeś, bo była za darmo 😉

pozdro

Jakbym łapczywie jadł to bym szybciej jeździł biorąc pod uwagę naturalne właściwości napędzające szybko spożytej grochówki. Szymek nie … jechałby do tyłu i co innego by prezentował … Ela, Beata ? Hmmmmm w sumie możliwe 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
15 minut temu, Marcos73 napisał:

Polubiłaś prasowanie?

pozdro

I ty? A już miałem Janowi napisać, że może trzeba by wyprasować zwoje mózgowe, może lepiej zaczną działać, ale się powstrzymałem...

ps kontynuując: Nie sprzedawaj nikomu namiarów na miejscówkę i linię freerajdową szczególnie po świeżym opadzie. Kwaterą też się nie dziel. No chyba, że słaba była.
Mozesz go urazić.

Edytowane przez star
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, .Beata. napisał:

Oj tam oj tam będzie, jak oprócz leśników do kolejarzy się wkręcimy… mają imprezę 1 marca

Kolejarze jadą pociągiem więc przyjeżdżają już nagrzani, wiem, bo tata jeździł na grzyby, kolejarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ktoś w kolejce do wyciągu pakuje się pomiędzy Twoje narty podjeżdżając pod samą dupę, albo wpierniczy Ci się wprost na twoje wycacane narty po raz 1, 2, 3, ..., 10 nie zwracaj mu uwagi, nie odpychaj kijami ani łokciami, najlepiej nie obracaj się i zdawaj się nie zauważyć. Tym bardziej gdy nie ma kijków i wali na rentalach. Możesz go urazić.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kubis napisał:

Gdy ktoś w kolejce do wyciągu pakuje się pomiędzy Twoje narty podjeżdżając pod samą dupę, albo wpierniczy Ci się wprost na twoje wycacane narty po raz 1, 2, 3, ..., 10 nie zwracaj mu uwagi, nie odpychaj kijami ani łokciami, najlepiej nie obracaj się i zdawaj się nie zauważyć. Tym bardziej gdy nie ma kijków i wali na rentalach. Możesz go urazić.

Nie zaczynaj rozmów z pijanymi rodzicami nt wychowania jeśli tak zachowywała się ich latorośl. Tym bardziej jak tak zachowywali się oni sami. Możesz ich urazić. A oni ciebie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

To można saute

Nie krytykuj puszczanej muzyki. Mozesz urazić fanow Taylor Smith i trapu.

ew. zmienić na Swift, wszak Grammy oraz skasować literkę t i będzie git sztywniuteńko rap ze stolycy wszak babcia mieszkała obok Dymszy po sąsiedzku przy Koscielnej, nawiasem mówiąc babci urazić już nie możesz https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,3056863.html mamy też nie a ona sierotą z powstania warszawskiego http://domstrobow.prv.pl/historia.html poniekąd, w książce Ocalone Dzieciństwo Krysiaka pisali

 

 

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kordiankw napisał:

Czy fakt mieszkania w sąsiedztwie kogoś znanego, czyni tę osobę również znaną? Tak tylko pytam, bo wielokrotne przypominanie tego, nie spowoduje, że tak się stanie.

Najważniejszy jest upór...jak będziesz słuchał dzień w dzień Stonsów to w końcu i do Ciebie ustawi się kolejka po autografy.. 🙂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...