Skocz do zawartości

Nartowanie Krzyśka, Natalii (alias Leosia) i Rafała


KrzysiekK

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mikoski napisał:

Jestem rozczarowany Jannik jest  lokalsem  tam się wychował, rodzice mają knajpę na stoku ,a jazda taka se jak ma kogoś z gór.

No co Ty. On jeździ prawie tak samo jak ja. Znaczy się, musi być ładnie. 😃

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, KrzysiekK napisał:

Mitku - jakbym wszedl w końcu na te krawędzie tak jak ten gość na filmie to tu i ówdzie poprawić i już jest carving. Ten z tyłu jadący - cofnąć wewnętrzną bo robi szuflade i nie ma tragedii chyba...

Cześć

Jakakolwiek jazda na krawędziach to nie znaczy, że to jazda fajna. to niej więcej taka różnica jak w jeździe Cuche'a i Maiera - drugi jeździł po prostu przepięknie a pierwszy niemalże pokracznie.

W tym wypadku jazda jest dość sztywna, statyczna czego nie lubię - to takie przeciwieństwo jazdy Millera z filmiku z jazdy z Klammerem.

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Jakakolwiek jazda na krawędziach to nie znaczy, że to jazda fajna. to niej więcej taka różnica jak w jeździe Cuche'a i Maiera - drugi jeździł po prostu przepięknie a pierwszy niemalże pokracznie.

W tym wypadku jazda jest dość sztywna, statyczna czego nie lubię - to takie przeciwieństwo jazdy Millera z filmiku z jazdy z Klammerem.

Pozdro

OK, wielkiej dynamiki w tym nie ma, stok jednak względnie płaski i jest bujanie się, jednak to w zasadzie amator, więc umieszczanie go przy tych nazwiskach to bardzo za wysoko poprzeczka. Ja patrzę przez pryzmat swój i tego co widzę na stokach, nawet przy dobrze jeżdżących narciarzach. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chertan napisał:

OK, wielkiej dynamiki w tym nie ma, stok jednak względnie płaski i jest bujanie się, jednak to w zasadzie amator, więc umieszczanie go przy tych nazwiskach to bardzo za wysoko poprzeczka. Ja patrzę przez pryzmat swój i tego co widzę na stokach, nawet przy dobrze jeżdżących narciarzach. 

Dla mnie też gość jedzie spoko; poza tym nie specjalnie często widzę u nas na górkach taki szus.

Wypowiadam się jako amator i patrzę na to jak na luźną rekreacyjna jazdę bez spinki.

Edytowane przez lucky_luke
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chertan napisał:

OK, wielkiej dynamiki w tym nie ma, stok jednak względnie płaski i jest bujanie się, jednak to w zasadzie amator, więc umieszczanie go przy tych nazwiskach to bardzo za wysoko poprzeczka. Ja patrzę przez pryzmat swój i tego co widzę na stokach, nawet przy dobrze jeżdżących narciarzach. 

Cześć

Ja patrzę przez pryzmat jazdy, która mi się podoba - nie oceniam techniki po filmie, w którym widać jedynie, że gość umie stać i balansować jak należy. Sztuką wielką to nie jest jak wiemy zresztą. Swoją drogą ciekaw jestem bardzo śmigu w wykonaniu tego gościa.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja patrzę przez pryzmat jazdy, która mi się podoba - nie oceniam techniki po filmie, w którym widać jedynie, że gość umie stać i balansować jak należy. Sztuką wielką to nie jest jak wiemy zresztą. Swoją drogą ciekaw jestem bardzo śmigu w wykonaniu tego gościa.

Pozdro

Cze

Ja też się przychylam do zdania kolegów wiedząc kto ów jest. Może nieco mechaniczna, wyuczona jazda, ale na pierwszy rzut oka widać, że coś kiedyś jeździł. Pewnie nie ma zbyt wiele okazji do nartowania, bo tenis zajmuje mu większość czasu. To co się nauczył w dzieciństwie jednak mu zostało, pewnie objeżdżenia brakuje, bo jednak narty to niebezpieczny sport, nawet w amatorskim wydaniu, a profesjonalista nie może sobie pozwolić na kontuzję poza kortem. Gdyby tak wszyscy amatorzy potrafili jeździć byłbym rad.

pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie wiedziałem, że to profesjonalista.  Wygląda jak pierwszy lepszy tramwajarz... być może kiedyś.

Dopiero sama końcówka ze złożeniem się do pozycji zjazdowej zdradza, że gość jeździ a nie narty...

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie wiedziałem, że to profesjonalista.  Wygląda jak pierwszy lepszy tramwajarz... być może kiedyś.

Dopiero sama końcówka ze złożeniem się do pozycji zjazdowej zdradza, że gość jeździ a nie narty...

