Jump to content

kaka61

Members
 • Posts

  100
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kaka61

 1. Ale z progresami w aucie to tak ostrożnie chyba trzeba - przynajmniej na początku.
 2. no i git problem tylko, że od kilku sezonów "odrobina logistyki" przestaje działać i "dwie godzinki" fajnego śmiganka zamienia się w "dwa kwadransiki" - co przy pełzającym wzroście cen lekko czyni śniegową zabawę mało zabawną. No, ale rzeczywiście trzeba się zrobić bardziej mobilnym - Czechy, mniejsze wyciągi i coś się z tej zabawy wyciągnie. Ale na razie zdania nie zmienię - Zieleniec i CzG to już narciarska "gemyla".
 3. nie, nie będzie gorzej, bo gorzej być już nie może. CzG i Zielu to już patologia. Karpacz, Szklarska zresztą też... Szkoda..
 4. a ten skibus to darmowy jest ? bo do Langenfeld to trochę kawałek jest...🙂
 5. Smutna? Chyba dobra - przecież od początku było wiadomo że oni tego nie zrobią.
 6. Jeździmy - tym razem kulka zielona
 7. czy ja wiem ? W Polsce kara max. wynosi ok 7 tys. Eur - i niektórzy ją dostawali np. za wejście do parku - i to niezgodnie z prawem.
 8. dobre, mocne... to ja dla tych z moich stron i tych dojeżdżających na przełęcz jugowską http://www.skisprung.../Kamionki/1677/
 9. jasne, pomyłka - chodziło mi o Czarnów k/Kamiennej Góry   https://czarnow-ski.webcamera.pl/
 10. Hmm - Zieleniec w Karkonoszach, no prawie...   Ruszył Winterpol w Zieleńcu (+ kilka innych) i Winterpol w Karpaczu (czyli chyba w Karkonoszach). Ruszył też Czarnków - niektórzy go polubili.   Sudety chyba wreszcie startują
 11. Kłamiesz jak każdy pisbolszewicki prawak,
 12. eeee, ty, ty, nie tak ostro. W lutym to ma być zimno lub bardzo zimno. a tak z reporterskiego punktu widzenia - u nas w g. Sowich w niedziele było....- tak sobie, chociaż śniegu na szczytach nie brakowało (na dole już raczej było brak). Czekamy na więcej...śniegu i mr0zu.
 13. fakt - dla miękiszonów trzeci browar to już zgon. Dla Ciebie żadna różnica - poziom "0" browarów czy '3" -  p*******sz jak każdy pisuar - bez sensu, ale z partyjnym, odpowiednim zaangażowaniem. "Czuj duch, wróg nie śpi"
 14. jest bajkowo, jest filmowo, jest zimowo. ilość moich przyszłych sezonów nartowych zbliża się do 0 (jak każdego z nas niestety), ale ta zima jest (i mam nadzieję, że jeszcze ok 8 tygodni będzie) śliczna.   Niech sypie  i mrozi
 15. Podstawowym zarzutem było, że łamie prawo, które jej klika ustanowiła, zabraniając "normalsom" m.in. i tej przyjemności, karząc każdego za złamanie durnych przepisów - każdego, tylko nie z tych z sitwy, nie tych tych zblatowanych, a na koniec,że pluje w twarz Polakom kłamiąc, że jej dzieciątka miały odpowiednie papiery.   Jadwini nie zabrakło wyobraźni - zabrakło przyzwoitości, ale nie zabrakło pogardy dla swoich współobywateli...
 16. Brawo 10 m przed szczytem czekają na kolegów !!! Trzymam kciuki za szczęśliwe zejście
 17. Sobota, woliborska, ludzi umiarkowanie nawet o 12.00 (w porównaniu z jugowską to było pusto) - warunki zacne - bez śladu maszynowego. Czeszka też wyglądała ok, ale tylko z okna auta.
 18. O żesz, rzeczywiście Dzięki Byłem w niedzielę w Sowich Górkach, traski na biegówki miały dobry warun na założenie śladu, ale nie widziałem maszyn.
 19. Ale że co? W ramach pokuty niszczysz sobie krawędzie swoich ukochanych deseczek?
 20. Niestety ten powyżej ma racje - to jest fake - jak program szczepień pier... to będzie wina pis-u
 21. Sorry, że kontynuuję ale całe to "rozporządzenie" jest niezłą gimnastykę umysłową, nawet twoja interpretacja wprowadza ciekawe wątki: Przy założeniu, że: - nie zabroniono pracy wyciągom (mogą pracować) - nie nałożono na właścicieli ON konieczności pilnowania tras narciarskich lub stoków (grodzenia, szczucia, strzelania itp)   Co zabrania mi wjechania kolejką na Kasprowy lub Gubałówkę z nartami i zjechania trasą narciarską ?    
 22. Nie żebym był upierdliwy - ale robiła to wbrew przepisom - w Polsce zamknięte są stoki - nie wolno ich używać do wędrówek (np. skiturów), samodzielnych zjazdów na nartach czy sankach. Natomiast zakazy nie obejmują działania wyciągów (talerzyków, orczyków, kanap czy gondol - stąd np. kolej na Kasprowy działa) 
 23. W Karakorum może nie był, ale dzisiaj w G. Sowich było i baśniowo i filmowo i śniegowo. A jutro będzie narciarsko. Brawo Mamad
×
×
 • Create New...