Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

My też sie wybieramy, tylko czy będzie jeszcze po czym śmigać?

sądzę ,że z małego do Soliska będzie o,k. Golgota i Juliany też. Do Czyrnej polanami na ostatni zjazd a może coś przeciągną śniegu na ten ostatni dzień? Proponuje jeszcze jutro zatelefonować do biura ale nie na automat pogodowy. Ja jednak wybrałbym Pilsko a z musu jadę do Wisły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko narty na bary i do góry bo śniegu na Bieńkuli, Golgocie...zostało jeszcze do maja! A wczoraj było dostatecznie. Gdyby jeszcze po 13-tej ruszyły ratraki , chociaż jedną stroną wzdłuż polan i dalej na Juliany to byłoby nawet "the best" jak na wiosnę!? Ale tak się nie stało bo to był ostatni dzień i wszystko zamarło! www.szczyrkowski.pl I tak po krótkiej rozgrzewce, źle dobranych nartach (zbyt miękkie) ,pojeździłem dobrze (około 20km). Po 1 godz. znalazłem swoje tory do Czyrnej i Soliska a nawet na Julianach.... Do zobaczenia w przyszłym sezonie w lepszych warunkach pod każdym względem czego Wszystkim życzę!:cool: (ale se z p.Stanisławem R. pogadałem ,że hej!)

Użytkownik rycho65 edytował ten post 15 kwiecień 2013 - 17:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia ale warunki nie były takie złe, wręcz przeciwnie - ten sezon moja rodzina uważa za b. udany , było dużo śniegu , dużo mrozu i dużo chęci do nartowania, Byliśmy zakochani w Szczyrku a teraz obdarowaliśmy uczuciem także Pilsko. Teraz wyciągamy rowery bo sezon już tuż, a w między czasie czekamy na odpowiednią pogodę i w nasze kochane Tatry - jeszcze mamy parę tras do "zrobienia" już zaplanowanych !! POZDRO DLA WSZYSTKICH !!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już w Śmigus Dyngus zakończyliśmy sezon, który był bardzo udany. Było tak jak to powiedział Kolorado. Narty poszły na zasłużony letni urlop, gdy wrócą zimą to znowu się spotkamy. Teraz już czekamy aż śnieg całkiem stopnieje bo mamy zaplanowane górskie trasy :). Już nie możemy się doczekać. Bo na dworze prawdziwa wiosna :). Pozdrowienia dla wszystkich i do ZOBACZENIA w przyszłym sezonie. POZDRAWIAM :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia ale warunki nie były takie złe, wręcz przeciwnie - ten sezon moja rodzina uważa za b. udany , było dużo śniegu , dużo mrozu i dużo chęci do nartowania, Byliśmy zakochani w Szczyrku a teraz obdarowaliśmy uczuciem także Pilsko.

to jest tylko Wasze subiektywne odczucie a w pamięci masz zapewne ostatnie miesiące (luty /marzec) kończącego się sezonu, natomiast pisząc Szczyrk masz na uwadze ośrodek Czyrna-Solisko, bo nie napiszesz mi na pewno ,że na Beskidku lub w Biłej było uroczo?! Ale bądźmy dobrej myśli ,że każdy następny sezon u Szczyrkowskiego będzie lepszy i ciekawszy od poprzedniego pod każdym względem.:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Witam już w Śmigus Dyngus zakończyliśmy sezon, który był bardzo udany. Było tak jak to powiedział Kolorado. Narty poszły na zasłużony letni urlop, gdy wrócą zimą to znowu się spotkamy. Teraz już czekamy aż śnieg całkiem stopnieje bo mamy zaplanowane górskie trasy :). Już nie możemy się doczekać. Bo na dworze prawdziwa wiosna :). Pozdrowienia dla wszystkich i do ZOBACZENIA w przyszłym sezonie. POZDRAWIAM :)

To ja tylko - troche nie w temacie powiem, że Syczęśliwice chodzą i prawie cały stok pod sniegiem. Może - pomimo tych dziecięcych zawodów - uda się wyjeździć wszystkie punkty. POzdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:"natomiast pisząc Szczyrk masz na uwadze ośrodek Czyrna-Solisko, bo nie napiszesz mi na pewno ,że na Beskidku lub w Biłej było uroczo?!" Masz rację Rychu, pisząc Szczyrk myślę o Czyrnej, Solisku i Julianach a pierwszy wyjazd w tym sezonie to Juliany - tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia. Pozdro.:)

Użytkownik kolorado123 edytował ten post 17 kwiecień 2013 - 10:56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia Rychu65 - - niniejszy wątek dotyczy SON - a zatem z założenia wszyscy, wypowiadający się TUTAJ o Szczyrku, piszą o SON. Namiętne wklejanie adresu strony SON chyba - a raczej napewno - jest całkowicie zbędne.

Na pewno wiem ,że nie wszyscy wypowiadają się tutaj o Szczyrkowskim i odwrotnie - nie wszyscy wypowiadają się o www.szczyrk.pl a już na pewno wiem ,że twoja uwaga jest zbędna.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

oj, Rycho coś wie i nie chce zdradzić :-)

Wiem ,że nic nie wiem!;) Z ostatniej chwili to wiem (z TVP K-ce) ,że p.Stanisław R. jest bardzo zadowolony bo tydzień temu dostał zgodę na dalsze inwestycje w Szczyrkowskim czyli u siebie ale w tym roku nie będzie się za nie zabierał bo to jest niebezpieczne... (jak zwykle wypowiedział to przed kamerą z uśmiechem na ustach i z wypiekami na twarzy!:)) Czyli w nadchodzącym sezonie wszystko po staremu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan R. szybciej mówi niż robi :-) Znacie newsa: parking na Julianach bezpłatny.

Parking na Julianach - tzw. "patelnia" podobno prześlicznie wybrukowana - jasna kostka po kole z czarnym jądrem (taką widziałem w TV)! Ten parking był już bezpłatny w ub. sezonie ,także nic nowego! Bezpłatny zrobili (i bdb!) aby odciążyć płatne i prawie zawsze zatłoczone Solisko.:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment parkingu na julianach masz tu: http://www.skiforum....ll=1#post522353 druga fotka.

Czyli te moje jądro to tylko dekel od studzienki ale to był taki błysk w tej TV ,że musiało mi się z tą kostką zakręcić w głowie "po kole"!?:) I też nie jest tak ,że komuś się nie chce - Marianno! Tam w Szczyrku jest to proces złożony od lat a najbardziej dokucza się prywaciarzom (społeczeństwo szczyrkowskie dużo by chciało ale za wiele nie potrafi (raczej chyba w rozumieniu "nie może") i wtedy wychodzą na światło dzienne główne grzechy polskie - jak mawiał ks.Tischner - czyli zazdrość i zawiść!, niezgodność na linii Burmistrz - Szczyrkowski, itp)! Najlepiej przy tym wychodzi COS bo firma państwowa no i w Warszawie ma się rozumieć!;)

Użytkownik rycho65 edytował ten post 18 wrzesień 2013 - 10:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...