Pozdro

No przeca teraz wszystkie internety piszom "daj nartom jechać", to jak ma być? Narty zatem jadom a Jannik im czasem przeszkadza 😁

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chertan napisał:

No przeca teraz wszystkie internety piszom "daj nartom jechać", to jak ma być? Narty zatem jadom a Jannik im czasem przeszkadza 😁

Cała filozofia, którą wpajam swoim słuchaczom właśnie tak brzmi: "Pozwól nartom jechać, one są mądrzejsze od Ciebie i doskonale wiedzą co robią, w przeciwieństwie do Ciebie". 🙂

Edytowane przez tomkly
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mitek napisał:

Nie wiedziałem, że to profesjonalista. 

Profesjonalny tenisista, to miałem na myśli. 4 w ATP - to nie byle co. Na takim levelu to czasu nie ma na nic, a i pozwolenie zdobyć na jazdę na nartach nie jest chyba łatwo. W kontraktach pełno obostrzeń i sporo wyłączeń.

pozdro.

ps. W tle jadący amator, przecież to widać, wygina się jak baletnica, nie wiem po co. Siner minimalistyczne ruchy, a jednak skręca.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mitek napisał:

No właśnie. Krzysiek zamiast pilnować i wklejać w swoim temacie siebie to pozwala na wklejanie jakichś leszczy i stąd nieporozumienia.

Pozdro

Mitek powiem Ci jak za dawnych czasów nie pierdol ! to że nie wiesz kim jest Jannik świadczy o tym że  Twój Horyzont się kończy na czubku nosa .

Edytowane przez Mikoski
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mitek napisał:

Tenis na nartach? O żesz kurde, nigdy nie widziałem. To są jakieś specjalne narty?

Pozdro

No widzisz, są takie rzeczy, które się filatelistom nie śniły. Ty balety mogłeś uprawiać, a tenisa nie można? Jak mówi nasz prezio, człowiek się całe życie uczy.  

13 minut temu, Mitek napisał:

No właśnie. Krzysiek zamiast pilnować i wklejać w swoim temacie siebie to pozwala na wklejanie jakichś leszczy i stąd nieporozumienia.

Pozdro

Ma tyle do gadania co prezio przy prezesie 🤪

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mikoski napisał:

Mitek powiem Ci jak za dawnych czasów nie pierdol ! to że nie wiesz kim jest Jannik świadczy o tym że  Twój Horyzont się kończy na czubku nosa .

Damian - grubo. Moim zdaniem świadczy o tym, że tenisem się Mitek nie interesuje.

pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
54 minuty temu, Mitek napisał:

No właśnie. Krzysiek zamiast pilnować i wklejać w swoim temacie siebie to pozwala na wklejanie jakichś leszczy i stąd nieporozumienia.

Pozdro

Mitku drogi … SkiForum słynie z tego, że w wątkach pojawiają się tematy z d..u … dlatego ludzie z tego forum jak się zjawia na zlocie, to jest mega i tyle …

Edytowane przez KrzysiekK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mikoski napisał:

Mitek powiem Ci jak za dawnych czasów nie pierdol ! to że nie wiesz kim jest Jannik świadczy o tym że  Twój Horyzont się kończy na czubku nosa .

Cześć

Jak mam wiedzieć kim jest Jannik jak ja nawet nie wiedziałem, że to jest Jannik.

W tenisa grałem za młodu więc minęło jakieś 35-40 lat i nie dziwne, że horyzont tenisowy umknął.

Z Jannik ów to pamiętam tylko Yannick Noah - to ten? Nie wygląda.

Chyba rzeczywiście nie interesuje się zbytnio tenisem choć jest to gra, w którą ponoć nieźle grałem mniej więcej wtedy gdy ten Jannik dobrze jeździł na nartach. 😉

Drugi filmik wklejony pokazuje jakby zupełnie odmienną jazdę żywą, można - można.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Jak mam wiedzieć kim jest Jannik jak ja nawet nie wiedziałem, że to jest Jannik.

W tenisa grałem za młodu więc minęło jakieś 35-40 lat i nie dziwne, że horyzont tenisowy umknął.

Z Jannik ów to pamiętam tylko Yannick Noah - to ten? Nie wygląda.

Chyba rzeczywiście nie interesuje się zbytnio tenisem choć jest to gra, w którą ponoć nieźle grałem mniej więcej wtedy gdy ten Jannik dobrze jeździł na nartach. 😉

Drugi filmik wklejony pokazuje jakby zupełnie odmienną jazdę żywą, można - można.

Pozdro

Nie przejmuj się moimi  wpisami bo grubo jak pisał Marcos jadę tylko jak mi się wyleje... ale się należało 😏dzisiaj mam ujowy dzień musiałem uśpić moją suczkę która była z nami 14 lat

 

  • Like 1
  • Sad 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...