Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.02.2024 o 15:47, Lexi napisał:

Po prostu solidny rocznik. 👍

Jaka jest największa zaleta bycia po 50-tce? 
Robiliśmy największe głupoty zanim wynaleziono internet i nie ma na to żadnych dowodów. 😁😁😁

Edytowane przez kordiankw
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Z całym szacunkiem,a masz to udokumentowane,jakiś filmik? 

 

Z takimi komentarzami spotkałem się nie raz ale nikt nie mógl tego udowodnić.

Nie wierzę w to bo w Polsce raczej nie ma takiego gościa ktory podciąga się 50 razy prawidłowo czyli w pełnego wyprostu do powyżej brody z wzrokiem skierowanym przed siebie ,nie w niebo.

Był taki ze Śląska też 60 latek Jan Wyduch który podciągnął się 64 razy na drążku ale to nie były pełne podciągnięcia ,jest internecie.Ale pełen szacun dla niego oczywiście.

Poza tym wiem ile trzeba ćwiczyć żeby się podciągnąć np  30 razy ,a co dopiero 50 .

W youtubie możesz znaleźć zawody w podciaganiu na drążku i pokaż mi takiego który się tyle podciąga. No chyba że ty,ale to najpierw udokumentuj.

Albo udokumentuj najpierw chociaż 20 pełnych pidciagnięć.

Pozdrawiam 

 

Edytowane przez Tadeo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kordiankwWitek, a po co Ci ta kieszonka na plecach w spodenkach? Ja siłkę macham od lat 90, ale jakoś rosnąć nie chce ani wyraźnie siła, ani masa, ale to kwestia pewnie żarcia i w ogóle podejścia, od pewnego czasu nawet nie chcę szerzej, bo w ciuchy nie wejdę, a w marynarach sporo chodzę i byłoby słabo. Podciągania na rekord nie robiłem nigdy, na pewno kilkanaście razy tak, podchwytem. Ale to jakiś czas temu, potem bicek coś zabolał i pewne rzeczy musiałem odstawić. Teraz siłka to pretekst do słuchania podkastów, zamiast leżenia na dupie z piwkiem i słuchania w tej pozycji. A w ogóle to po prostu lubię.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Tadeo napisał:

Był taki ze Śląska też 60 latek Jan Wyduch który podciągnął się 64 razy na drążku ale to nie były pełne podciągnięcia ,jest internecie.Ale pełen szacun dla niego oczywiście.

Jan Wyduch zwany u nas w Mikołowie Jasiu Balon ma się dobrze i forma jaką prezentuje tylko pozazdrościć . Czasami wpadam na jego siłownię mam 300 metrów od domu . W Mikołowie jest ikoną kulturystyki 💪 sporo tytułów mistrza Polski posiada na swoim koncie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tadeo napisał:

Z całym szacunkiem,a masz to udokumentowane,jakiś filmik? 

 

Z takimi komentarzami spotkałem się nie raz ale nikt nie mógl tego udowodnić.

 

 

Ale ja nic nikomu nie staram się udowodnić, postawiłem sobie taki cel i go osiągnąłem. Nie robiłem tego aby chwalić się filmikiem na fb czy YouTube, tylko aby się przekonać czy będę w stanie. Nie ukrywam, że zainspirował mnie twój film z jakichś zawodów, który widziałem dawno temu. 
A jeśli chodzi o to ile trzeba ćwiczyć, to ja doskonale wiem. Robiłem to od dziecka pomagając rodzicom w gospodarce, później przez okres szkoły średniej i studencki, kiedy to trenowałem gimnastykę i wielobój, a na zawodowej służbie wojskowej kończąc. I nie była to służba w jednostce w której towarzystwo leczyło od rana kaca, tylko każdego dnia trzeba było dbać o swój rozwój. Pomimo, że od dwudziestu dwóch lat jestem na emeryturze, nadal jestem aktywny zawodowo i sportowo. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tadeo napisał:

Był taki ze Śląska też 60 latek Jan Wyduch który podciągnął się 64 razy na drążku ale to nie były pełne podciągnięcia ,jest internecie.Ale pełen szacun dla niego oczywiście.

