Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, .Beata. napisał:

Chertan - 2 osoby, Marcos72 - 2 osoby, Kaem 1 osoba, mig 1 osoba, Beata i Elżbieta, Lexi (jak rozumiem sam, bo ma Beatę), Mitek z Ewą. Mateusz  @lubeckim , Mikoski z kobitą, Harnaś, czyli łącznie 15 osób

Czy ktoś jeszcze? @brachol? @KrzysiekK?

Ja, Rafał i Natalia wstępnie. Fajnie by było jakby jakiś pokój na 3 osoby dla nas.

Edytowane przez KrzysiekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chertan - 2 osoby, Marcos72 - 2 osoby, Kaem 1 osoba, mig 1 osoba, Beata i Elżbieta, Lexi (jak rozumiem sam, bo ma Beatę), Mitek z Ewą. Mateusz  @lubeckim , Mikoski z kobitą, Harnaś, KrzysiekK+2, czyli łącznie 18 osób

Zadzwonię dzisiaj do "Zgody", żeby nam zaklepali z 20 miejsc i salę na imprezę, bo w sumie czasu zostało nie za wiele, oby wolne miejsca były. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, .Beata. napisał:

Piotruś daj mi czas do jutra, może uda się znaleźć coś niżej.

Wczoraj kupiłem auto 4x4 zmierzone dokładnie na ten zakręt na górze, koło Zgody. Wiesz, tam gdzie było to oblodzenie. Z tego miejsca robiłem zdjęcie @Marcos73’a po tym jak zjechał Twoim autem bohatersko. Kojarzysz gdzie 🤣🤣🤣🤣 Ale z przyjemnością nie będę się tam wdrapywał więc chętnie coś niżej. 

Edytowane przez KrzysiekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Chertan napisał:

Jeżeli niżej nic się nie znajdzie, to zawsze możemy wperswadować właścicielom Zgody, aby oblodzenie jakoś ogarnęli, albo go nie będzie pogodowo. Wiadomo, że pogoda robi swoje, ale coś tam można. 

Szczerze to byłem trochę zdziwiony że się nie pochylili nad problemem … ale już nie chciałem zdziwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, .Beata. napisał:

Piotruś daj mi czas do jutra, może uda się znaleźć coś niżej.

A po co Becia kombinować? Przecież jest objazdówka, a nawet jeśli nie to samochody zostawią ci co nie wyjadą na parkingu stacji, część ma 4x4 to zabierze rzeczy, a w Marasa Vanie zrobi się magazyn sprzętu. Buty można zostawić w wypo, najwyżej rano zrobie 2 kursy i tyle. Daleko nie jest.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marcos73 napisał:

A po co Becia kombinować? Przecież jest objazdówka, a nawet jeśli nie to samochody zostawią ci co nie wyjadą na parkingu stacji, część ma 4x4 to zabierze rzeczy, a w Marasa Vanie zrobi się magazyn sprzętu. Buty można zostawić w wypo, najwyżej rano zrobie 2 kursy i tyle. Daleko nie jest.

pozdro

Tys prowda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrzysiekK napisał:

Wczoraj kupiłem auto 4x4 zmierzone dokładnie na ten zakręt na górze, koło Zgody. Wiesz, tam gdzie było to oblodzenie. Z tego miejsca robiłem zdjęcie @Marcos73’a po tym jak zjechał Twoim autem bohatersko. Kojarzysz gdzie 🤣🤣🤣🤣 Ale z przyjemnością nie będę się tam wdrapywał więc chętnie coś niżej. 

Jakie auto 4x4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Adam ..DUCH napisał:

Z moich ustaleń wynika iż Zgoda jest przygotowana do przyjęcia szanownych gości.

Dzwoniłem rano, ale szefowej nie było, miała oddzwonić, ale nadal cisza. Z uwagi na post Beaty jeszcze się wstrzymuję. Ale info bardzo cenne, jeżeli jest objazdówka to w istocie może nie ma się co pieprzyć z obawami, a grono tak czy inaczej ogarnie wszelkie problemy. Ja też raczej przyjadę autem małżonki, które odpowiednie napędy ma. Jeżeli jeszcze dają dobre żarełko to ino brać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcos73 napisał:

A po co Becia kombinować? Przecież jest objazdówka, a nawet jeśli nie to samochody zostawią ci co nie wyjadą na parkingu stacji, część ma 4x4 to zabierze rzeczy, a w Marasa Vanie zrobi się magazyn sprzętu. Buty można zostawić w wypo, najwyżej rano zrobie 2 kursy i tyle. Daleko nie jest.

pozdro

Wiem Marku, że wszystko można zorganizować, zwłaszcza jak jesteś kierownikiem wycieczki 😍

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Ania smacznie gotuje....

Uzgodniłam z Elżbietą, że najwyżej pojedziemy moim 4x4, ale...

ale znalazłam noclegi tu http://wzwardoniu.pl/    - na samym dole nieopodal stacji pkp

5 dwójek, 1 trójka i do uzgodnienia rozmieszczenie pięciu dżentelmenów, pokoje z łazienkami, sala kominkowa i sala gier czy coś takiego, 70 ziko za osobę/noc

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, .Beata. napisał:

Pani Ania smacznie gotuje....

Uzgodniłam z Elżbietą, że najwyżej pojedziemy moim 4x4, ale...

ale znalazłam noclegi tu http://wzwardoniu.pl/    - na samym dole nieopodal stacji pkp

5 dwójek, 1 trójka i do uzgodnienia rozmieszczenie pięciu dżentelmenów, pokoje z łazienkami, sala kominkowa i sala gier czy coś takiego, 70 ziko za osobę/noc

Warunek jeden - musimy się tam wszyscy pomieścić. Oczywiście mnie to nie przeszkadza. W sumie to mi jest to obojętne. Ale z Ratrakowym trzeba dobrze żyć, bo nam kalafiorów na stoku nasadzi po złości 😉

pozdrawiam

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...