Skocz do zawartości

Co sądzicie o zapowiedzianych na dzisiaj dalszych ograniczeniach wolności poruszania się?


Dany de Vino

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam takie wrażenie, a nawet pewność, że więcej ludzi straci zdrowie, a część życie z powodu braku dostępu do służby zdrowia,niż z powodu samego wirusa. Daleko nie muszę szukać, żona problem z uchem, wizyta przez telefon, znajomy dna moczanowa, chodzi o kulach, wizyta przez telefon, ojciec duzo poważniejsze choroby, brak opieki i kontroli w poradni itd, itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś ty dziewczyno wiedziała co ONI zrobili z moimi rodzicami to byś prenumeratę o dyrektora zamówiła. Nie stawiaj sprawy na ostrzu noża-rozmawiaj....

przepraszam, naprawdę. Ja sporo oberwałam i jak ktoś mi mówi, że "stałam tam gdzie stało ZOMO" - bo jestem danej osoby przeciwnikiem - to jest dla mnie skończony.

Ojciec dyrektor - też nie ma szans :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordianku wszystko się zgadza ale zapomniałeś jeszcze zacytować mój post nr 1037 na stronie 52 tegoż tematu: 

- post w załączniku

I właśnie sedno sprawy PIS był by IDEALNYM ugrupowaniem politycznym gdy by tak jeszcze prócz dobrej polityki jaką prowadzi i świetnych rządów na pierwszym planie stawiał prawo Boże które mówi: Nie zabijaj. A im jakoś nie śpieszno zaostrzyć ustawę antyaborcyjną w kwestii zakazu mordowania chorych (nie z ich winy) dzieci w łonach matek i zamiast szybkim głosowaniem przegłosować większością sejmową jaką mają tą ustawę to ona ląduje w sejmowej zamrażalce - komisji zdrowia. A w tym czasie w imieniu prawa setki dzieci jest zabijana w łonach wyrodnych matek np dlatego że wykryto na badaniu prenatalnym zespół Downa.

 

Także jak napisałem wybaczam im i mają u mnie szansę na poprawę. I oczywiście będę na Nich głosował. 

Pozdrawiam

 

Tatuś był protoplastą PiSu? Geny przekazane? Sądząc po twoim wieku to jeszcze UB czy może się mylę i już SB?

 

1587476468_jm7yh4_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludwiczku dlaczego milczysz i nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie 

Bo mam do licha duże problemy techniczne z tym forum - występują jakieś błędy - zrzut w załączniku. Po zalogowaniu się i napisaniu posta jak wysyłam to mnie wywala z forum. I od początku muszę powtarzać tą zabawę, a napisany post stracony. Obecnie przewiduję że mnie wywali z forum i napisany post kopiuję, i jak nie mogę wysłać to zaś się loguję, wkleję to co napisałem w poprzednim logowaniu i szybko wysyłam. Zdarza się że kolejny raz mnie wywala z forum. 

 

Stąd piszę zdecydowanie mniej i na najciekawsze tematy. 

Może pomożesz co się dzieje? Czyściłem komputer i nadal to samo. Chyba ktoś mi konto na tym forum niszczy. 

Załączone miniatury

  • blad.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam do licha duże problemy techniczne z tym forum - występują jakieś błędy - zrzut w załączniku. Po zalogowaniu się i napisaniu posta jak wysyłam to mnie wywala z forum. I od początku muszę powtarzać tą zabawę, a napisany post stracony. Obecnie przewiduję że mnie wywali z forum i napisany post kopiuję, i jak nie mogę wysłać to zaś się loguję, wkleję to co napisałem w poprzednim logowaniu i szybko wysyłam. Zdarza się że kolejny raz mnie wywala z forum. 

 

Stąd piszę zdecydowanie mniej i na najciekawsze tematy. 

Może pomożesz co się dzieje? Czyściłem komputer i nadal to samo. Chyba ktoś mi konto na tym forum niszczy. 

 

Wybacz. Nie pomożemy. Nawet komputer ma cię dość. A może internet od platformersów kupiłeś? Nieładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chciałem to zacytowałem.
A wytłumacz mi co to ta zamrażalca.
Gdzie oni was werbują?

Zaś mnie wywala z forum - zaczynam być wściekły.

 

Myślałem że wiesz co znaczy to potoczne określenie. 

 

Zamrażalka sejmowa to potoczne określenie na celową zwłokę w procedowaniu ustawy przez tzw spychologię po różnych komisjach. 