Bardzo ciekawy człowiek gdyby kogoś interesowało  link 🤪 

https://youtu.be/4uyzsHkzbmI?si=OrBaKmeZQKgQ-6Jb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kordiankw napisał:

Ale ja nic nikomu nie staram się udowodnić, postawiłem sobie taki cel i go osiągnąłem. Nie robiłem tego aby chwalić się filmikiem na fb czy YouTube, tylko aby się przekonać czy będę w stanie. Nie ukrywam, że zainspirował mnie twój film z jakichś zawodów, który widziałem dawno temu. 
A jeśli chodzi o to ile trzeba ćwiczyć, to ja doskonale wiem. Robiłem to od dziecka pomagając rodzicom w gospodarce, później przez okres szkoły średniej i studencki, kiedy to trenowałem gimnastykę i wielobój, a na zawodowej służbie wojskowej kończąc. I nie była to służba w jednostce w której towarzystwo leczyło od rana kaca, tylko każdego dnia trzeba było dbać o swój rozwój. Pomimo, że od dwudziestu dwóch lat jestem na emeryturze, nadal jestem aktywny zawodowo i sportowo. 

Lepiej byś o tej emeryturze nie wspominał;-) u mnie w robocie dwóch emerytowanych policjantów dorabia sobie, chłopy na schwał jak ty.

Edytowane przez star
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kordiankw napisał:

Każdy w swoim życiu podejmuje jakieś decyzje, moja była taka i teraz czerpię z niej korzyści. 

Nie o twojej decyzji tu mowa, a o systemie, beneficjenci każdego chorego rozwiązania się znajdą to jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, star napisał:

Nie o twojej decyzji tu mowa, a o systemie, beneficjenci każdego chorego rozwiązania się znajdą to jasne.

No nie do końca, bo gdy ja podejmowałem decyzję o zostaniu trepem, pracowałem jako maszynista i zarabiałem tyle co moja siostra nauczycielka i szwagier strażak razem. Koledzy w pracy pukali się w czoło mówiąc co ja robię. Po pięciu latach ja współtworzyłem coś co jest naszym dobrem narodowym, a koledzy maszyniści musieli zacząć rozglądać się za nową robotą, bo tranzyt do ZSRR się skończył.

Podejmując decyzję doskonale wiedziałem, jakie przywileje przysługiwały różnym grupom zawodowym. W podstawówce chciałem być górnikiem, a w szkole średniej myślałem czy nie przenieść się do szkoły cyrkowej w Julinku, bo zawsze lubiłem akrobatykę.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tadeo napisał:

Z całym szacunkiem,a masz to udokumentowane,jakiś filmik? 

 

Z takimi komentarzami spotkałem się nie raz ale nikt nie mógl tego udowodnić.

Nie wierzę w to bo w Polsce raczej nie ma takiego gościa ktory podciąga się 50 razy prawidłowo czyli w pełnego wyprostu do powyżej brody z wzrokiem skierowanym przed siebie ,nie w niebo.

Był taki ze Śląska też 60 latek Jan Wyduch który podciągnął się 64 razy na drążku ale to nie były pełne podciągnięcia ,jest internecie.Ale pełen szacun dla niego oczywiście.

Poza tym wiem ile trzeba ćwiczyć żeby się podciągnąć np  30 razy ,a co dopiero 50 .

W youtubie możesz znaleźć zawody w podciaganiu na drążku i pokaż mi takiego który się tyle podciąga. No chyba że ty,ale to najpierw udokumentuj.

Albo udokumentuj najpierw chociaż 20 pełnych pidciagnięć.

Pozdrawiam 

 

Jak Witek napisał, że coś zrobił to zrobił. On naprawdę nie musi, już nic nikomu udowadniać. Raczej nie wiesz do kogo piszesz 😉. Wszyscy powinniśmy być mu wdzięczni, że robił to co robił wraz z kolegami z oddziału. Polska jest "odrobinę" bardziej bezpieczna.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jan napisał:

to w sumie żałosne że trzeba jeszcze dorabiać będąc na emeryturze

Żałosne to jest jak jesteś starszą osobą od tych byczków i będąc styranym życiem zasuwasz np sprzątając licząc na miskę ryżu na nieosiągalnej emeryturze (tomorrow never comes) gdy oni dorabiają sobie na portierni siedząc sobie zadowoleni z życia. Jakiś taki dysonans.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moruniek napisał:

Jak Witek napisał, że coś zrobił to zrobił. On naprawdę nie musi, już nic nikomu udowadniać. Raczej nie wiesz do kogo piszesz 😉. Wszyscy powinniśmy być mu wdzięczni, że robił to co robił wraz z kolegami z oddziału. Polska jest "odrobinę" bardziej bezpieczna.

 

Szacunek dla tego pana że zrobił to co zrobił,ale dyskusja dotyczyła pidciagania na drążku w ktorej kazdy mógl wyglosić swoje zdanie,rownież i ja zresztą po jego komentarzu na zasadzie uderz w drzwi a nożyce się odezwą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...