Jump to content

Restart sezonu 2020-2021: gdzie na narty?

grimson
 Share

Recommended Posts

U mnie jak zawsze, gdy planuję - posypało się wszystko. 14 zatem zdobywam górkę Kamieńsk (biżej nic nie mam). 20-22 koledzy z pracy chcą mnie wywlec do Szczyrku lub Białki.
25-3 zupełnie nieplanowany wyjazd, Harenda i okolice.

U mnie jak zawsze, gdy planuję - posypało się wszystko. 14 zatem zdobywam górkę Kamieńsk (biżej nic nie mam). 20-22 koledzy z pracy chcą mnie wywlec do Szczyrku lub Białki.
25-3 zupełnie nieplanowany wyjazd, Harenda i okolice. :D

Gabrik ja od 14 do 24 .02 bede w Białce . Jak coś pisz na priv może się złapiemy i pojezdzimy razem  :D

Pierwszy raz od prawie 30 lat :o szukam coś w okolicy Zakopanego na tydzień od 22.02.21. U mnie z uwagi na charakter pracy żony nie jest łatwo tak z dnia na dzień coś zaplanować. Mam nadzieję, że się uda.

Polecam anielska Osada.

• 7 months later...

sezon 21/22

Przymierzam się do konsumpcji  zeszłosezonowego zamówienia z Swotrex: 8-15 stycznia 2022, Zillertal / mieszkanie w Fugen (ze względu nie niejeżdżącą koleżankę. bo termy tuż obok) - na dzisiaj cena za fajny apartament 4osobowy, z 2 sypialniami 300 m od kolejki na Spjeljoch( i przystanek skibusa do Langenfeld przy apartamencie) to 2400 od osoby z karnetem 6dniowym na cała dolinę. 

• Like 1

• 2 weeks later...

Puki co zima zapowiada się normalnie. To na co warto zwrócić uwagę to to, że zima we Włoszech może być suchsza niż zwykle, więcej śniegu ma być na północy jak i zachodzie Alp.

https://www.cpc.ncep.noaa.gov/products/CFSv2/htmls/euT2me3Mon.html

https://www.cpc.ncep.noaa.gov/products/CFSv2/htmls/euPrece3Mon.html

W zeszłym sezonie było odwrotnie, mało śniegu na północy a Włochy zasypane.

Edited by Ziemowit1

W dniu 2.10.2021 o 22:22, Kaem napisał:

sezon 21/22

....... 300 m od kolejki na Spjeljoch( i przystanek skibusa do Langenfeld przy apartamencie) to 2400 od osoby z karnetem 6dniowym na cała dolinę. 

a ten skibus to darmowy jest ?

bo do Langenfeld to trochę kawałek jest...🙂

6 godzin temu, star napisał:

Chyba zwykle był. Ostatnio jezdzilem tam na skiturach na początku grudnia.

W swoim czasie spędzałem Sylwestra w Karpaczu. Śniegu wtedy całkowity brak, na narty jechało się do Peca, gdzie kaszowaty ale jednak śnieg zalegał tylko na stokach.

• Like 1

56 minut temu, grimson napisał:

W swoim czasie spędzałem Sylwestra w Karpaczu. Śniegu wtedy całkowity brak, na narty jechało się do Peca, gdzie kaszowaty ale jednak śnieg zalegał tylko na stokach.

Janskie i Andel startują najwcześniej, pamietam freeride do dołu ze strumieniami w poprzek.

W dniu 2.10.2021 o 22:22, Kaem napisał:

sezon 21/22

Przymierzam się do konsumpcji  zeszłosezonowego zamówienia z Swotrex: 8-15 stycznia 2022, Zillertal / mieszkanie w Fugen (ze względu nie niejeżdżącą koleżankę. bo termy tuż obok) - na dzisiaj cena za fajny apartament 4osobowy, z 2 sypialniami 300 m od kolejki na Spjeljoch( i przystanek skibusa do Langenfeld przy apartamencie) to 2400 od osoby z karnetem 6dniowym na cała dolinę. 

W langenfeld tez termy.

18 godzin temu, kaka61 napisał:

a ten skibus to darmowy jest ?

bo do Langenfeld to trochę kawałek jest...🙂

Qrde .... jasne że kawałeczek hihi.

Oczywiście chciałem napisać o Kaltenbach., sorki.

• Like 1