Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To na pewno się przydało w jeździe na nartach.

Ja od 15 roku życia miałem pierdolca na punkcie ćwiczeń,a że byłem mały to się dużo podciagalem. Lata ćwiczyłem i pierwszą siłownie u nas ze znajomymi otwierałem. 

Mój rekord to było 5 razy i niejedną flaszkę w zakładach wygrałem 😁😁Dla tych co się wspinają to żaden wyczyn,tylko oni są wysuszeni😄

Edytowane przez Edwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 lat temu 41 cm biceps,119 w klacie .130 kg w wyciskaniu na ławeczce przy wadze 65 kg i wzroscie164, to w 90 r było wicemistrzostwo polski.W tamtych czasach to mało wiedziało co to kulturystyka. Teraz to w złym kierunku poszło.Coś jeszcze??

20161120_133039.jpg

Edytowane przez Edwin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Edwin napisał:

30 lat temu 41 cm biceps,119 w klacie .130 kg w wyciskaniu na ławeczce przy wadze 65 kg i wzroscie164, to w 90 r było wicemistrzostwo polski.W tamtych czasach to mało wiedziało co to kulturystyka. Teraz to w złym kierunku poszło.Coś jeszcze??

20161120_133039.jpg

2016, w wieku 51 lat 

IMG_6393.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Troszkę jakby Ci się włosy na dół buzi przeniosły ale za to uśmiech cały czas żywy i zaraźliwy - tak trzymać!

Ja nigdy się nie podciągałem na drążku więc szczerze kolegów podziwiam.

Pozdrowienia

Bo ja generalnie fajny facet jestem i jak mówią nie da się mnie nie lubić 😁😁😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Edwin napisał:

No pięknie, trochę starszy jesteś ale widzę, że forma jest👍

Mi kręgosłup odmawia posłuszeństwa...

 

Kiedyś przed pożarem serwerów skiforum zamieszczałem mój godzinny zestaw ćwiczeń na materacu na wzmocnienie gorsetu mięśniowego. Ja jestem po operacji kręgosłupa w 2000 roku. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam.

Ja trenowałem ludzi przez lata.

Teraz to się nazywa trener personalny. Tylko u mnie to w tej chwili nazywa się lenistwo.

I muszę dopisać, że bardzo mądrze pisałeś wtedy.

Edytowane przez Edwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...