 

Cytowałeś co chciałeś - wybiórczo tak żeby pasowało Tobie i chciałeś mnie ośmieszyć przy Twoich forumowych ziomkach ale Ci się niestety to nie udało Kolego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczekanie twoje. Szczekaj, szczekaj dalej. Prawda taka że wasza kandydatka ta w okularach intelektem Andrzejowi nawet do pięt nie sięga. Już pokazała swój poziom i jej pieski podczas obchodów 100-lecia zaślubin Polski z morzem jak na jej polecenie zagłuszali wypowiedź Prezydenta i go obrażali. A wasza kandydatka im gratulowała skandalicznego zachowania niczym bydło w chlewie. Ani Kidawa, ani tygrysek, ani ten siwiejący pedał, ani ten publicysta czy młokos Bosak szansy nie mają z Andrzejem. 

Po prostu do tej pory pogodzić nie potraficie się z demokratycznie wybraną władzą. 

A Kaczyńskiego możecie nie lubić jednak intelektu, strategii politycznej i charyzmy mu odmówić nie możecie. 

PIS i tylko PIS, a was na tym forum lewacka krew zalać może. 

Kuźwa! A było tak fajnie. Że też zawsze znajdzie się jakaś menda i zepsuje klimat. Co by się nie powiedziało krytycznie o pisie, to odpowiadasz cyt."a u was murzynów biją". Jesteś typowym przykładem wyznawcy pislamu.  Z wyznawcą Al-Kaidy też nie da się dyskutować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz. Nie pomożemy. Nawet komputer ma cię dość. A może internet od platformersów kupiłeś? Nieładnie

Panowie, Panie ...olejcie tego @LudwiczkaR bo karmicie go tylko...a zachowujecie się jakbyście mieli nadzieję, że on cokolwiek zrozumie...a on nic nie zrozumie...głową muru nie przebijecie ....a dyskusja z nim to tylko coś o co mu chodzi....bo rozmywa bieżący temat, prowokuje by sprowadzić dyskusję do zwykłej pyskówki....i osiąga zamierzony cel...zniechęca innych do czytania tego wątku ...a o to mu chodzi...nie zapominajcie, że w jedności siła...a on swoimi durnymi wywodami stara się ją rozbić i mu się to udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kordianku wszystko się zgadza ale zapomniałeś jeszcze zacytować mój post nr 1037 na stronie 52 tegoż tematu: 

- post w załączniku

I właśnie sedno sprawy PIS był by IDEALNYM ugrupowaniem politycznym gdy by tak jeszcze prócz dobrej polityki jaką prowadzi i świetnych rządów na pierwszym planie stawiał prawo Boże które mówi: Nie zabijaj. A im jakoś nie śpieszno zaostrzyć ustawę antyaborcyjną w kwestii zakazu mordowania chorych (nie z ich winy) dzieci w łonach matek i zamiast szybkim głosowaniem przegłosować większością sejmową jaką mają tą ustawę to ona ląduje w sejmowej zamrażalce - komisji zdrowia. A w tym czasie w imieniu prawa setki dzieci jest zabijana w łonach wyrodnych matek np dlatego że wykryto na badaniu prenatalnym zespół Downa.

 

Także jak napisałem wybaczam im i mają u mnie szansę na poprawę. I oczywiście będę na Nich głosował

Pozdrawiam

 

Przebacz Ojcze Ludwiczkowi, bo nie wie co czyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam do licha duże problemy techniczne z tym forum - występują jakieś błędy - zrzut w załączniku. Po zalogowaniu się i napisaniu posta jak wysyłam to mnie wywala z forum. I od początku muszę powtarzać tą zabawę, a napisany post stracony. Obecnie przewiduję że mnie wywali z forum i napisany post kopiuję, i jak nie mogę wysłać to zaś się loguję, wkleję to co napisałem w poprzednim logowaniu i szybko wysyłam. Zdarza się że kolejny raz mnie wywala z forum. 
 
Stąd piszę zdecydowanie mniej i na najciekawsze tematy. 
Może pomożesz co się dzieje? Czyściłem komputer i nadal to samo. Chyba ktoś mi konto na tym forum niszczy.

Zastanawia mnie że po
długiej nieaktywności rok może więcej nagle się pojawiasz jak królik z kapelusza?
Znika figo .... ludwiczek znika rego czy jakoś tak a tu ludwiczek.... przypadek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie ...olejcie tego @LudwiczkaR bo karmicie go tylko...a zachowujecie się jakbyście mieli nadzieję, że on cokolwiek zrozumie...a on nic nie zrozumie...głową muru nie przebijecie ....a dyskusja z nim to tylko coś o co mu chodzi....bo rozmywa bieżący temat, prowokuje by sprowadzić dyskusję do zwykłej pyskówki....i osiąga zamierzony cel...zniechęca innych do czytania tego wątku ...a o to mu chodzi...nie zapominajcie, że w jedności siła...a on swoimi durnymi wywodami stara się ją rozbić i mu się to udaje.

 

Popieram,

ignorujmy jego posty to się wyniesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...