Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, śniegu masa na trasach i poza, mokry ale co tam. Zapowiadają, że ośrodek będzie czynny do końca miesiąca i chyba nic nie stanie na przeszkodzie. Tym bardziej, że tak jak piszesz - prognozy są obiecujące :) Warto zaliczyć w tygodniu, dziś pustki na trasach i wyciągach a po 13 to już w ogóle... Cóż za ulga po zatłoczonej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Czy w święta Wielkanocne będzie czynny SON czy zamykają sezon? Pogoda podobno ma dopisać zapowiadają śnieg i mróz

powinien być czynny tylko w innym, skróconym wymiarze...chociaż nie wiem jak tam się dogadają z opłatami na kwiecień bo śnieg i warunki powinny dopisać ,a czy dopiszą narciarze? www.szczyrkowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem od rana do 12.00 bo na więcej nogi nie pozwoliły :D , czyrna i solisko Rano rewelacja, trasy igła Kolejek do końca w sumie nie było, kilka razy max 5-8min w czyrnej do II-ki i chwilowo po 10-20os na XII -kę Czerwona 1-ka zamknięta, jechałem raz i na środkowej ściance za zwężeniem ciężko było, góra i dół super na dwójce na końcu polany kilka kamieni ale z prawej strony, ogólnie nieźle i w sumie najwięcej na niej śmigałem 7-ka ideał, początek bajka, przed XII-ką ok 11.00 kapkę lodu na końcu, do soliska ok też później trochę lodu Bieńkule odwiedziłem raz ok 11.00 i na ściance nie za ciekawie, środek ok, koniec trochę lodu ale bez napinki Pogoda super, trochę słońca trochę chmur, bezwietrznie, na dole na minusie Na tygodniu nie wiadomo jak będzie, bo chętnych nie ma do jazdy a zima na całego :) Jeden minus dzisiejszego wyjazdu, stare karty do wyrzucenia Nie ładnie ze strony właściciela ! 20130323785.jpg

Załączone miniatury

  • 20130323797.jpg
  • 20130323776.jpg
  • 20130323778.jpg
  • 20130323779.jpg
  • 20130323780.jpg
  • 20130323781.jpg
  • 20130323782.jpg
  • 20130323783.jpg
  • 20130323784.jpg

Użytkownik abstinent edytował ten post 23 marzec 2013 - 15:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem od rana do 12.00 bo na więcej nogi nie pozwoliły :D , czyrna i solisko Rano rewelacja, trasy igła Kolejek do końca w sumie nie było, kilka razy max 5-8min w czyrnej do II-ki i chwilowo po 10-20os na XII -kę Czerwona 1-ka zamknięta, jechałem raz i na środkowej ściance za zwężeniem ciężko było, góra i dół super na dwójce na końcu polany kilka kamieni ale z prawej strony, ogólnie nieźle i w sumie najwięcej na niej śmigałem 7-ka ideał, początek bajka, przed XII-ką ok 11.00 kapkę lodu na końcu, do soliska ok też później trochę lodu Bieńkule odwiedziłem raz ok 11.00 i na ściance nie za ciekawie, środek ok, koniec trochę lodu ale bez napinki Pogoda super, trochę słońca trochę chmur, bezwietrznie, na dole na minusie Na tygodniu nie wiadomo jak będzie, bo chętnych nie ma do jazdy a zima na całego :)

filmik masz ustawiony jako prywatny - odblokuj, chyba mijaliśmy się gdzieś na stoku.... Dziękuje gliwiczanom za wspolna jazde... Ski-mAn- za pilotowanie grupki, Marianna- za pokaz jazdy szybkościowej... ;) nie zmieniaj tych nart, są super. Artur - hmmm... zaginął gdzieś "w poszukiwaniu sypkiego śniegu" O warunkach powiedziano wyżej - w skrócie - były ZARĄBISTE!!!! Im dalej w wiosnę tym lepsze ;) Bienkula - w sam raz, a nieco twardego urozmaicało kręcenie. Ciekawe jakby tam było gdyby nie opad swieżego sniegu... ;) Pozdrawiam miło Michał

Użytkownik mig12345 edytował ten post 23 marzec 2013 - 16:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam zazdroszczę... :( Taaaakie warunki.... :) Tadek

w srode powtórka..... Zapraszamy ;). A przy okazji: żołte racetigery też są szybkie (nie tylko niebieskie ;)) - choć Anki nie mogłem dogonić. Bienkule robiła 'na raz', a na dole śmieje sie z "dziadków"....

Użytkownik mig12345 edytował ten post 23 marzec 2013 - 18:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, potwierdzam, było CU-DO-WNIE !! Dzięki Mig'u za komplementy, to jak miód na me narciarskie serce :) A Bienkula - to była moja rehabilitacja za środę, Friski świadkiem, jak objeżdżałam ją w tempie żenująco ślimaczym, co mocno nadwyrężyło mą ambicję ;) Świetny wyjazd w bajkowej aurze - dowodem moja skromna fotka :

Załączone miniatury

  • szczyrk wiosna 2013.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo, że współzjeżdzacze sie wykruszyli postanowiłem nie odpuszczać... Wyjazd w lekką sniezycę ale Ustroń i Wisła przywitały juz solidnym deszczem... IMG_1294_resize.jpg jednak juz za drugą patelnią drogi na salmopol zaczęła sie 'bajka'... IMG_1291_resize.jpg W Szczyrku deszcz zamienił sie w solidny opad sniegu w dodatku wspomagany silnym wiatrem. Stara kurtka jednak wytrzymała, rekawice (wykorzystywane do ciagłego przecierania gogli) juz mniej.... Ludzi malutko, sniegu -w dowolnej ilosci i skoro SON ma jezdzić do 7mego to moze sie jeszcze uda...... Podziekowania dla Jurka (Harpia) za wspolne 'rodzinne' nartowanie. - do nastepnego razu! IMG_1286_resize.jpg Bieńkula IMG_1283_resize.jpg Golgota IMG_1290_resize.jpg Na koniec ciekawostka- poczulismy sie jak 30 lat wcześniej choc tablica wygląda na całkiem współczesną.... ;) IMG_1284_resize.jpg

Załączone miniatury

  • IMG_1293_resize.jpg
  • IMG_1287_resize.jpg
  • IMG_1285_resize.jpg

Użytkownik mig12345 edytował ten post 29 marzec 2013 - 20:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mig12345 Dzięki za spotkanie. Później, warunki trochę się poprawiły:) To znaczy, że było widać więcej miękkiego śniegu:) Czekamy niecierpliwie na jutro. Przez okno widzimy ratraki układające Bieńkulę. Będzie pięknie:)

Użytkownik Harpia edytował ten post 29 marzec 2013 - 20:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...